Manželka uhodila bratrance

Od: Datum: 29.09.14 18:46 odpovědí: 14 změna: 30.09.14 20:15

Ahoj,

chci se Vám svěřit, a také by mě zajimal Váš názor na můj dnešní incident.

Mě je 21 let, manželce 23 let, ano vzali jsme se celkem brzy. Jsme pohodový pár, manželka je vyloženě pohodářka a má ráda děti ale zatím o nich neuvažujeme.

Dnes jsme byli u babičky kde byli i moji kmotři a jejich dvojčata (kluk a holka). Žena si šla hrát s bratrancem do pokoje a já se k nim pak přidal, musím říct že bratranec ji fakt zbožňuje. Seděli vedle mě na gauči a hráli si spolu, musím říct že to bylo fajn je pozorovat. Bratranec ji potom začal zkoumat. Nutno dodat že mu je 8 let a je teda víc znalej než jsem byl já v jeho věku. Z ničeho nic ji začal hledět na prsa a začal o tom rozumovat, bral jsem z legrace že "mladej provokuje" a nevěnoval tomu pozornost. Přítelkyně se snažila ho rychle zabavit něčím jiným, a on z ničeho nic ji přes tílko na obě ty prsa šáhl. Ona už po něm vystartovala ať toho nechá nebo ať jde pryč. Omlouval se a začali si hrát dál. Za 5 minut začal zase, říkal "a tam dole máš broskvičku že jo?" žena na něho nechápavě civěla a on dodal "no broskovičku, jako vagínu" a strčil ji ruku mezi nohy. Manželka už to nevydržela a dala mu facku, já jsem po něm taky vystartoval a dal jsem mu na zadek. On začal ječet jak požární siréna, samozřejmě si začal stěžovat a zveličoval to, co jsme za tyrany. Když jsem řekl co dělal, tak samozřjmě nám to nechtěli uvěřit.

Takže jsme se s manželkou rychle zpakovali. Kmotra prý dělala bordel i po našem odchodu a chceš abychom se omluvili. Nemáme za co, přítelkyně je do teď vyděšená z toho všeho cirkusu. Co myslíte Vy? Tohle rozhodně není vůbec normální, zvlášť u 8 letého dítěte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.14 18:50
avatar

druhý den bych si návážno promluvil s rodiči a ujistil je, že mají doma pěkné "kvítko" a ať si ho koukají srovnat po svém dokud je čas. Pokud mu přilétla facka, tak té bych nelitoval. Další výprask už měl být na rodičích.

doplněno 29.09.14 18:51:

děti jsou zvídavé a mají více prostředků (internet) jak dospět dříve než my, ale určit hranice je potřeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 18:51
avatar
Normální to není, ale myslím, že i vaše reakce byla dost přehnáná. Měli jste ho hned vzít za jeho rodiči a tam to před ním říct, co dělal.
To dítě za to nejspíše nemůže a že se tak choval, bude dáno asi výchovou jejich rodičů. Jemu to asi přišlo normální.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 18:53
avatar

já bych reagoval stejně nejdřív upozornit a pak rána sou určité hranice a ty nesmí prekročit ani 8mi letý kluk

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 19:37
avatar
Není nic horšího, než když rodiče místo toho, aby dítěti po zásluze vyčinili, tak se ho začnou zastávat a vychovají z něj tak maximálně rozmazleného fracka.
Promluvila bych si rozumně a v klidu s rodiči s tím, že bych se omluvila za výprask od Vás. Reakce od přítelkyně byla na místě. Po facce bych ho býva chytla za flígr a dotáhla ho k rodičům. Nicméně pokud by rodiče dále nechtěli uvěřit, jak se jejich dítě chovalo a vyžadovali omluvu nehledě na to, kde je pravda, tak bych se s nimi klidně přestala stýkat.
V životě se mu bude hodit vědět, že se nemůže jen tak dotýkat cizích intimních partií.
doplněno 29.09.14 20:21:

Když je v osmi letech dost zralý na to, aby ho zajímala ženská prsa a věděl, kde má žena broskvičku či vagínu, uměl žalovat a lhát, tak je dost zralý na to, aby zjistil, jaké to s sebou nese následky a že to občas může bolet. To už ho měli naučit rodiče. Jejich reakce také o ledasčem vypovídá, děti jsou jejich obraz.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.09.14 19:57
avatar

Vaše žena se zachovala adekvátně k situace, tedy správně. Kmotře se neomlouvejte. Pokud by měla další řečí, nebo se dokonce přestala s vámi bavit... její problém. A kluk si už příště nedovolí sahat tam, kam nemá.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.09.14 20:09
avatar
Já nejsem příznivcem bití dětí. Ten kluk není úchyl, ani vaší manželku nechtěl zneužít. Byl jen zvědavý jak se zachováte. Místo facek jste to měli vzít s úsměvem, max. ho chytit za ruce a vysvětlit mu, že se to nedělá...
Nejspíš to někde viděl ( doma, u kamarádů ) a protože má vaší paní rád, zajímal ho její názor a reakce. Teď už s ní takový kamarád nebude.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 20:52
avatar
Já bych ho úplně nefackovala... malá mi leze do podprsenky a stoucha mi do prsou ještě teď ;) a kamarádek děti mi to taky dělají. Malou už to pomalu odnaucuji, a z ostatních dětí máme srandu, ve stylu-aspon z něj vyroste zdravej kluk atd;) ale tedy mezi nohy mi nesmí žádné dítko podle mého je to výchovou dítěte, úplně špatně manželka nezareagovala, ale spíš byla také zaskocena vzniklou situací. A rozhodně se neomlouvejte, nemáte za co.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 21:31
avatar

Seš chlap, tak se jako chlap zachovej. Sdělila bych kmotře, že pokud bude její nevychovaný syn osahávat mou manželku - a v 8 letech si už velice dobře uvědomuje, co dělá a říká (to si piš), tak mu ta facka klidně přiletí znovu. Pokud tomu ona nevěří, její problém, já s manželkou to viděl na vlastní oči.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.09.14 22:13

Adekvátní reakce a věřte, že si na to vzpomene i za 10-15 let. V případě domlouvání si nejsem jistý zda to bude mít nějaký výsledek.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: loyssa*
Datum: 29.09.14 23:06

Tak manželka nebo přítelkyně?

V každým případě její reakce byla neurotická, určitě má problém.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ggg
Datum: 29.09.14 23:33

Dítě za nic nemůže.Jen opakuje to co slyší.Jestli to slyšelo doma tak má dost hloupé rodiče,že si nedávají pozor před dítětem,na to co říkají.Takhle bych to řekl jeho mámě,nebo spíš jeho otcovi,který bude asi pěkný osel,že takhle mluví před dítětem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.14 19:25
avatar

Nemusí být chyba přímo ve výchově ("někde doma to slyšel"), ale třeba nepřímo - s internetem v mobilu nebo volným přístupem k počítači se i osmiletí zkoušení dívat na porno. Stačí.

Kluk to zkusil jednou, zareagovali jste v klidu; zkusil to podruhé, reakce Vaše nebo Vaší přítelkyně mi nepřijde přehnaná a za nic bych se neomlouvala. Jestli má zkušenosti ("zkušenosti") takové, že ví, co je broskvička a troufne si sáhnout (dvakrát!), tak zaslouží adekvátní reakci - kdyby to udělal jiné ženě, schytal by to taky. Že děti lezou do podprsenky, se dá tolerovat u dvouletého batolete, ne u kluka, který nazve ženský pohlavní orgán broskvičkou.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.09.14 19:32
avatar

Přesně tak. Osmiletý kluk není malé mimino.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bruk600*
Datum: 30.09.14 20:15

Omluvil bych se, omluvil bych se z každého možného setkání s vaší kmotrou. Kluk zkoušel co si může dovolit a když zjistil, že to je průšvih, tak se snažil vylhat. To asi není nic nenormálního, ale nenormální je jednání vaší kmotry. Na druhou stranu pokud je kluk tato vychováván a má mu to divadýlko jednoduše projít, tak o nic nepřijdete, když už tuto povedenou část rodiny nikdy neuvidíte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.