Bazén s přítelkyní a holení

Od: Datum: 29.09.14 17:34 odpovědí: 29 změna: 03.11.14 14:38

Divná doba si žádá zakládání divných témat. Je mi lehce přes 20 a jsem i docela pohlednej, nemám problém se zájmem holek, ale už jsem se 2x setkal s tím že mi holka řekla že se mnou nikam nepůjde když jsem chlupatej jak opice. V tom měly ty holky pravdu, mám dost chlupatý nohy, ruce a teď už i spodek břicha a trochu hrudník a navíc je vidět že už raší i chlupy na zbytku břicha. Nechci to holit protože je to práce navíc a pak když jsem si předloni v létě holil podpaží tak jak jsem se obden minimálně neoholil, strašně to svědilo a podpaží se od chlupů strašně dráždilo. Tak mě zajímá co si myslíte o tom, když chci jít s přítelkyní/kamarádkou (neznáme se zatím moc dlouho) která je asi o rok mladší do bazénu, jestli jí mám seznámit s tím, že jsem chlupatější a že se to holit nechystám :D nebo jestli mám prostě vylézt ze prch a dělat jako nic a nekomentovat? Za mě je to hovadina tohle řešit, ale dnešním holkám je to asi nepříjemný nebo co takže vážně nevim, moc si neumim představit jak to říct :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 29.09.14 17:42

Dnešním holkám...Myslím,že to není nakažlivé a 100% u všech :-D Ano,řekni jí to raději předem,alespoň budeš vědět na čem jsi.Pokud je ta dívka inteligentní,tak to pochopí,i když je to "in." U kluka bych neřešila,zda má chlupaté nohy či ruce,ale to,co má v hlavě,mimo jiné ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.14 17:45

Já se domnívám, že je to každého osobní věc. Určitě bych toto předem s přítelkyní neřešila. Ať Vás bere takového, jaký jste. A pokud bude mít výhrady, pak ať Vám je řekne a proberte to spolu. Ona s Vámi také jistě neřeší, jestli se má oholit nebo ne a nesděluje Vám, kde je zarostlá a kde není. Názory jistě budou různé, ale podle mne by měl každý chodit upravený (ať se to týká oblečení, nebo holení, či vlasů atd.) jak to vyhovuje jemu, aby se cítil dobře.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.09.14 17:46

ahoj, na tvém místě bych dělala jakoby nic a uvidíš - buď se s tím srovná nebo ne... ale možná nějaká vtipná replika jako varování předem - např. "nelekni se, až uvidíš, jak jsem děěěsně chlupatý" - by nebyla na škodu - aspoň bude mít čas se nad tím zamyslet a realita jí pak nepřekvapí...

Od: host
Datum: 29.09.14 18:00

Muži jsou od přírody ochlupení, někdo víc, někdo méně. To, co řešíte, je přechodná podivná móda. Dřív si nohy holili pouze cyklisté, protože když se jim po pádu na silnici hojila na poměrně velkých plochách sedřená kůže, a chlupy byly zarostlé ve strupech, tak bylo odlučování vyhojených strupů nepříjemné a bolestivé. Kdo má víc mužského hormonu, je lépe od přírody vybavený, mívá i větší ochlupení.

Jen pro zajímavost si všimněte směru chlupů na předloktích, roste ve směru od zápěstí k loktům, což je pozůstatek, když naši společní předkové s opicemi seděli v dešti na stromě a drželi se větví ve výšce obličeje, déšť jim stékal od zápěstí k loktům a tak chlupy rostou dodnes.

Datum: 20.10.14 10:37

Mně rostu napříč, od předu dozadu. Moji předkové se na stromech zřejmě váleli na zádech *smich*

Datum: 29.09.14 18:57

neres , nektere holky jsou strasne blbe , chlop nema byt holatko , nema vypadat jak gay chlop ma byt chlupaty

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.10.14 00:46

Chadáci těch pár co znám co jsou od narození krom hlavy a brady gayové jak vyšití...chudáci jejich slečny... :)

Datum: 20.10.14 13:32

Co je to za kravinu? Co to má společného s gayi? Prostě se to nemusí každýmu líbit, neznamená to, že jsou ti lidi hned blbí. Každý má rád něco jiného, chce to trochu tolerance...

Datum: 29.09.14 19:55

Už tady podobná témata byla a je vidět, že to mladé kluky hodně zajímá. Je to všechno věc názoru. Pokud jste chlupatější všude, tak je jasné, že se holit budete asi těžko. Ono to ani nejde. To byste totiž nic jiného nedělal, než že se každý den holil. My starší ženské, co jsme vyrostli po této stránce v jakžtakž normální době, bereme chlupaté muže jako chlupaté muže, je to chlapské. Neumím si představit, že by např. herec Pierce Brosnan byl oholoný na hrudi. Vždyť by vypadal jako de... bil. Takže se chovejte tak, jak je to pro vás přirozené a co je vám příjemné. Nechcete se holit? Neholte si ani ruky, ani nohy, ani hruď. A pokud se to vaší dívce nebude líbit? Tak buď si zvykne, nebo si najděte takovou, která takové blbiny prostě neřeší. Za mě - představa, jak si kluk holí po večerech nohy či hruď mě dohání do naprostého extáze smíchu.

Ohodnoceno: 2x

Od: vikyki
Datum: 18.10.14 21:06

souhlas :D
Jinak já osobně chlupy u mužů opravdu neřeším. Záleží na tom, jaký vztah k tomu člověku mám - když ho miluji, miluji na něm i ty chlupy a i pro ten nejošklivější chlup na hrudi bych skočila do ohně. Jde o to, co má kluk v hlavě, ne na nohách.
Je více mužů, které, nebojím se říci, miluji. Ne jako potencionální partnery, protože jsou buď o mnoho let starší nebo zadaní, ale jejich osobnost, charakter, názory a jakási energie, která z nich vyzází, je pro mne natolik přitažlivá, že to, že jsou třeba i tlustí, šediví, ochlupení více či méně, mi vůbec nevadí. Naopak - podtrhuje to jejich osobnost.
Jestli vás ta dívka takto miluje, vůbec si nedělejte starosti ;)

Datum: 29.09.14 20:19

Ty to neřeš a tvař se, že to je jedna z tvých předností. Nejistota a mindrák odpuzuje podstatně víc. Pokud by na to nějak přišla řeč, tak se jí zeptej, zda hledá chlapa, nebo lezbu.

doplněno 29.09.14 22:04:

Přišla řeč - myšleno něco jako výčitka.

Datum: 29.09.14 21:43

Tyhle velkohubý řeči spolehlivě odradí každou normální holku.

doplněno 29.09.14 22:01:

Fůůůůj *smich**smich*.

Datum: 29.09.14 22:00

Tak je ještě možná i jiná reakce, když přjde řeč na ochlupení u muže, tak on musí s pláčem utéct. Po případném návratu musí slíbit, že už to (mít na těle chlupy) nikdy neudělá. Pak bude neodolatelný.

Datum: 29.09.14 20:28

Dříve či později, se před ní svléknout budeš muset.. Nechala bych tomu volný průběh a dělala bych jakoby nic..

Každému se líbí něco jiného.. někomu vyhovuje když je za co chytit, druhé(mu) postava hubená, třetí(mu) vysportovaná, někomu imponuje a přijde mužné ochlupení, jiný to nesnese.. Pro někoho jsou zásadní oči, pro někoho prsa, pro dalšího zadeček nebo ruce..

Buď se to slečně bude líbit nebo nebude.. Osobně bych měla asi největší problém s podpažím..nemusí být vyholené do hladka, ale alespoň "úhledně" zastřihnuté.. Není nic horšího než když chlap zvedne ruce a vyvalí se mohutný někdy propocený nebo antiperspirantem zalepený porost..

Datum: 29.09.14 20:28

Mě je 36 a nikdy nikdo neřšil jak je kdo chlupatej. To je snad normální ne? A jestli nějaká blbka řeší Vaše ochlupení tak nestojí za nic. Samozřejmě ženy se holí, ale oholeného chlapa...? Jako "standardt" považuji to, že žena má oholené nohy, podpaždí a třísla (potom jak kdo chce). Až dostanete rozum a získáte zkušenosti tak se Vám hrozně uleví. A neholte se

doplněno 29.09.14 20:35:

S Eulalii naprostý souhlas. Syn přítele si holí úplně všechno a fakt vypadá jak deb... Má nějaké to kilo navíc, ač je mu 25, na sluníčku nikdy nebyl a to jeho vyholené břicho je opravdu k smíchu, tedy spíše k pláči. Nikdo neví proč to dělá, ale když ráno v trenkách vyleze z pokoje tak bych mu jednu vrazila, ale je to dnes asi in. Ale že vypadá jak deb... mi nikdo nevymluví.

Datum: 29.09.14 20:49
Podpaží bych si určitě vy ho lil. Jinak nic.

Datum: 29.09.14 22:08

Neřeš to. Jestli to nějaký holce na Tobě tak moc vadí, tak to ještě není ta pravá. A náhodou chlupatá mužská hruď je moc sexy.

Od: mmm*
Datum: 29.09.14 22:28

Myslím si, že chlupatej jak opice nejste. Řekla bych standart. Jak opice jsou ti chlapi co mají chlupy i na zádech. Mě se naopak eklují chlapi bez chlupů. Příjde mi to divný. Být vámi, tak to neřeším. Je to součást vaši osobnosti a pokud s tím mají děvčata problém ať si najdou nějakého metrosexuála a pořádný / rozumějte chlupatý / chlapy nechají nám, kterým se to naopak moc líbí.

Datum: 30.09.14 06:58

Nic si z toho nedělejte, mně se vždycky za mlada líbili spíš chlapi přiměřeně ochlupení, než ti holí. Dneska už je mi to jedno. *smich*

Pokud nemá chlap zarostlá i záda dlouhými tmavými chlupy /to už je moc/, přiměřeně zarostlý hrudník či cestička, která rafinovaně končí za gumou slipů není na závadu. A nohy také chlapi mívají chlupatější.

Neholila bych se, holý chlap je k smíchu. Zaleží na tom, jaký jinak je, jak se umí bavit, jaká je s ním legrace, co má v hlavě, než že má pár chlupů navíc. Rozumné dívky to pochopí, a ty hloupé? Ty byste stejně nechtěl, tak co! *placni* Jaga.

Datum: 10.10.14 08:57

Patřím mezi ty chlupatější, úplně všude (snad jen na zádech ne a v posledních letech už ani na hlavě :-D ) a nikdy jsem s tím problém neměl. Ale je fakt, že byla jiná doba. Já bych to asi neřešil. Buď to Vaší přítelkyni nebude vadit (pak je to O.K.), nebo jí to vadit bude a pak se asi budete muset poohlédnout po jiné. Přece se nebudete po zbytek života přizpůsobovat.

Od: tematapeak*
Datum: 10.10.14 09:04

Mám kamaráda co má záda i břicho chlupatý jak medvěd.A nikdy neměl problém sbalit holku.U rybníka ,v létě,když se vysvlekl,tak sem neměl pocit,že by to někomu až zas tak vadilo.A pak mám taky kamarádku ,co nemá ráda "klouzky"...jak vždy říká těm vyholencům s lesklým břichem.

Datum: 10.10.14 09:09

Myslím si, že každý by se měl jít svou cestou a dělat to, co se mu líbí... Je sice pravda, že život je plný kompromisů, ale v tomhle případě to neplatí, jelikož je to jen a jen Vaše tělo. Pokud se to nějaké ženě líbit nebude, řekne Vám to a Vy se pak můžete podle toho zařídit. Já osobně si holím vousy, podpaží a tam dole. Pro mě osobně je to daleko přirozenější a příjemnější. Ale každý máme svůj názor a dělejme si, co chceme. Jen doplním, že v dnešní době většina holek bobra u kluka v trenkách nečeká *palec* Zkrátka doma jde dopředu a to úplně ve všem, na tom není nic špatného. Padesátníci toto určitě nechápou, stejně jako my nechápeme v tomhle směru třeba je a víme, že až bude 50 let nám, také nebudeme chápat mladé lidi ;) Vývoj jde dopředu, vyrábějí se nové automobily, nové zubní pasty, nové hrnce do kuchyně, nové sklokeramické sporáky, nové počítače, nové televize a stejně tak jde dopředu i vývoj ohledně sexuálních aktivit. A na závěr bych k tomu chtěl dodat, že však nikdo není povinován cokoliv z toho přijmout ;) Je to na Vás...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.10.14 13:34

Konečně rozumná odpověď *hej*.

Od: mili*
Datum: 20.10.14 10:44

Mě se naopak chlupatý chlapi líbí, čím víc chlupatej, tím lepší. Při sexu si představuju, že na mě vlít nadrženej opičák to je pak jízda !

Od: donkarel*
Datum: 20.10.14 12:59

Ne každá holka má zoofilní sklony :D

Od: skye®
Datum: 20.10.14 13:16

Holení rukou či nohou bych fakt neřešila. Je pravda, že to někomu vadit může, ale to už je prostě risk. Co ale mladé holce bude na 99% vadit, je neoholené podpaží. To jsem si jistá. Případně musí být alespoň zastřižené na pár milimetrů. To svědění po holení přestane, chce to jen párkrát vydržet.

Datum: 27.10.14 15:08

Holení nech ženský. Není nic strašnějšího než zarostlá ženská v rozkroku a s chlupatýma nohama. Ale každá ženská má radši u chlapa pěkně chlupatej hrudník (i to ostatní) než nějakýho holobrádka :) Jsou ale i takový který by chtěly aby byl chlap úplně vyholenej - všude.

Datum: 29.10.14 22:43

No, rozhodně bych se neodvažoval tvrdit, že má každá ženská radši, pokud chlap vypadá jako orangutan...

Datum: 03.11.14 14:38

Doslova orangutana určitě žádná ženská nechce. Ale úplnýho holobrádka, kterej se dokonce "všude" holí taky asi ne :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.