Jak dlouho trvá střevní chřipka

Od: Datum: 29.09.14 14:29 odpovědí: 7 změna: 26.08.15 10:34

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho může trvat střevní chřipka? Mám ji už 9.den a stále nějak neslábne. Myslíte, že by v tom mohla být i nějaká jiná nemoc?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.14 14:33

Dobrý den,

Běžte k doktorovi, tady to nevyřešíme, jen dokror Vám řekne jestli v tom není něco víc. U mě trvala střevní chřipka intenzivně 2-3 dny a potom se to zlepšovalo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.14 14:33

Na střevní chřipku mi 9 dní přijde dost... U lékaře jste byla? Každá nemoc má svého původce, tak i kdyby nasadil léčbu, nemusí třeba zabrat a chce to zajít za lékařem znovu...

doplněno 29.09.14 14:35:

Jakože jsem chtěla říct, že i střevní chřipka může mít různého původce, proto může trvat různě dlouho a intenzivně.. Každopádně to chce lékaře..

Datum: 29.09.14 15:37

To střevní chřipka nebude. Problém bude úplně někde jinde. Dnes si kupte banány, ty zpomalují peristaltiku střev a zítra běžte k lékaři.

doplněno 29.09.14 16:23:

http://www.sportuj.com/view.p…viroza&cisloclanku=2013030027

Ohodnoceno: 1x

Od: nikc®
Datum: 29.09.14 15:38

Dobrý den,

každý to má jinak. Záleží i na věku a na typu střevní chřipky. Jednou jsem ji měla jeden den, jindy týden. Ale 9 dnů je moc na chřipku. Taky jsem měla chřipku dlouho, protože se mi vracela. Dokonce 5x za sebou jsem ji měla. Možná se Vám vrátila a máte ji znovu od začátku. Stačí udělat nějakou dietní chybu a máte ji zpátky. Určitě zajděte k doktorce. Já po těch asi pěti střevních chřipkách měla pneumatosu střevních kliček. Jsou to hrozné křeče v břiše. Střevní mikroflóra má jiné složení než by měla mít po těch virózách a musí se nasadit léky.

Od: ccccccccc
Datum: 02.10.14 11:13

Na střevní chřipku,infekci střev,špatně od žaludku,průjem,zvracení brát Endiaron.Je to střevní desinfekce.Nějaké živočišné uhlí nepomůže.

Od: nikc®
Datum: 03.10.14 12:38

Na střevní chřipku se nebere nic. Jen dieta přísná se drží. Endiaron se bere, když se něco špatného sní. Enterol beru při střevní chřipce.

Od: jitka*
Datum: 26.08.15 10:34

Mám osvědčený recept,pokud problém není infekční,spolknu 6-7 kuliček černého pepře,je to přírodní a tělu neublíží.Vyzkoušeno a funguje to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.