Přítelkyně a můj/její svátek

Od: Datum: 29.09.14 11:14 odpovědí: 9 změna: 29.09.14 14:01

Dobrý den. Doufám že to nevyzní sobecky, ale ve ST jsem měl svátek. Před chvílí jsem se vrátil od přítelkyně, se kterou chodím 2 měsíce a trávil s ní víkend a co mě docela překvapilo je, že mi vůbec nepopřála k svátku, který jsem slavil 2 dny předtím než jsme se v pátek viděli.

Abych pravdu řekl, byl jsem docela rád, že jsem měl z nás dvou svátek jako první, ona má tuhle neděli, takže jsem si myslel že podle toho co mi dá vymyslím také, co dám já jí - někde se dává jen pusa, jinde čokoláda, jinde zas nějaká drobnost, ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by někdo neslavil nebo zapomněl a celé 3 dny co jsme spolu byli tak ani náznakem nic neřekla.

Takže fakt nevím, jak si to vysvětlit. Nic to nemění na tom, že já jí v neděli k svátku přinesu kytku a čokoládu, ale trochu mě to mrzí...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.14 11:16
avatar

U nás se svátky taky neslaví, třeba se jen nepodívala do kalendáře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 11:20
avatar

Kdepak. prostě si toho nevšimla. Má žena pravidelně přehlížela můj svátek i narozeniny. Jednou jsem jí řekl den po svátku, a ona se rozplakala s tím, že jsem jí to měl připomenout. Některé ženy, byť milující, prostě tyto věci míjejí... Nemračte se na Vaší milovanou, láska nenáí o dárcích, ale o kvalitním vztahu. Kupte jí kytičku, bude mít radost a Vy také! *palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 29.09.14 11:24
avatar

Svátky jsme vždycky vyřešili jen popřáním - sms, nebo maličkostí.. .:). divné mi přišlo, když mi přítel napsal, že si vysloveně nepřeje dostat žádný dárek, aby mi ani on nic nemusel dávat.. Já dávám dárky ráda, takže to dlouho přítel nebyl :)

doplněno 29.09.14 11:34:

*doplním - dárek k Vánocům :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cica®
Datum: 29.09.14 11:33

ahoj, Podle mě jen zapomněla, také se mi to párkrát stalo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 11:36

Strávili jste spolu víkend a ona Vám nic "nedala"?

Copak Vás během celého víkendu absolutně ignorovala? Třeba jste dostal "dárek" a vůbec si to neuvědomujete. Mohla si koupit prádlo jen kvůli Vám, zrovna tak mohla udělat 1000 jiných věcí které normálně nedělá, ale kvůli Vám se do nich pustila... Přeneste se přes materialismus a užívejte si vztah.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: alena*
Datum: 29.09.14 11:46

Osobně se domnívám, že buď jenom zapomněla nebo prostě svátky neslaví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 29.09.14 12:07

U nás se svátky slaví, ale například u mojí švagrové v její rodině (odkud pochází) ne.
Onehdy jsme měli s mojí matkou svátek a švagrová se ptala, co koupit, že si na ty naše oslavy pořád nemůže zvyknout.
A když jsme se sešli někdy kolem jejího svátku a s drobností jí popřáli, tak se nejdřív divila, o co jde...ani neví, kdy ona sama má svátek, u nich se to nebralo, neslavilo, neřešilo.
Můžeš se jí připomenout čokoládou nebo malou kytkou (třeba jen jednou růží), až bude mít ona svátek.
Ale nedělej trágu z toho, že ona si nevzpomněla na tebe, jsou skutečně rodiny, kdy to absolutně ignorují.
Vezmi vážně, až zapomene na tvoje narozeniny

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 13:08
avatar

Je to nepříjemné, ale někteří lidé to skutečně neslaví.

Dárek jí dejte, ale jen takový symbolický, třeba růži a pusu.

Jednou, za čas, se k tomu můžete vrátit, ne přímo,ale při řeči, až se to bude hodit, se jí třeba zeptat, zda oni v rodině svátky slaví. A uvidíte, co Vám odpoví.

Ale pokud někomu na tom druhém záleží, zapomenout by se nemělo. Stačilo by pěkně popřát. I já jsem dědečkovi, se kterým už jsem v manželství 39 let,koupila sadu šroubováklů, pánskou voňavku a dvoje trenýrky! A včera jsem mu blahopřála a udělala prima oběd. *haha* A že měl radost! Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 14:01
Jako-taky by mě to mrzelo, ale na její svátek bych ji určitě něco koupil. Vždyť nepřejes abys něco příště taky dostal, ale abys udělal radost někomu koho máš rád a máš radost že ona má radost.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.