Moje sestra

Od: Datum: 27.09.14 10:22 odpovědí: 7 změna: 27.09.14 10:56
Ahoj. Nesnáším se ze svou sestrou. Snažím se vylepšit vztah ale nejde to. Co mám udělat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.09.14 10:26
avatar

Dobrý den, moc málo informací na radu. Jste sestry nebo bratr a sestra? Kdo je mladší? Proč ji nesnášíte a co Vám dělá tak hrozného? Kolik je vám oběma let? Jak to trvá dlouho? Co na to rodiče? Máte stejný pokoj nebo ne? Zdravím!

doplněno 27.09.14 10:36:

Myslím, že v tomto věku to není nic zvláštního, když se hádáte (o blbosti), ale v podstatě se máte rády. Zkuste k ní být více tolerantní, hádky nezačínejte a myslete si své. Možná sestra trochu provokuje a Vy nemáte klid. Ale, jste starší a máte už mít více rozumu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ghgft
Datum: 27.09.14 10:33
Jsme sestry. Ona je mladší. Ani nevím proč se hádáme a trvá to už moc dlouho. Nevím jak na to reaguou, akorát říkají proč se tak hádáme, že se věčina sourozenců má ráda a tak. Jí je 8 mě 12
doplněno 27.09.14 10:34: Jo a pokoj máme každá jinde.
Od: wamp®
Datum: 27.09.14 10:39
avatar

Musíš nám říci důvody vašich hádek,abychom se mohli posunout dál a zjistit příčinu tvé nenávisti vůči sestře.Nebude to tím,že je mladší a rodiče jsou k ní shovívavější?Ledacos jí odpustí a tobě nic?Pokud to tak je,tak si zkus uvědomit,že jednou budeš mít své děti a na toho mladšího budeš také brát víc ohledů...Sedni si s mamkou a i se sestrou a vyříkejte si to mezi sebou.Nic není nemožné,stačí pouze vůle,uvědom si,že jste sestry,které se mají mezi sebou chránit a milovat ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 27.09.14 10:43
avatar

Od toho ségru máš :D.. mám dvojče, hádaly a praly jsme se celý život,, házely po sobě věci, škrábaly se... s pubertou to nabere obrátek.. až tak kolem střední se to uklidnilo.. Vsadím se, že ti říkají, že jsi starší a máš být ta "moudřejší" :) (já starší o pár minut a slyšela jsem to pořád :) )

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 27.09.14 10:50
avatar

To je snad všude mezi sourozenci, že se pošťuchují, hádají, ale venku byste jistě bránily jedna druhou. Na to že je ti 8 let, tak krásně píšeš, to chodíš asi do druhé třídy, viď? Seš šikulka. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 27.09.14 10:55
avatar

Pt: Je jí 12.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.14 10:56
avatar

To v dětství často bývá. Ona něco provede Tobě a Ty jí. Jste od sebe 4 roky. Zatím se mydlíte, ale uvidíš, že až dostanete rozum, budou z vás jednou prima kamarádky. Tím dětstvím a pubertou musí projít každý a pak jednou budete rády, že se máte.

Mám sestru mladší o 6,5 roku. Hrozně mě štvala. Ona, chudinka, když se něco semlelo, podle rodičů z toho ještě neměla rozum. A schytala jsem to já. Ona byla malá a za nic nemohla. Rozum jsem měla mít já. Kruciš, jak mě to štvalo. *bum* Nejhorší bylo, že když jsem šla ven se svými kamarádkami, mamka nařídila, že ji musím vzít s sebou. Byla takový můj ocásek. Na můj popud jsme jí s kamarádkami i několikrát utekly a nechaly ji někde. Hrozně mě zlobilo, že já, 13 letá "slečna" s sebou musím tahat 5,5 leté "mimino".

Ale držely jsme spolu. Vzpomínám si, jak jednou přiblblý Milan popadl kus cihly a hodil ho po ní. Jen tak, nic mu nedělala a nevšímala si ho. Rozrazil jí hlavu. Když jsem viděla, jak jí teče krev, skočila jsem k němu a dostal takovou prdu, až mu vystříkla krev z nosu. Rodiče mě vždycky sice nabádali, ať se neperu, ale v tomto případě mi dali za pravdu, že si to ten blbeček zasloužil.

No a dneska je prima mít rozumnou a prima sestru. Jí je 52, mně 59. Věkový rozdíl setřel čas.

Tak uvidíš sama. Až si za takových 20 let vzpomeneš na tento svůj dotaz, jen se shovívavě usměješ. A obejmeš sestru a dáš jí pusu. Je to tak! Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.