Nešťastná láska :(

Od: Datum: 27.09.14 01:42 odpovědí: 5 změna: 27.09.14 09:53

Dneska v noci jsem se dozvěděl, že holka, kterou beznadějně miluji skoro rok a stále víc a víc, je zadaná (celou tu dobu nebyla, takže jsem měl aspoň, nebo dělal jsem si naděje a snil o tom že jednou mi to výjde). Nezvládám to teď piju víno a nevím co bude dál

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rtrt
Datum: 27.09.14 01:44

Vítej v klubu...

zajdí si na seznamku...a s někým si pokecej

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.09.14 03:08

Inu, pokud si někdo celý rok jen dělá naděje a sní o tom, že mu to jednou vyjde, místo aby něco udělal pro to, aby to vyšlo, nebo měl jistotu, že to vyjít nemůže, tak dobře mu tak. To víno bude zřejmě lepší volba...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.09.14 07:18

Uvědom si, žes měl na to skoro celý dlouhý rok času, abys něco podnikl. Abys ji oslovil, pozval na limču, na koupálko či do kina. Ona zadaná nebyla, proto jsi měl prostor a nikdo Ti do zelí nelezl. Tak na cos čekal? *ee*

Celý ten čas jsi promarnil. Neudělal jsi pro to nic, jen jsi asi tajně vzdychal. Jak sám píšeš, dělal sis naděje a snil. A tím se nikdy s nikým neseznámíš. Tak co můžeš dělat? Štěstí přeje odvážným. Tvůj sok byl asi zábavnější, hovornější než Ty a tak dala přednost jemu. Kdoví, zda o Tvé náklonnosti vůbec věděla, když jsi jen snil a nic jiného pro to neudělal.

Už se nedá nic dělat, přece jim nebudeš teď kazit vztah, když ses celý rok choval jako sádrový trpaslík. Ti dva za Tvou nerozhodnost nemohou. Dej si to vínko a až se Ti zase nějaká slečna zalíbí, buď zábavnější, mluv s ní, vyhledávej ji a jenom doma nevzdychej. Teď už máš zkušenost, že to bylo k ničemu a příště se Ti jistě bude dařit líp. *pusa* Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.09.14 07:53
Za rok jsi to nezvladnul a ted banan. Je to tak. Musis hledat jinde , nebo cekat na ni. Zivot je nekdy tezky.

Datum: 27.09.14 09:53

Holka se balí dny a ne týdny, taky o tom něco málo vím :D když ji oťukáváš moc dlouho nakonec tě bude mít doživotně jen za kamaráda.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.