První sex - ejakulace

Od: Datum: 26.09.14 11:04 odpovědí: 12 změna: 26.09.14 15:08

Dobrý den,

zajímá mě taková dost blbá otázka. Asi to bude co člověk to názor/zkušenost, ale rád si přečtu vaše postřehy. Nejde mi o samotný akt, jak na to, kde to provést atd., ale o vyvrcholení. Je to taková věc o který se nikde nic nedočtete, všude jsou akorát rady kde a jak na to co udělat aby něco atd...

V úvahu připadají 2 možnosti - sex s kondomem a bez (za předpokladu že holka bere HA), tedy neuvažovat o poměrně rizikových metodách ochrany jako neplodné dny, nebo přerušovaná soulož.

Jde o to, že by mě zajímalo, jestli naznačit nějak holce, že už "budu" a zda ho před ejakulací vytáhnout nebo ne. V případě kondomu je to asi jedno, ale při styku bez něj je divný se při prvním sexu předem domlouvat kam ejakulovat :D a když ta holka nic neřekne, tak jak se rozhodnout? Aby jí nebylo divný že jsem ho třeba vytáhl a "udělal se" jí na břicho. Ale nějaký přeci zase může vadit když ejakuluju do ní (přece se to tam "nevsákne" a nějak to z ní vyteče ne?).

Omlouvám se tu za takovýhle divný dotaz :D Ale fakt mě to zajímá, jelikož mě to už asi brzo čeká - jak to bylo u vás, nebo co si o tom myslíte, nějaké tipy, rady a tak.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.14 11:08
avatar

Pokud to nemáš netrénovánotak snad partnerka bere HA a věřím,že se ti nebude chtít"ven",takže tomu nech volný průběh a pokud spolu jste jako partneři,tak si to doladíte podle sebe.Němá není,určitě se Ti sama vyjádří kdyby jí něco vadilo.Pokud nebere HA tak kondom.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.14 11:13
avatar

Kirile, kondom je nutností. Nejen proti otěhotnění, ale i proti nemocem, chlamidiím, kvasinkám a jiným velikým nepříjemnostem. Abys mohl souložit bez kondomu, musíš mít trvalou partnerku, která je věrná. Musíš to vědět naprosto jistě, po dlouhou dobu. Kondomem chráníš sebe i ji.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.09.14 11:33
avatar
Sice dávám babcezov bod, ale vědět o někom naprosto jisté že je mi věrný je utopie...
Neptej se a strikej podle situace.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.14 12:19
avatar

:-D jsou věci co nacvičit nejdou a jak jednou zjistí,jaké to je bez kondomu,třeba ho ani poradna nepřesvěčí co je správné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.14 12:26

Blbá otázka to není - proč? Podle mně ideál - muž dosáhne orgasmu spolu se ženou nebo až chvilku po ní, z hlediska uspokojení potřeb. Ale to už je o zkušenostech, znalosti partnera a vyplývá z toho mimo jiné, že Vy jako muž (neboť těm zpravidla trvá dosáhnutí orgasmu mnohem kratší dobu než ženě) musíte mít kontrolu sám nad sebou a celkově nad průběhem aktu. Tj. mít kdykoliv možnost zpomalit, zastavit, vyndat, vydýchat se a zase pokračovat :) to co dotazujete Vy záleží na tom, jak jste se postarali o antikoncepci, z toho vyplývá, jaké možnosti můžete volit. Ostatní je na domluvě. Myslím, že dospělí lidé se nemusí stydět mluvit o tom, jestli můžete dovnitř nebo na bříško. Podle dotazu nejspíš s pohlavním životem začínáte, ale i tak bych se toho nebál. Je to potřeba jako každá jiná a stejně tak se o ní dá mluvit. A ano, většina opravdu vyteče, k poslední větě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kiril
Datum: 26.09.14 12:57

Není mi 15 abych nevěděl jakej je rozdíl mezi HA a kondomem :D A abych pravdu řekl, pár nabídek k sexu už bylo, většinou na nějakejch akcích, kde jsme nebyli v nejlepšim stavu a stejně si neumím představit sex s holkou kterou neznám nebo ke který nic necítim. Takže můžu ujistit že se otázka týká prvního sexu s holkou, se kterou chodím necelé 3 měsíce...

Popravdě tyhle řeči okolo (jak se chránit, jestli se holka udělá první nebo ne) mě ve vší úctě nezajímaly. Samozřejmě že musí být při sexu spokojeni oba, ale to jsou věci co si každý musí srovnat v hlavě a i kdybych o nich nic nevěděl, tak vyšly desítky článků, kde se to probírá do posledního detailu...

Mě šlo prostě čistě o ten okamžik mého vyvrcholení jestli je běžné dělat to tak jako to ukazují v pornografii (aby byl výstřik vidět) nebo ne. Hlavně si neumím moc představit jak se holky v nejlepším ptám kam mám ejakulovat :D nebo naopak plánovat strategii před začátkem samotného aktu.

Datum: 26.09.14 13:07
avatar

Ne, není to běžné dělat to tak, jak v pornu *smich*, málokterá holka ti poděkuje za nastříkání do očí a do pusy, pokud ji předtím nevaruješ.

Zeptat se před výstřikem je úplně normální - ale s dostatečným předstihem, aby ti stihla odpovědět ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 26.09.14 13:25

Za prvé je třeba říct, že to co ukazují v pornu, není běžné snad nikdy. Jde velkou nadsázku a pohádku pro dospělé. Ve většině ukázek je tam se ženou zacházeno tak, že se jí to musí minimálně nelíbit, ne-li bolet. Kdyby na mě někdo nastoupil tak, jak se ukazuje, nejspíš by slyšel hlasité au a k tomu ještě dostal pár facek.

Aby mi partner ejakuloval na břicho, to bych si tedy vážně nepřála. Pokud je to do vagíny, pak se dá snadněji utřít kapesníkem nebo odběhnout na záchod, kde většina vyteče při malé potřebě nebo při opláchnutí zevního genitálu. Zkráta při ejakulaci dovnitř vagíny, je ze sperma mnohem méně bordelu, než když se ejakuluje kamkoliv jinam, pokud to není tedy do kondomu nebo připraveného ubrousku.

doplněno 26.09.14 14:33:

valda69 buďte v klidu, pokud je ta 69 datum narození, pak jste pro mě poněkud za zenitem a nic takového nehrozí, já byla vždy na mladší. Ubrousek byl myšlen jako nadsázka v případě masturbace, ne partnerského sexu. Vlastně mi celá ta otázka přijde poněkud úsměvná. Mladí to mají dnes složité, takhle do podrobna plánovat sex. Mě kdysi ani nenapadlo, že by ejakulace mohla být jinam, než kam z fyziologické podstaty soulože patří.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: valda69
Datum: 26.09.14 13:43

No s Vámi bych teda nechtěl mít sex, Vy musíte být hrozná dračice. Ejakulovat do připraveného ubrousku. To je vzrušující. Ale vážně, podobně se chovala má bývalá manželka a úplně mi tak sex zprotivila. Naštěstí je každý jiný. Teď mám partnerku, které nevadí ani drsnější sex, naopak ho vyhledává, a chce aby to někdy i trošku bolelo. A taky jí nevadí, když ji nakonec postříkám. Není nic horšího, než když ženská pak hned běží do koupelny, že na ni ukápla kapka spermatu. To se pak nedivím, že si někteří muži přejí, aby se ženská po souloži proměnila v partu kamarádů s bečkou. Vždyť ten okamžik jak jste oba zpocení a po vyvrcholení a ještě se k sobě přitulíte je snad nejkrásnější. Ne hledět, jestli je ze sperma hodně nebo málo "bordelu".

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 26.09.14 13:30

Ahoj. Já na tom, se předem domluvit, nevidím nic divného. Třeba si slečna nakonec vybere možnost, která tě mile překvapí. A nemile taky, když se po ,,tom,, bude chtít s tebou líbat. Taky se to dá nahrnout do nějakého ručníku. Proč by jste se v ,,tom,, potom ještě měli nějaký čas válet. Nebo to mít třeba někde na oblečení. Věřím, že si něco určitě vybereš a rozumně se na něčem domluvíte. U některých dam je taky ,,normální,, , že si jdou téměř okamžitě po výkonu vysprchovat všechny tělní dutiny. No, děje se to. Ahoj.

doplněno 26.09.14 15:32:

Teda, tohle je zase po čase, nosné théma. Ještě jsem zabrousil do své chřadnoucí paměti a můžu konstatovat, že se mi většinou stalo to, že si slečna sama řekla, jak si to vlastně přeje. Že bylo někdy obtížné, se držet domluveného postupu, je asi jasné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.14 14:53
avatar

Vsak se ji muzete zeptat pri predehre, jestli muzete dovnitr. A papirovy kapesnicky, nebo lepe vlhcene pri ruce :). Jinak kazda zena to ma jinak. Nektera radeji dovnitr jak pise pb a jina radeji ven s tim, ze to z ni vyteka jeste par hodin pote..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.09.14 15:08

To se řeší od vzniku lidstva. První sex bývá obyčejně ... To naznačení je přece žádost o přerušení, zpomalení, ne? Tak jí třeba poklepu na zadek, přestat s pohyby, nebo jdu ven. Nejsi ve svěráku, můžeš ven, ne? A třeba na prsa ... Na intu toho je ... a když nebyl ... Co je divného na domluvě, jestli to chce mít v sobě? Je to odpovědné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.