Panic ve 40 pokračování

Od: Datum: 25.09.14 18:07 odpovědí: 41 změna: 26.09.14 20:22

Ted´ je to otázka pouze pro ženy:Představte si že onen nepolíbený a za ruku nevzatý panic z nějakých důvodů přehodnotil svoje životní priority a vy jste nezadané a onen čtyřicetiletý panic začal se ucházet o vaši přízen´.Jakou by měl šanci?


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 25.09.14 18:11
 
avatar

Teda nejsem sice ženská, ale nedá mi to.

On ten nepolíbený panic chodí po světě s cedulkou na krku, že je panic?

Nebo se bude seznamovat: "Dobrý den jsem ještě panic, šla byste se mnou na kafe?"

 
Od: ydal
Datum: 25.09.14 18:18
 

No upřímně, přemýšlela bych, jestli není trochu divný, když je ve 40 panicem. Asi se na mě snese vlna kritiky, ale je možné, že bych zařadila zpátečku...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.09.14 18:40
 
avatar

"ydal" souhlasím s vámi, zařadit zpátečku je to nejlepší řešení. Buď je to maminčin mazánek, nebo nemocný jedinec a obojí je špatně pro vztah. Jen nevím, jak zjistím, že je panic, předpokládám, že umí číst a nějaké porno viděl.

doplněno 25.09.14 19:19:

Ludvíčku, pokud nežil do 40ti let svůj život, pochybuji, že by ho po smrti matky uměl žít. Starost o matku (sice chválihodná)mu přece nijak nebránila v navázání vztahu a už vůbec ne v sexu. Ten člověk jen bude hledat zaplnění prázdného místa po matce, byl zvyklí na určitá pravidla a klid, těžko si bude zvykat na něco jiného.

doplněno 25.09.14 19:39:

Té šílené hrubky jsem si všimla až nyní, omlouvám se.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 19:09
 

Takže to znamená,že onen 40letý panic se nemá už o nic pokoušet a dožít svůj život v osamění?Předtím mu to třeba nevadilo,protože mu společnost třeba dělala maminka o kterou se příkladně staral a ta když odešla do nebíčka tak zůstal sám a teprve ted´na něj dolehla samota.

Datum: 25.09.14 19:28
 
avatar

Doporučila bych návštěvu nějakého lepšího bordelu. Snad tam méně hrozí nebezpečí nákazy. Pak už byste nebyl nepolíbený panic. Alespoň něco... A také byste si tam ověřil, jednou či vícekrát, jestli se vám sex líbí.

S hledáním partnerky to bude horší, ale třeba ne beznadějné. Ženy zpravidla hledají v mužích oporu. U vás je poměrně velký předpoklad, že ji budete sám potřebovat.

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 19:36
 

Je to naprosto beznadějné,protože onomu panicovi,brání návštěva bordelu moralní zásady.Navíc mu jde o víc -o citové propojení.A když dokázal být oporou matce, proč by nemohl být oporou i jiné ženě?

doplněno 25.09.14 20:07:

Jak se zdá,vy ženy jste nad ním zlomily hůl a on může hodit pušku do žita.A opravdu je ve vztahu nejdůležitější sex?Není to náhodou citové propojení,vzájemná důvěra,spojenectví,sounáležitost.

Od: wamp®
Datum: 25.09.14 20:22
 
avatar

Ludvíčku,tu flintu tam neházejte,stejně žádné žito nikde nevidím a hole nelámu,jsou potřebné :-D

Teď vážně,sex ve vztahu není nejdůležitější,ale důležitý je a poměrně dost ! To ostatní Jste odhadl správně,mj. Dejte si třeba inzerát,zkuste to,kdo nic nedělá...A hlavně,nepište tam,že Jste neposkvrněný...Jo a pozor na zlatokopky,těch je v dnešní době 99% :-D Hodně štěstí !

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 20:51
 

Zlatokopka by se nechytla!On je totiž neposkrvněný i co se týče bohatství.To už by ho nějaká ulovila,kdyby to bylo naopak.

Datum: 25.09.14 20:34
 
avatar

Ludvíčku, pokud panic po 40, který dosud žil jen s maminkou, o kterou se příkladně staral, hledá ženu, se kterou by strávil zbytek svého života, tak bych mu doporučila se poohlédnout po ženě starší, než je on. Mladé ženské by evidentně nestačil krokem. Ale starší, usedlé s vnoučaty už možná ano. A mohli by si i rozumět a prožít společný život v pohodě. Co říkáte takovému řešení?

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 20:46
 

No dobrá, mám mu prostě vyřídit,že mu vlak definitivně ujel a už ho nikdy nedohoní a kyprá třícitka se na něj vys--e.On o starší nestojí pouze o mladší.Myslí si totiž že vedle mladší omládne.

Datum: 25.09.14 20:17
 
avatar

Tož asi tak - muž ve věku 40 let, starý mládenec - žil do té doby sám, všechny peníze měl jen pro sebe, nemusel se o nikoho starat, mít za někoho jiného zodpovědnost. Z toho jasně vyplývá, že nebude mít tyto návyky ani v budoucnosti ve vztahu s ženou. Starý mládenec po 40 většinou zůstane starým mládencem i po svatbě. Takže za mě - nebrala bych ho. Protože kdyby to byl chlap do nepohody, tak by ho už nějaká ženská do chomoutu uhnala, to mi věřte.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.09.14 20:18
 
avatar

Eulálie, konečně to někdo pochopil, přesně tak jsem to myslela.

doplněno 25.09.14 20:48:

Ludvíčku, ženské jsou potvory. Co může onen muž nabídnout? Pochybuji, že by dokázal žít např. s rozvedenou nebo svobodnou matkou co má malé dítě nebo třeba i dvě, tři...Netvrdím, že neexistuje žena, co by byla ráda, že ho má, jen ji bude moc těžké najít a on bude muset své zvyklosti omezit.

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 20:54
 

On totiž touží,než ho uloží do penálu zážít lásku se vším všudy.

Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 20:30
 

Onen muž se přece staral o matku a měl o ni zodpovědnost.Nicméně bude odsouzen dožít v osamění.I kdyby to byl nejhodnější chlap na světě.I kdejakej lotr s něhož se vyklube domací násilník nebo egoista má větší šance ,nebot ´ se jeví jako chlap do nepohody.

Datum: 25.09.14 20:48
 
avatar

Když to je ale úplně jiný způsob odpovědnosti. Tam byl stále vztah syn-matka. Nikdy nebyl otcem, manželem,partnerem. A je vidět, že toto nemůžete, nebo nechcete pochopit. Nakonec, jste-li tím panicem vy sám, proč svůj problém řešíte zde na poradně? Berte to tak, že my radíme většinou na základě určitých životních zkušeností, tudíž tu většina z nás nemůže ani nic jiného poradit než to, co vám tu radíme. Ale v životě jsou i výjimky. I 40letý panic může najít k sobě ženu. Jak jsem psala buď tedy starší, nebo ženu se stejným osudem - tedy čtyřicetiletou starou pannu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lmgify
Datum: 26.09.14 09:05
 

ženu se stejným osudem - tedy čtyřicetiletou starou pannu
To už je větší pravděpodobnost narazit na Yetiho.

Podle průzkumů, zůstalo panicem/pannou méne než 1% obyvatel starších 30 let, takže si umím představit, kolik % to je pro 40+. Nula nula nic. Obecně by starých paniců (40 a více) mélo být výrazně více (někdo tvrdí 3x více) než starých pannen.

 
Datum: 25.09.14 20:51
 
avatar

Ale proč hned házet flintu do žita? Nikomu není souzena samota...Jsou i takové ženy, kterým stačí mít se vedle koho probudit. Ne všechno musí být založeno na sexu. Jsou lidé, kteří ho mít nemohou třeba ze zdravotních důvodů a přesto žijí v páru a jsou spolu šťastní. Důležité pro ně je, když se mají s partnerem rádi, mohou spolu trávit čas a být si jeden druhému oporou..Záleží na tom, jaké má kdo priority a na snaze opravdu hledat vhodného partnera..Pokud se někdo se samotou smíří, je to jeho volba...

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 20:57
 

On ale touží než ho uloží do penálu,zážít lásku se vším všudy.

Datum: 25.09.14 21:02
 
avatar

A chápe tento čtyřicetiletý panic-romantik, že láska někdy i duševně bolí? Že to není vždy jen souznění duší a ťuťu-ňuňu? A co může panic nabídnout ženě? Mohl byste specifikovat? Dokázal by se panic postarat o děti, věčně řvoucí, zlobící a rozjívené, nebo by ho to časem omrzelo. Jelikož výchova dětí, to chce pevné nervy a hodně lásky. A taky peněz. Uměl by se panic o své peníze rozdělit se ženou a dětmi, či se ženou a jejími dětmi a svými dětmi?

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:10
 

On spíš myslí na bezdětnou,netoužicí po dětech.Není přiliš finančně zajištěn.To je důvod proč byl vůči ženám nesmělý.

Datum: 25.09.14 21:03
 
avatar

Pak se musí snažit hledat si vhodnou partnerku. Tady nejde jen o to, že je ve svých letech panic. Ale i o to, jaký je to vůbec člověk.Co dokáže ženě nabídnout atd..(nemyslím peníze apod.) ale třeba právě tu oporu, úctu, respekt..Ze svých nároků bude muset možná i on sám slevit...

doplněno 25.09.14 21:21:

Pokud byl hodně fixován na mámu, pak nesmí v ženách hledat náhradu za ni. Ale rovnocenného partnera. Nepsal jste nic o jeho vlastnostech...Ty určitě budou každou ženu zajímat velmi..Pokud si bude trvat na 30ti leté, která nemá a nechce mít děti a přesto chce mít hodnotný vztah se vším všudy, bude se mu jen těžko hledat. Ale netvrdím, že bytakovou nenašel..Ať jezdí na poznávací zájezdy pro nezadané, třeba mu bude zrovna štěstí přát..

doplněno 25.09.14 22:28:

Tak pokud chce zažít ženu v rozpuku ve svých letech, ať si si takovou najde. Nepíšete nic o tm, jestli se vůbec snaží hledat. Možná tady řešíme cizí problém z pohledu Vás, kterého se to vůbec netýká...Děláte mu prostředníka, nebo jste to přímo Vy sám? Pokud prostředníka, dejte mu pečíst tuto diskuzi..

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:06
 

Problém je že má před ženami až příliš velký respekt.

Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:32
 

No nebude asi překvapením,když napíšu ,že je to looser.Ale moc hodnej.A to mu stejně nepomůže.

Datum: 25.09.14 20:44
 
avatar

ježišku na křížku. Je to pro vás opravdu problém, vzít někoho za ruku a říci : Víš co? Budeme spolu kamarádit?

Není taková žena, aby tuto nabídku odmítla.

Jestli ale svůj světonázor opravdu berete tak hlubokomyslně a zásadově jak píšete, pak se nedivte, že se před vámi ženské rozutečou. Být žena, utíkám taky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:04
 

A on chce ještě vyzkoušet dokud bude mít sílu,to svoje nádobíčko v akci.

Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:17
 

Marnost nad marnost.Ten vlak mu definitivně ujel a on ho nikdy nedohoní.Měl na to myslet ,když mu bylo 20.Ale on si myslel ,že má času dost.Myslím,že mu bude líp v osamění.I když to bude očistec.

Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 21:41
 

Já mu řeknu ,že nějakej chlap musí přebejvat,protože žen je víc.A taky mu řeknu,že ženy jsou potvory-snad se na mně nebudete zlobit.Je to jako ta bajka o lišce a hroznu vína.Liška nedosáhla na hrozen a tak si řekla ,že to víno je stejně kyselé.

doplněno 25.09.14 21:43:

Snad to nebude kruté o těch potvorách.Mám strach abych nedostal zase ban.

Datum: 25.09.14 21:46
 
avatar

No spíše onomu panicovi doporučte, ať si podá seznamovací inzerát zhruba takového znění: 40letý muž hledá bezdětnou ženu přiměřeného věku, může být i starší, bez touhy po dětech pro trávení společného života ve dvou. Záliby...(vypsat panicovy zájmy). Jen vážně". A možná, že se mu nějaká opuštěná žena ozve.

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 22:01
 

Jak se bude ona žena tvářit až se bude její nová známost chovat v její společnosti poněkud nemotorně?Neví o čem se má bavit,neví kam má šahnout apod.Starší radši ne.On chce ještě zažít ženu v rozpuku.

doplněno 25.09.14 22:13:

Beztak všichni víme,že je to blbost.On se musí smířit se svým osudem.Holt není každej Casanova.

Datum: 25.09.14 22:14
 
avatar

Achjo, neví, o čem se bavit a kam sáhnout. No na první schůzce snad bude stačit, když se bude bavit a sahat nemusí nikam. A měl by onen panic přestat být tak náročný. On chce ženu v rozpuku... dobře, a je si jistý, že chce i ona jeho? Já bych řekla, že panic neví, co chce. Vlastně ví. Chtěl by všechno, ženu v rozpuku, která nechce děti, nebude moc finančně náročná, protože on není finančně zajištěný. Tak to pak je jediná rada. Zajít do nějakého sexshopu, koupit si nafukovací pannu s barvou vlasů, co se panicovi líbí, a žít doma jen s ní. Hough. Skončila jsem s radami, protože tady je každá rada drahá. Ať tu člověk napíše, co napíše, Ludvíček má na všechno odpovědi typu: "No, ale co když..."

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 22:21
 

To s tím šahaním byla nadsázka.Ale jednou by k tomu muselo dojít,pokud by neskončilo jen u té první schůzky.Každej chlap chce mladší a ne starší.Zase to zbytečně nehrot´te.

Od: joolie*
Datum: 25.09.14 22:22
 

Jedna z prvních odpovědí byla nejvíc trefná - "to jako budete chodit s nápisem jsem panic?"...

Vždyť to té dotyčné nemusíte hned prozrazovat. Až třeba po čase, když už vás bude milovat takového, jaký jste.

 
Od: ludvicek
Datum: 25.09.14 22:28
 

Myslím,že ženy nelze lehko oklamat,protože jsou chytřejší než muži.

Datum: 26.09.14 07:39
 
avatar

Žena většinou hledá v manželovi oporu. Pokud by chtěl takovou, co nechce děti, najde jen těžko. Většina žen má mateřské pudy a touží po potomcích.

Myslím si, že soužití by bylo obtížné. Pán je zvyklý, zaběhnutý na určitý způsob života, už je starší a tak není tvárný a přizpůsobivý a nebude mít nejspíš snahu ani chuť něco změnit.

Já bych takového starého nepolíbeného kořena nechtěla. Ochočila jsem si manžela před lety, bylo mi 20, jemu 24, byli jsme oba tvární a přizpůsobiví a právě za týden, 4. října, oslavíme už 39 let od naší svatby.

Ono se ne nadarmo říká: STARÉHO VOLA TAHAT NENAUČÍŠ. Myslím si, že pokud je člověk skutečně nějaký samorost a zvyklý na svou samotu, skutečně dožije sám. Měl na tom pracovat daleko, daleko dřív, dneska už je pozdě si na někoho zvykat, když tu potřebu nikdy předtím neměl. Proto ovšem nemusí být špatný člověk, jenom je do společného soužití nepoužitelný. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ludvicek
Datum: 26.09.14 17:40
 

No holt ve dvaceti to nepovažoval za palčivý problém.Asi měl opožděný libido nebo co.Káždopádně ted´to dohonit se to nedá.Stal se z něho člověk nepoužitelný pro život.Taky se tomu říká Foglarovský komplex.To je člověk který svůj život zasvětil péči o nemocnou a starnoucí maminku a je nepoužitelný pro soužití s jinou ženou.

Od: ludvicek
Datum: 26.09.14 19:40
 

Tak já jsem ve 40 starej vůl?A co budu v 60?

Datum: 26.09.14 19:44
 
avatar

Ludvíčku, vy jste nepochopil ono pořekadlo. Tím starým volem se myslí vykleštěný býk v pokročilém věku, kterého naučit tahat pluh půjde velice těžko. Přeneseno na lidské plémě - starší člověk si špatně zvyká na něco nového, když už má určité návyky. No něco na způsob OHÝBEJ STROM, DOKUD JE MLADÝ. Význam tohoto je tentýž.

A když už vás mám na drátě, už jste vymyslil, co může panic nabídnout pro vztah se ženou? Už víme, že nechce děti, tudíž ani asi nějaké partnerčiny by nebral, nemá moc peněz, je vůči ženám neohrabaný... Ale v čem panic vyniká? Co jsou jeho přednosti?

 

 

Od: ludvicek
Datum: 26.09.14 20:00
 

Kolik je vám? Když si myslíte,že čtyřicátník je kmet.Už jsem psal že je onen neštástník je odsouzen dožít v osamění,protože je nepoužitelný pro soužítí.Takže je otázka zbytečná.Snad se z toho chudák nezblázní.Snad těch cca 50 let co ho čeká nějak vydrží smysluplně.Do ted´dělal pečovatele o nemocnou maminku.

Datum: 26.09.14 20:11
 
avatar

Kolik je mně roků? No když vám napíšu, že mám dítě ještě v batolecím věku, poznáte z toho, kolik mi je let? Schválně.

 
Datum: 26.09.14 20:20
 

Já jsem asi mimo mísu. Ale proč tazatel píše o sobě ve třetí osobě? Teda jako o někom jiném?

 
Datum: 26.09.14 20:22
 
avatar

Těžko říci, taky by mě to zajímalo. Možná je to dobrá otázka pro psychiatra.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.