Bojím se rozchodu

Od: Datum: 24.09.14 23:27 odpovědí: 10 změna: 25.09.14 16:07

Dobrý večer. Som Slovák tak budem aj tak písať :D. Mám veľmi čerstvý vzťah s dievčaťom. Je to prvé dievča ,ktoré ma vážne zaújma a dokazal by som si s ňou predstaviť krásny dlhotrvajúci vzťah. Problém je ten, že mi včera hovorila aby som sa k nej správal aj trochu hnusne (zle). Ja viem je to divné. Povedala, že keď je knej niekto zlý tak ona je knemu dobrá ... a že ak k nej budem stále taký milý a dobrý, že by jej mohlo šlahnúť a mohla by sa rozísť. No a ten hlavný problém je, že ja k nej neviem byť zlý ... lúbim ju a vážim si ju ako to len ide. Zas ale niesom jeden z tých, čo ju stále otravujú a zasipávajú ju láskou ... Ja som skôr taký, že keď ma na seba nejakú poznámku alebo niečo iné, vždy ju podržím a poviem jej aku ju mám rád a , že by som ju nevimenil a že je skvelá ... ďakujem za pomoc nechcem ju stratiť Mám ju až príliš rád ...

doplněno 25.09.14 15:45:

Takže ďakujem za tolko ohlasu :D, Ja niesom "bačkora" :D v spoločnosti som často ten kto robí zábavu a , ktorý sa dokáže pobaviť s každým. A ani sa jej nejak nevtieram :D. Aj ona mi často napíše, či by sme sa nestretli . A porozprával som sa s ňou :D a povedala, že to myslela tak, že keď budem stále dobrý nebude si to tak vážiť a uvedomovať, ako keby som to naňu vybalil raz za čas :D A čo sa týka vzťahu vôbec na ňu netlačím, len keď sme spolu (cca 2-3 hodiny, 2-3 za týždeň) tak si to s ňou chem užiť naplno :D a ukázať jej , že na ňu myslím a veľmi ju mám rád.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ludvicek
Datum: 24.09.14 23:58

Promin´že to řeknu,tak přímo: není ona trochu divná?Možná že vyrůstala v rodině ,kde byl otec tyran a matka poslušná služtička a ona má takhle zažitý model.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 02:25
avatar

Hlavní problém není v tom, že k dívce "neumíte být zlý", ale v tom, že to dívka z nějakého důvodu vyžaduje. Podle mne byste si s ní o tom měl promluvit. Ale jestli už nadhazuje možný rozchod, asi tomu nezabráníte.

A určitě nemá smysl se do něčeho nutit, nebo se stylizovat "do role", která by Vám neseděla. Člověk by se měl chovat přirozeně.

doplněno 25.09.14 10:12:

Babko, Wamp, myslíte, že by dívka, která "nechce chlapa bačkoru", řekla, že "pokud je k ní někdo zlý, je ona na něj hodná?"

Já si myslím, že pokud by dívce něco vadilo, dokázala by to říct přímo, ne takhle nestandardně ...

Ale třeba se mýlím ...

doplněno 25.09.14 11:02:

Já si pořád myslím, že by to dívka dokázala vyjádřit jinak, že by řekla, že "bačkoru" vedle sebe nesnese (nebo něco podobného). Uvedený obrat podle mne nasvědčuje něčemu jinému.

Nejlepší by bylo, kdyby si tazatel s dívkou promluvil. Naše dohady mohou být mylné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 07:02
avatar

Já si myslím, možná blbě, že se děvče nevyjádřilo přesně. Jestliže vy nemáte své vyhraněné zájmy, svůj život a jen žijete dívkou, ona to cítí jako velikou váhu bačkory, omlouvám se za ten výraz. Chce někoho, kdo má osobnost, kdo jí do svého barevného života pozve a ne někoho, kdo na ni dělá jen psí oči, souhlasí s ní naprosto a ve všem a visí na ni. Chxce někoho, kdo jí něco nabídne, obohatí ji a není jen otrokem bez svého názoru. Ukazováček pravé ruky dám za to, co píšu, že je to tak.

doplněno 25.09.14 10:26:

Ivzez, viděla jsem to několikrát, jak se dívce nelíbil "hodný" kluk. Byl hodný, ale byl také tak jednoduchý, že žil jen pro ni. Kýval na všecko a nechával se vést vyloženě za ruku. Nic do toho vztahu nepřinesl, ničím, žádným návrhem, žádnou činností ho neobohatil. A dívka tak "hodného" nechtěla. Ne proto, že byl hodný, ale byl jako závaží, které svazuje, zavazuje, dusí. Je možné, že se mýlím, ale být hodný, to je něco jiného, než být laskavý. Laskavost nezaměňujme za slabost. ;)

doplněno 25.09.14 11:22:

Ano, je to tak.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.09.14 08:01
avatar
Vic si sni promluv , jestli treba nemyslela v posteli , ze ma rada tvrdsi sex a kdyz je partner dominantni . Pokud to myslela i v normal zivote tak at ti to vic vysvetli. Je to nestandartni
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 25.09.14 09:24
avatar

Ano,ona,chce evidentně,abys nebyl "bačkora." Chce chlapa tvrďáka,aby se cítila poníženěji.To ji rajcuje a baví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: madagaskar
Datum: 25.09.14 10:38

Tak jelikož prožívám skoro to samé z druhé strany, tak tvou dívku naprosto chápu... Určitě je to daný dětstvím a způsobem lásky, který se v dětství objevoval. Hodní kluci to maj těžký Opravdu to chce vůči ní trochu "ochladit", i když to pro tebe bude těžké. Zkus se jí tak nedotýkat, když se přiblíží, nech jí, ať ona cítí potřebu tě chytit za ruku, zkus jí tak často neříkat o tom, jak je úžasná a máš ji rád, ona s tím určitě přijde sama. Zkrátka zkus se trochu osvobodit, uvolnit, možná to na ní působí jako tlak. Nemusíš být hned drsňák, spíš jen jakoby chladnější. A když to vydržíš dostatečně dlouho, tak uvidíš, že ona se sama začne víc přibližovat... A taky jí dopřej nějaké výjimečné zážitky s tebou.) Klidně něco, co taky zkusíš poprvé - nějakej adroš, zajimavej koncert, alternativní divadlo, nebo pořádnou pařbu s lidmi, kteří tě mají rádi...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 10:39
avatar

Dobrý den. Jste svéprávný, tak se chovejte tak, jak to cítíte. Co by za to mnohé ženské daly, kdyby se k nim muž choval laskavě a mile a nebyl na ně zlý a hnusný. Pokud děvče někoho takového potřebuje ve svém životě mít, pak je jisté, že to nejste Vy. Když se s Vámi bude chtít rozejít, udělá to a důvod si najde stejně. Měla by být ráda, že jste takový a vážíte si jí. Nepíšete nic o tom, jak se ona chová tedy k Vám, když jste hodný a pozorný. Pokud potřebuje vedle sebe někoho drsného, aby na něj mohla být ona hodná, to stojí za zamyšlení...Zkuste si s ní promluvit na toto téma a říci jí, pokud Vás má ráda, ať Vás nechce měnit k obrazu svému a bere Vás takového, jaký jste. Váš vztah je čerstvý, jak píšete, měl byste zjistit, proč vyžaduje "hrubější" zacházení, proč ji vadí, když jste na ni hodný a nechcete ji ubližovat. Přece když má člověk někoho rád, tak se snaží nebýt na něho hnusný...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.09.14 11:20
avatar

Souhlasím: Člověk by měl být i ve vztahu sám sebou, neměl by se přetvařovat. Partnera by měl brát takového, jaký je (totéž může očekávat).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.14 11:02
avatar

Váš problém můžeme jednoduše popsat jako závislost na vztahu. Nedávejte do toho tak moc ze sebe. Většinou na to ten dobrý doplatí. Vlastní zkušenost. Nemusíte být zlý (tedy špatný) na dívku, jen asi netlačte tak moc na pilu. Nechte všemu volnější průběh.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.09.14 16:07

Chlape, nehledej za tím nic složitého. Prostě jsi se dostal do škatulky "záloha", to znamená, že pokud se nenajde někdo lepší, budeš i ty dobrej. Ale jak projde okolo někdo, kdo by mohl být lepší, budeš vzduch.

Je celkem jedno, jakou patologii má za sebou - jestli to jsou "daddy issues" nebo pošahaná matka, prostě některý holky jsou vadný zboží a není to tvoje vina.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.