Jak se připomenout?

Od: Datum: 24.09.14 23:10 odpovědí: 3 změna: 25.09.14 09:51

Ahoj mam na ICQ holku se kterou jsem se seznamil na tabore, byli jsme spolu uz nekolirat jevila zajem ale po posledni schuzce ktera se podle mne vydarila nekomunikuje. Mozna neco ma nebo zapomnela ale mezitim byla nekolikrat online a zpravu ji to zobrazilo hned v pondeli. Moc se mi libi a asi jsem se do ni zamiloval. Osobni setkani je vpohode ale ta komunikace mozna i diky tomu ICQ stala vzdycky za prd. V te zprave jsem ji zval na patek (ktery se strasne rychle blizi) do jednoho mistniho klubu kde jsme spolu uz jednou byli a dekoval za prijemny nedelni vecer. Jak se mam pripomenout aby to nevypadalo jako ze se vnucuju? Je mi blby psat neco jako ahoj jsi tu nebo proc jsi neodpovedela. Nebo byste ji na mem miste napsali na plnou hubu co k ni citim a ze mi vadi ze se mnou pres to ICQ nejak normalne nekomunikuje?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 24.09.14 23:12

Ahoj, napiš něco ve smyslá " Ahoj, platí pátek ;)?".. a je to.. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 25.09.14 09:42

Nevyčítej,to je nejhorší co můžeš udělat ! Písni jí,jak již zde bylo řečeno,v kolik hodin si dáte sraz a hotovo dvacet.Ostatní již přijde samo,pokud jsou sympatie vzájemné.Hodně štětí !

Datum: 25.09.14 09:51

Ne každý umí komunikovat. Ale pokud nereagovala na Vaše pozvání, pak bych to brala tak, že nemá zájem...Píšete, že po poslední schůzce nekomunikuje. Asi pro ni nebyla tak vydařená, jak pro Vás..Ale to by Vám měla říci ona. Já bych se nevnucovala. Kdyby měla v úmyslu v pátek s Vámi někam jít, ozvala by se a řekla by Vám to...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.