Má zájem nebo ne?

Od: Datum: 23.09.14 16:29 odpovědí: 4 změna: 23.09.14 23:13

Krátká otázka - zamiloval jsem se do holky, několikrát jsme spolu byli venku, normálně se ke mě tulí, atd. - JENŽE pak přijdu domu a nic. Když jí chci znovu vidět musím napsat já, když se zeptám kam půjdeme, tak napíše že je jí to jedno, takže vždycky musím místo a aktivitu vymýšlet já. Myslíte že jsem do ní zblázněnej jen já, nebo je to u holek normální že nejsou iniciativní i když se jim kluk líbí?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.14 16:36

Každý jsme jiný...Některá žena chce být dobývána, jiná se stydí dát najevo svůj zájem o někoho..Pokud ji máte rád, pak ji berte takovou, jaká je. Není přece tak složité komunikovat o tom, co Vám vadí, přímo s ní. My ji neznáme a do hlavy jí nevidíme. Ale rozhodně na ni nevyvíjejte žádný nátlak...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.14 16:48

To se budete muset zeptat přímo jí. Ale myslím, že spíše ano. Kdyby zájem neměla, nikam by s Vámi nechodila ...

Ohodnoceno: 1x

Od: lmgify
Datum: 23.09.14 21:16

Možná chce jen zapadnout do kolektivu ostatních holek ve škole a dokázat jim všem, že taky s někým "chodí" a přitom ve skutečnosti je jí ten kluk úplně ukradený.

Jak se říká: "Do hlavy ženské a do melounu člověk nevidí". Některé věci prostě nedávají smysl, ať se je snažíš pochopit jak chceš :)

Od: asd*
Datum: 23.09.14 23:13

Ber to tak, že jako chlap jí naviguješ v životě. Pokud ti to je blbý, tak jí dávej na výběr z víc možností co by radši, např. "Kam půjdem, šel bych buď do kina nebo na procházku po parku" Když řekne že je jí to jedno tak rozhodni ty nebo třeba házej korunou. Ženskou občas nepochopíš, zvykej si ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.