Jak na fyzický kontakt s dívkou?

Od: Datum: 23.09.14 13:24 odpovědí: 6 změna: 24.09.14 07:45

Je mi už 22 (bohužel), za rok končím VŠ a jelikož jsem vždycky byl dost technicky zaměřen (k tomu navštěvoval technické SŠ i VŠ) a nikdy neměl žádnou dívku. Poslední měsíc se na mě usmálo štěstí a jednu jsem potkal. Byli jsme spolu už několikrát na procházce, vždycky se směje, na konci i při setkání si nechá dát polibek, ale to je tak vše. Myslím že je nám oběma spolu fajn, jenže ona je dost stydlivá a oba strašně čekáme, co udělá ten druhý... Jinak je strašně fajn, má skoro stejné zájmy i postoje k věcem jako já a je to jak povahově tak vzhledem můj typ. Když jsem jí poprvé viděl, tak jsem si prostě nemohl pomoct, oslovil jí no a vyšlo to. Když se mnou někam chodí, nechá si dát polibek na ústa, během procházky se často smějeme a myslím že si dost rozumíme. Nevím jak na fyzický kontakt (pohlazení, obejmutí, a tak), přijde mi to takové divné (umělé, nepřirozené) jí třeba najednou pohladit při procházce po vlasech nebo říct máš hezké náušnice a sáhnout jí přitom na ucho. Nemáte nějakou dobrou radu jak se tohohle pocitu zbavit nebo jak se jí při procházce dotýkat, aby to nebylo takové umělé?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.14 13:45

co ji vzít za ruku a zeptat, zda je jí to příjemné? Co u pusy na rozloučenou se trochu víc přitulit? No a co v kině? Ve tmě se osmělí každý *smich*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.14 13:52

Pozvi ji večer někam na víno, dejte si každý 2-3 skleničky a pak to půjde samo

Datum: 23.09.14 14:00

Vsak kdyz ji davads tu pusu, tak ji u toho hladit ve vlasech, nebo po zadech muzes ne. Zkus se u ni zdrzet dele nez na letmy polibek a uvidis, jestli ji to bude prijemne, nebo ne.

Od: buss®
Datum: 23.09.14 14:36

Když jsi měl odvahu ji oslovit... to je největší problém při seznamování, jak to začít. Tak pokračuj dál, na procházce chytit za ruku, před polibkem hluboký pohled do očí, pohladit po vlasech, jak jí voní, zátylek, lalůček, takový algoritmus jak postupovat. Začínají oči, dotyky rameno, paže, boky..., něco ukazova a při tom se přitisknout, když se nechá, jde se dáál.

Datum: 23.09.14 15:13

Až ti příště řekne, že její zima neříkej jí, že tobě taky ale obejmi jí ;)

Datum: 24.09.14 07:45
Ale to prirozene je. Jak ji davas pusu tak ji pekne chyti zezadu a obejmi ji to je lehky. Pokud se necha a prituli se, tak to zkus pak na lavicce se sni obejmou, pokud vyjde tak pohoda. Dal netlac to prijde samo v nejlepsi chvili vecer jak ji odvedes domu ji polib. Niceho se neboj , budete tam jen vy dva! Pokud stejna jak ty bude mit i oba obavy jak to dopadne a prvni krok neudela. Tak ho udelej ty , ukaz ze o ni stoji a ze jsi chlap! Preji ti at vyjde , zlom vaz!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.