Problém s kamarádkou

Od: Datum: 22.09.14 20:12 odpovědí: 3 změna: 22.09.14 20:34

Před pár dny jsme se s mou nejlepší kamarádkou pohádaly, opravdu hodně. Mě je to teď hrozně líto. Celý den jsem se přesvědčovala abych si s ní šla promluvit. Nakonec jsem šla a řekla ji že je mi to líto a že rozhodně nechci tento "vztah" ukončit. Ona mě tak trošku poslala do pr... Bylo mi to vážně líto a náladu jsem měla pod psa. Každý den trpím stresem, můžu si za to sama a jsem si toho vědoma, může za to i moje sociální fobie, takže je pro mě stresující i situace pro ostatní normální. Trápí mě také stále smrt mého příbuzného (je to sice už přes rok) A bohužel to není poprvé co "asi" přijdu o nej. kamarádku. Po 8 letech se se mnou přestala ze dne na den bavit a už nikdy nezačala, vím že to bylo i mou chybou, ale velmi jsem se z toho poučila. A teď mám strach že o ni přijdu. Vím že to asi zní že se jen lituj, ale chtěla bych vás poprosit spíše o psychickou podporu, než o radu. Které si taky samozřejmě budu vážit.:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.14 20:24
avatar

Ahoj. Pokud jste byly skutečně nejlepší kamarádky, dopřej ji čas. Třeba jí dojde, že jí také moc chybíš a nechce se dál čertit. Je dobře, že sis přiznala, žes udělala chybu a snažila ses jí napravit. Jak se k tomu postavila kamarádka, to už jsi ovlivnit nemohla. Alespoň ses usmířit pokusila. Vydrž a nech tomu volný průběh. Pokud je to skutečná kamarádka, neotočí se k Tobě zády navždy. A pokud ano, pak si najdi kamarádku jinou a pouč se ze svých chyb. Hodně kamarádů se pohádá třeba i několikrát za život a kamarádí se spolu dál, celá léta...Všechno je to zase jen o lidech a jejich přístupu. Komunikace, tolerance, vzájemný respekt...Nelituj se, kamarádů ještě potkáš hodně. Spíše popřemýšlej, čím to je, že si je nedokážeš udržet..A na tom zapracuj...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jiik
Datum: 22.09.14 20:32

Ona je hodně tvrdohlavá, takže nevím. Já mám velký problém najít si kamarády, díky své fobii. Mám velký problém s cizími lidmi. Každopádně děkuju:)

Datum: 22.09.14 20:34
avatar

Souhlasím ve všem s Kapkou. Dej tomu čas. Mně se osvědčilo si počkat na svátek či narozeniny, a kamarádce se ozvat s gratulací - to vyměkne i naštvaná kamarádka. A můžete zase pokračovat v přátelství. A pokud ne, každopádně je to pro Tebe zkušenost. A co se týče sociální fobie - já jí také trpěla, občas se ještě ozve, ale chce té trénink a pracovat na sobě a dá se jí z větší části zbavit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.