Práce v Německu přes německou společnost

Od: Datum: 22.09.14 17:39 odpovědí: 5 změna: 25.10.14 03:24

Dobrý podvečer, mám dotaz, byli jsme se zeptat na jednu práci v Německu v jedné fabrice,byli jsme v kanceláři u jednoho pána a zjistili jsme u něj že on je zprostředkovatel a dohazuje lidi do te fabriky..nabidnul nám smlouvu ale nějak se nám to nezdá..Týdně by jsme odpracovali 50h sazba na hodinu je 8.50Euro nějak nám furt vychází že by jsi ta jeho společnost strhávala 17,50h týdně zdá se nám to moc když si to pak člověk spočítá kolik to dělá za měsíc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.14 18:52
avatar

Německé zprostředkovací agentury si za zprostředkování zaměstnání mohou strhávat poplatky, výše se u různých agentur může lišit. Doporučuji kontaktovat přímé zaměstnavatele a uzavírat smlouvy přímo s nimi.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: baron
Datum: 24.10.14 13:29

poplatek za zprostředkování práce v německu je trestné ! agentura vás zaměstná a dá vám mzdu, a ona vydělá na vaší práci tím že oni maj třeba na hodinu 16 eur a vy jen 8,5 eur, plus za vás odvádí státu poplatky, a většinou po pul roce si vás zaměstnavatel vezme přímo pod sebe, a většinou jsou takhle domluvený, a tak to tam chodí. ale mzdu vám musí dát dle tarifu a více, Německé arbeitsagentur jsou seriozní !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.14 03:24
avatar

Agentury poskytují zájemcům o zaměstnání různé placené služby. Bez těchto služeb zaměstnání nezprostředkují. Takže i když se poplatek neúčtuje "za zprostředkování" přesto za zprostředkování zaplatíte (kupujete služby, jež byste si sám neobjednal).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 18:56

Zakonna tydenni pracovni doba v Nemecku je 35h.Muzou nabidnout praci prescas,ale bud placenou ,nebo si za to vyberete volno.Jinak tam budete delat otroka a nakapsuje se jiny.Dobre si tu smlouvu prectete at nepodepisujete neco co z Vas toho otroka udela.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: paja49
Datum: 22.09.14 19:30

my jsme kontaktovali přímo tu fabriku ale ozvala se nám nějaká žena a chtěla životopisy a pak najendou tenhle pán a volal nám domu..takže musej být asi domluvený..

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.