Ven s holkou

Od: Datum: 22.09.14 07:57 odpovědí: 5 změna: 22.09.14 16:54

Ahojte lidi,

mám hodně rád jednu holku, chodíme do stejný školy, ona je o tři roky mladší a chceme spolu jít ven :3 . A já bych se vás chtěl zeptat... O čem se s tou holkou mám bavit a co prostě venku máme dělat? Předem děkuju za odpověd ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.14 08:07
Recituj jí basnicky,ktere jsme tu pro tebe tvorili
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 22.09.14 08:24
avatar
O cem,o cem...Posloupnost psat nebudu,to si zreziruj sam...Pokud ji mas rad,tak se ti zcela jiste i libi,ze?Tak ji to take musis rici - jak ma krasne vlasy,oci,atd.,A dal?Hovor o sobe,svych zalibach,hudbe,filmu knihach...Neboj,monolog to nebude,ona se take rozpovida :-D Hodne stesti.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 22.09.14 08:34
avatar

Dobrý den, nechoďte ven, ale někam. Vymyslete nějaký cíl cesty - cukrárna, kavárna nebo procházka venkem, ale k nějakému bodu, který je v tom místě zajímavý - ona stačí lavička v parku. A hlídejte si počasí - varianta suchá vs. varianta mokrá. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 11:11
avatar

Pokud spolu chcete jít ven, pak se domluvte na tom, kam půjdete. Zeptejte se jí a podle počasí se dá dohodnout na kompromisu. Buď procházka, s cílem např. nějaký park, kde jsou lavičky a můžete debatovat na čerstvém vzduchu, nebo když nebude počasí přát, pak třeba cukrárna..atd. A o čem se máte bavit? Komunikujte o věcech, které vás zajímají, abyste se o sobě vzájemně dozvěděli co nejvíce. Jaké máte zájmy, kamarády, jaké filmy sledujete, jakou muziku posloucháte...O rodině, sourozencích...Jak trávíte nejraději volný čas, kde jste byli o prázdninách...Nemluvit neustále jen o sobě, dát prostor i druhému..Když nebudete vědět, vyprávějte si vtipy, nebo zážitky ze života. Každý nějaké má..Chce to použít fantazii, snažit se zaujmout..Ale občas se dá i chvíli mlčet...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 16:54
avatar

Podle mne je nesmysl chodit ven (nebo někam jinam) s člověkem, o němž nic nevím, případně o kterého se nezajímám. Kdyby ses zajímal, věděl bys, o čem s ní mluvit.

Obecně: Bavit se (abyste se bavili oba) je možné o věcech, které zajímají vás oba. Takže nehledej rady u cizích, zjisti si, co dívku zajímá. A pak s ní mluv o tom, co zajímá i tebe.

Totéž platí pro různé činnosti i pro výběr různých míst. Vždy by mělo jít o činnost, která baví oba, a o místa, která se líbí oběma.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.