Masážní polštář

Od: Datum: 07.10.14 16:15 odpovědí: 4 změna: 07.10.14 19:09
avatar

Dobrý den.

máte někdo prosím zkušenosti,nebo znáte tento výrobek? http://www.masazni-polstar.cz/

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.14 16:55
avatar

Mám doma jednu fyzioterapeutku a jednu rehabilitační sestru. A ty všechny tyhle přístroje odsuzují a zatracují. Tvrdí, že udělají více škody než užitku.

doplněno 08.10.14 06:35:

Ruce maséra a vaše reakce ihned odhalí důvod bolesti. Nejen tím, že zabolí, ale i tím, že kůže nad postiženým místem zrudne a fyzioterapeut už ví, co a jak právě s tím místem má udělat. Kdežto stroj po zapnutí jede bez ohledu na správnost. ;) Vzpomněla jsem si, jak si kamarádka stěžovala, že jí bolívá hlava. Pak, až mezi řečí, se o takovém masážním strojku zmínila. Tam byl původ. Navíc, při určitých bolestivých a akutních stavech se masírovat nesmí. A to stroj netuší. ;) Jestliže máte problémy s páteří, raději si pohledejte nějaké uvolňovací cviky, které pomohou vždy. A nechejte si napsat rehabilitace.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.10.14 16:58
avatar

Mě by zajímalo konkrétně,jakou škodu by mě udělal tento polštář, kdybych si ho přikládala na páteř. Děkuji za odpověď.

Datum: 07.10.14 17:43
avatar

Podle mě hlavně finanční. Tyhle masážní podušky fungují na jednoduchém principu. Uvnitř je schováno vibrační vajíčko, které samo o sobě má poměrně malý výkon. Pokud jsem měl možnost vyzkoušet třeba masážní podušku, tak ano, rozmasíruje konkrétní bolavé místo na páteři. Je tu ovšem několik ale. Aby to mělo efekt, tak se k tomu vajíčku musím páteří hodně přiblížit. To znamená položit se na podlahu, dát pod bolavé místo a tlačit páteř k podlaze. Pak to má efekt. Rozmasíruje to ale jenom to konkrétní místo, ostatní zůstane ztuhlé. Prostě funguje bodově, či jak to říct. A přes tu vrstvu náplně polštářku je podle mě efekt mizivý. Samotné vibrační vajíčko bez obalu by možná fungovalo lépe. Ale tohle je jenom moje zkušenost. Navíc ta cena. Aby se s tím dalo experimentovat, tak by prodejce u té ceny musel alespoň jednu nulu ubrat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.14 19:09
avatar

Hanko, máte-li nějaké problémy, nechte si předepsat rehabilitace. Hradí je pojišťovna a na rozdíl od podobných "bazmeků" fungují ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.