Kam poslat stížnost, výstup prezidenta

Od: Datum: 03.11.14 14:48 odpovědí: 17 změna: 04.11.14 09:08

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jaký e-mail by se dala poslat stížnost radě pro rozhlasové a televizní vysílání ohledně výstupu "prezidenta" Zemana v Hovorech z Lán? a případně jaké náležitosti má taková stížnost obsahovat, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.14 14:52

Bohužel rada pro rozhlasové a TV vysílání se slovníkem prezidenta nic neudělá. Mail naleznete na jejich stránkách.

doplněno 03.11.14 15:14:

@jancaak ano článek jsem právě teď četl, bohužel ale budou jen řešit problém, zda tomu mohl rozhlas, resp. moderátor nějak zabránit. Jak absurdní, když se jednalo i živé vysílání.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.11.14 15:00

možná udělají, stížnosti se množí http://www.novinky.cz/domaci/…bude-resit-vysilaci-rada.html

Od: wamp®
Datum: 03.11.14 15:05

Stížnost pošlete přímo na prezidentskou kancelář,tam je to správné místo.Vypište zkrátka a dobře,co máte na srdci,co Vám ublížilo,respektive co se Vás dotklo na prezidentových slovech a jeho počínání jako takovém.

doplněno 03.11.14 15:18:

Článek je zde.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.11.14 15:24

Co ta stížnost vyřeší? Prezidenta asi nevyhodí z úřadu, maximálně vyhodí moderátora co za to nemůže. Aspoň má národ o čem mluvit a až příště půjde k vobám, bude víc přemýšlet. Mimochodem, nejsem zastánce přímé volby prezidenta a upřimně, nebylo z čeho vybírat.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.11.14 18:20
Konečně máme prezidenta, který mluví tak, aby tomu normální člověk porozuměl. Jak jinak důrazně a narovinu říct, ze ten zákon Kalousek zkurvil?
Ohodnoceno: 4x

Datum: 03.11.14 18:28

Kalousek sám zkazil zákon? On má takovou sílu, aby mohl manipulovat s poslanci. Fakt je tak dobrý, že to dokáže?

Přesto se ale pan Zeman nemusí vyjadřovat tak hrubě a neslušně. Ani zde se takto nemluví, či nepíše.

Datum: 03.11.14 23:35

Tak ona je to taková stará prověřená taktika, do každé nedejbože nové a tím spíše dobré věci zabudovat tzv. "kurvítko", typicky do nějakého výrobku slabší součástku, aby po jejím opotřebení zákazníci museli koupit výrobek nový (ne opravit jen tu součástku). Takže do zákona v zásadě dobrého je dle Kalouskovy logiky nezbytně nutně zabudovat onu součástku a je to. Na účet nás všech, omlouvám se, ale já jiné vhodnější slovo neznám. A to vůbec nekomentuji hrubé výrazy našich předních politiků za poslední léta. A rozumbradové budou řešit od ničeho k ničemu a zabíjet drahý čas . To nám to pěkně utíká...

Datum: 03.11.14 23:42
Slyšel nebo četl aspoň někdo tento rozhovor? To by mnozí pochopili, proč se takto zeman vyjadřoval. Ale většina
Čte jen hlavní titulky u článků, nebo pozorují tv novu a pak dělají takové závěry. To jen ma reakce na některé řeči. Abych nepsal ot, pak stěžovat si není kam. Ale neniproblem napsat do prezidentovy kanceláře a samozřejmě v dalším volebním období na to přihlédnout.
Ohodnoceno: 2x

Od: lujs®
Datum: 04.11.14 00:57

Masterjoe®: přesně tak, vono to v kontextu zase až takový hrozný nebylo.

Datum: 04.11.14 06:51

Já ten rozhovor četl, na Novu koukám jen vyjímečně, zprávy kontroluji i jinde. Vy máte statistiku, že většina

"Ale většina Čte jen hlavní titulky u článků, nebo pozorují tv novu a pak dělají takové závěry." nebo to tak jen cítíte, či přejete si to?

Datum: 04.11.14 06:28

stížnost i na představitele HOP 09,kteří tak běžně mluví a nikomu to nevadí

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.11.14 06:55

Normálně slušně vychovaný člověk nepoužívá vulgární slova. Souhlasím, že prezident by tato slova pro vysílání neměl použít v hanlivém smyslu.

Pozastavte se ale, co to slovo znamená. My to cítíme jako sprosté slovo, ale Kunda podle Wikipedie zcela normální označení letiště, ostrova, řeky jsou i nositelé - osoby tohoto jména, též je samozřejmě synonymum vulvy.

Myslím, že je to mnoho povyku pro nic. Jenom volně přeložil název hudební skupiny.

Já osobně jsem toto slovo v životě nevyslovila a díky této nepatřičnosti jsem dokázala toto slovo říci. A nic se nestalo. Není náhodou i nějaké divadelní představení, kde vystupují jenom ženy a povídají si s obecenstvem na toto téma a učí své diváky říci a nestydět tato slova použít? Je to v nás /hlavně ženách/ silně výchovou poznamenané, že se sprostá slova nepoužívají.

doplněno 04.11.14 07:00:

Jako stížnost bych to tedy nehrotila. V dnešní době tedy vůbec.

,,stiznost,, připomínáte mě silně dobu puritánskou.

Datum: 04.11.14 07:03

Lidem vadí sprostá slova pana prezidenta a od jiných "výtečníků" si nechaj "s.rát na hlavu"

Datum: 04.11.14 08:43

zwiki, i vy jste nepoužil sprostá slova, ale prezident to vypálil několikrát a tak hrubá slova neřekl žádný politik a i v hospodě by se za to mnozí styděli.

Líbí se mi reakce některých, který sdělí, že většině to nevadí...kde vzali tu statistiku..

Od: lego®
Datum: 04.11.14 07:42

Videl bych to tak na lamparnu..

Od: lipa®
Datum: 04.11.14 09:02
Taky krásný dotaz. Priste se zeptej, kam volat v pripade požáru :)
Jsem rad, že nevim o co jde. Se zájmem jsem začal hledat co se zase stalo a politici zase perlí. Tesi me, že mam den hezky vyplněn práci a misto koukání na novu vecerim a nasledne chrupec.
Klidný den všem
Lípa

Od: buss®
Datum: 04.11.14 09:08

O co vám jde, když někdo něco konečně! nazve pravým jménem?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.