Náhlá vyrážka

Od: Datum: 20.09.14 22:53 odpovědí: 4 změna: 24.09.14 00:44

Dobrý den, asi v 8 h sem si lehl na gauc k televizy a kdyz sem vstaval, ucitil sem bolest z praveho podpazdi. Koukal sem se a mam tam cervenou skvrnu ktera je na dotek velmi bolestiva. Nevite nekdo, co by to mohlo byt zac? Dekuji



Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.09.14 08:37
avatar

Dobrý den, patrně Vám to zde nikdo neřekne přesně, oč se jedná. Zkuste se zamyslet, zda jste na této straně těla neležel, nezapařil se nebo neotlačil o něco tvrdého v gauči. Také to může být nějaká prudká reakce (alergie) na jídlo nebo prací prášek. Pozorujte se a když se to nezmírní, tak by to měl vidět doktor. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.14 20:03
avatar

Jestli to dosud nezačalo mizet, tak určitě běžte k lékaři, pásový opar bývá sice umístěn jinak, ale člověk nikdy neví a je to pěkná otrava, čím dřív to doktor uvidí, tím lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tajemnej*
Datum: 23.09.14 22:53

Vyrážka zmizela a teď mi ta kůže kolem zhrubla. Začervenání není tak patrné.. Co myslíte, ke kožnímu nebo počkat pár dnů jestli ta zhrublá kůže nezmizí?

Datum: 24.09.14 00:44
avatar

Nečekejte, běžte k tomu doktorovi. Já doktor nejsem, ale myslím, že by to ten pásový opar být mohl, je to velmi nepříjemné onemocnění, když se pletu a nebude to nic vážného, tím lépe, doktor Vám hlavu neutrhne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.