ATB- nežádoucí účinky

Od: Datum: 20.09.14 13:44 odpovědí: 8 změna: 21.09.14 02:29

Prosím o radu. Ve čtvrtek večer jsem začala brát antibiotika Amoksiklav. Dnes jsem začla mít hroznej průjem. V nežádoucích účincích je na prvním místě. Teď nevím jestli je mám brát dál? K doktorce se v sobotu samozřejmě nedovolám a do pondělka je daleko. Abych si zajela na pohotovost, tak na to fakt nemám- jsem 3x do hodiny na wc plus je mi celkově blbě od nemoci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.14 13:51

Pokud nemáte vyloženě zápal plic, nebo nějakou život ohrožující nemoc, tak je určitě vysaďte a doktorka vám napíše něco jiného.

Poradí často i na lince 155.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.09.14 13:58

Volat si na linku 155 kvůli radě, která neohrožuje život? To v žádném případě. Zkuste si spíš zavolat na tu pohotovost, nebo do lékárny.

Datum: 20.09.14 14:08

Dnes už to není jako kdysi. Zbytečně volat je blbost, ale pokud něco chcete, tak nikoho nezdržujete. Je tam dost místa na linkách.

Od: m123
Datum: 20.09.14 22:53

Tak jsem si volala na pohotovost a tam mi řekli ať je hned vysadím. Průjem mám , ale pořád. Beru probiotika a vzala jsem si i Smectu. Nemáte někdo zkušenost za jak dlouho to přejde? Mám totiž hroznej kašel a ten svěrač nejde nijak udržet, takže jsem furt na wc :( .

Datum: 20.09.14 23:01

Máte-li průjem, a to dost silný, hrozí dehydratace organismu. Měla byste dost doplňovat tekutiny. A možná by to chtělo taky nějaké to živočišné uhlí, a to hodně.

Datum: 20.09.14 23:16

Doplňte laktobacily a budete mít klid. Průjem je v pohodě. Horší, když po ATB dostanete mikózu jako já. Děs, běs ... :(

Od: m123
Datum: 21.09.14 02:03

Tak s tou počítám taky, ale tam obvykle vím kdy respektive po čem to přejde.

Datum: 21.09.14 02:29

Po čem přejde mykóza?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.