Ak malovat kořenky

Od: Datum: 19.09.14 15:45 odpovědí: 2 změna: 20.09.14 10:32

mám doma lořenky ze dřeva ,,nenalakované al chtěla bych si je pokreslit ,nebo nasa t co v nich je,Nevíte někdo čím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.14 10:02

Ve větších městech jsou obchůdky pro tvorbu. Křídy, barvy na všecko, celé škály. Papíry, štětce, šablony, motivy a já nevím co všecko ještě. Najděte takový obchůdek a zajděte tam i s kořenkou. Prodávají tam paní, které tohle dělají s láskou a odborně. Poradí, vysvětlí a vy si vyberete.

Anebo http://www.b-obchod.cz/ poklikejte a najděte si něco takového. Nabídka je dlouhá, široká a bystrozraká. Všude jsou telefony, lze tedy i konzultovat.

doplněno 20.09.14 10:50:

Ne nadarmo píšu o takových obchůdcích. Během poslední doby se vyrojila spousta novinek, které nikdo nemůže znát. Je docela možné, že jsou barvičky v peru, nebudete muset používat štětec a mnoho takových vychtávek lidé ani neznají, ale prodavači ano.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.09.14 10:32

Já maluji obrazy olejem,ale nevímco co dát na dřevo jakou barvu ,nevím jestli tuš,,,,asi tak chtěla bych něco tam napst,třeba paprika atd.Nebo květinku,,jen tak naparádu.Mám to na chatu..díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.