Jakou praci z domova

Od: odpovědí: 3 změna:

Poradil by někdo jakou praci z domova,ale jen slušné nabídky.Děkuji.

3 odpovědi na otázku

 

 


1x

Manželka dělala účetní. Kancelář jim šéfka zrušila a začaly pracovat doma.

Nastalo neskutečné peklo. Hádali jsme se skoro pořád. Ona neměla čas na práci /věnovala se domácnosti/ a byla z toho úplně na prášky. Najednou nebyl na nic čas a byla nervózní a podrážděná. Já mám taky náročnou práci a potřebuju se občas dospat /brzké vstávání/ a nebo jen tak odpočinout. Nešlo to. Zdálo se jí že nic nedělám.

Rozvedli jsme se.

 


0x

Kdyby to tak bylo jednoduché pracovat z domova, tak to snad dělá každý a není tolik nezaměstaných. A nyní vážně. Zavzpomínejte, co umíte - no a to se zkuste prodat. Někdo třebas plete ponožky. Jeden z příkladů. Druhý je vystudovaný překladatel a tlumočník, tak překládá cizí texty. Další umí dobře psát, tak se živí copywritingem.

 


0x

Upřímně? Žádnou. Všechno jsou to jen podvody. Práci z domova, relativně normálně placenou vám nabídne pouze zaměstnavatel většinou jako OBČASNOU formu home office.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]