Nemáme čas

Od: Datum: 17.09.14 20:58 odpovědí: 3 změna: 18.09.14 07:43

Ahoj. Mám problém a rád bych dostal smysluplnou radu. Chodim s jednou holkou měsíc. Už předtím jsme věděli, že na sebe budeme mít méně času. Studuje školu asi ve 120Km vzdáleném městě, přes výkendy je doma, v sobotu chodí pomáhat mamce. Jsme spolu měsíc. Před pár dnama napsala, že se semnou rozchází, protože na mě nemá čas, ale miluje mě a záleží ji na mě. Chce semnou být kamarád, ale jestli mě miluje tak to každý ví, že to nejde. Když s ní o tom chci mluvit, řekne mi akorát, že ji tim trápím a to nechci. Nevim jak o tom začít komunikovat. Vše si píšeme přes Fb, možná by bylo lepší se sejít, ale nevím jak na to. Potřeboval bych poradit, jestli to jde nějak vyřešit, když mě miluje i já jí a zda-li to má vůbec cenu nebo to prostě nechat být a nic neřešit. Podle mě jde jen o čas a kvůli tomu se rozcházet je blbost,to přeci jde zorganizovat, ale nevim jak ji to normálně říct. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 21:07
avatar

Tak s ní buďte zatím kamarád. Přeci i z kamarádství může vykvést láska.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajla*
Datum: 17.09.14 21:20

Jaké do pr... Fb?!? Takové věci se mají řešit osobně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.14 07:43
avatar

Proč nemáte stejného, levného, operátora a nepovídáte si na mobilu. Schválně říkám povídat, ne řešit. Kdyby se mnou někdo něco řešil na mobilu, příště bych ho vyklikla. Ale povídat si o prožitém dni, jen postandovat?! To by nešlo? Mít k sobě blízko.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.