Odblokování BÚ - exekuce

Od: Datum: 17.09.14 14:24 odpovědí: 3 změna: 24.02.15 23:40
avatar

Zdravím,

mám dotaz - v případě, že dá exekutor příkaz k zablokování bankovního účtu a po nějaké době je exekuce uhrazena, avšak účet stále zablokovaný, jak v takovém případě dál postupovat?
Exekutor, který zablokování nařídil, s povinným nekomunikuje.

Díky za rady, hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 17:17

Strašně moc záleží na exekutorovi. Jsou tací, co účet odblokují za pár dní a jiní, co jim to trvá a trvá. Napsat mu doporučený dopis a zároveň se obrátit na exekutorskou komoru.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.09.14 10:00
avatar

Na exekutorskou komoru jsem zkusila poslat dotaz a do dnes se nikdo neozval, takže... A jelikož jde o pana JUDr. Marcela Smékala (stačí zadat do googlu a hned zjistíte, co je zač), tak se obávám, že tam bude asi i doporučený dopis marný.

Datum: 24.02.15 19:57
avatar

Zdravím,

exekutor s povinným stále nekomunikuje, stejně tak i exekutorská komora. Zajímalo by mě, jak povinný zjistí, že byla exekuce zastavena z důvodu uhrazení dlužné částky? Dluh by měl být dávno uhrazen, účet je stále zablokován a to více jak 3/4 roku. Povinný zvažuje podat stížnost na exekutora, jak by taková stížnost měla vypadat? A ještě jeden dotaz. Když bude chtít povinný nahlédnout do spisu, musí tak učinit pouze osobně, nebo lze podat nějaká žádost o zaslání kopie spisu? Díky za rady

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.