Omluva doktorce

Od: Datum: 17.09.14 12:52 odpovědí: 5 změna: 17.09.14 15:46

Dobrý den, milí poradci,

potřebuji poradit. Přibližně před 2 týdny jsem byla objednaná k jedné doktorce, jelikož jsem večer den předtím zjistila, že potřebuji v tu dobu být ve škole. Poslala jsem jí následující den ráno omluvnou SMS zprávu. Po chvíli jsem ale zjistila, že jsem měla v mobilu špatné číslo a že jsem ji poslala k sestřičce, která je sice ve stejné budově a trochu pomáhá i té mojí doktorce, ale svojí místnost má v ordinaci jiného doktora a navíc se zřejmě jednalo o pevnou linku, protože mi přišla sms, že má zpráva byla doručena v hlasové podobě. Do SMS jsem sice napsala své příjmení, ale nevím, jestli se k doktorce omluva dostala. Ve škole jsem neměla možnost zjistit správné číslo a po škole už měla po pracovní době. Ordinační dny má v této ordinaci jen dva dny v týdnu. Pak se ze mě stal srab a bála jsem se jí zavolat a omluvit se jí, že jsem se nedostavila, protože jí to hodně vadí, když k ní někdo nepřijde, když je objednaný, umí být pěkně nepříjemná. Teď už jí ale budu muset zavolat, protože mi dochází prášky, které mi předepisuje. A já bych vás chtěla poprosit o rady, co jí mám říci. Mám to brát, jako že jsem se jí omluvila a jen říci, že bych se potřebovala objednat, nebo že se chci ještě jednou omluvit, že jsem se nedostavila a pak že bych se chtěla objednat a nebo jí říci, že se omlouvám, že jsem se jí neomluvila, že nepřijdu, a že jsem omluv. sms poslala někam jinam. Fakt nevím, asi bych zvolila možnost druhou. Jak se mám zachovat? Navíc má delší objednací lhůtu, tudíž mi asi léky ani do další návštěvy nevydrží, ona sice občas někomu jen napíše recept bez návštěvy, ale nevím, jestli by mi ho napsala, když si za to můžu sama. Jsem v tom namočená a naštvaná na sebe, že jsem to pokazila.

Děkuji předem za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 14:08
avatar

Já bych se jí omluvil s tím, že jsem až dodatečně zjistil, že jsem SMS zaslal na špatné číslo. Ono se to nepo... Mě se doktoři taky neomlouvají když jsem objednán na 8 a vezmou mě v poledne.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 17.09.14 14:16
avatar

Ona umí být nepříjemná? To snad přežiješ,ne? ;) A za další,proč máš takového lufta,ona tě neukousne.Zavolej,nechej ji popřípadě vynadávat /asi cholerička,nebo v přechodu /,no a posléze se jí ještě jednou omluv -aby bylo pořádku učiněno za dost.A následovně ji požádej,kdyby byla tak moc a moc laskava,a napsala ti léky,jelikož ti již docházejí.To je celé ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.14 14:26
avatar

Nevím proč mám pocit, že pro dost lidí je lékař polobůh. Objednám se na 10h a ještě v poledne tam sedím, nemyslím si, že bych chyběla když vůbec nepříjdu a nemám potřebu se omlouvat a klanět až k zemi. Pokud je lékař nepříjemný, já ho s klidem vyměním za jiného.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: fooo
Datum: 17.09.14 14:58

Tak jí zavolej a řekni jí,že jsi to poslala na jiné číslo.A kdy můžeš přijít.A jestli k ní mohou lidi chodit i bez objednání tak bych nic neříkal.Až tam přijdu pak bych to vysvětlil.Jestli o to bude stát.Možná si ani nevzpomene.Ona se nezblázní.Ta lékařská mafie dělá z lidí jen voly.Protože si myslí,že jsou něco víc než jiní lidé.Doktoři se často ani nenamáhají zavolat lidem,kteří jsou objednaní na určitý den.Ti pak přijdou a doktor nikde.Prý má dovolenou nebo nemocný.Ale že člověk kvůli nim musí odejít z práce to milostpány Mudr. už nezajímá.A mnoho jiných podivných praktik

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.14 15:46
avatar

To vůbec neprožívej. Doktorka měla tak plnou čekárnu, že ji tvá nepřítomnost přišla jen vhod. Neotravuj ji nějakým složitým vysvětlováním. Až u ní budeš, zeptej se, jestli jí sestra doručila tvou omluvu. A dost. Nemotej jí hlavu, má myšlenky úplně někde jinde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.