Alternativní operátor

Od: Datum: 16.09.14 18:11 odpovědí: 1 změna: 18.09.14 00:40
avatar

Dobrý podvečer, večer, rádcové.

Potřebuji poradit. Minulý týden sem si prodloužil smlouvu u společnosti T-mobile. Dnes, jsem na interentu objevil nabídku nejlevnejsipausal.eu a jejich nabídka je pro mě rozhodně lepší. Za necelých 500Kč mi nabízejí neomezené volání do všech sítí a k tomu neomezene SMS. A 1,5GB internetu. Rozhodně je to více, než mi po 12 letech nabízí můj současný TM. A já se ptám, má takový alternativní operátor nějakou nevýhodu? Riziko? V čem to je, že dokážou mít lepší nabídku. Jen podotýkám že jejich síť funguje pod O2 a TM.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.09.14 00:40

Po zkušenostech,které mám s podobnou nabídkou,si myslím,že půjde rovněž o přeprodejce služeb.Smlouvu budete mít uzavřenou s ním,nikoliv s operátorem.Faktury budete platit taktéž této firmě.Záleží na obchodních podmínkách,které budou součástí Vaší smlouvy.

Co mě zaráží,je převod stávajícího čísla,který trvá až 30 dní.

Nedávno jsem četl o problémech jednoho zákazníka,které měl s výpovědí,firma mu neustále něco účtovala a penalizovala ho.Ale je možné,že to byl ojedinělý případ a kdoví,kde vlastně byla pravda.

Já mám teď nabídku od přeprodejce VF,stejné podmínky a cena podobná.Ale číslo by už nebylo psáno na mě a do samoobsluhy bych už se taky nemohl přihlásit pod svým jménem.Tak jsem řekl ne.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.