Kde koupit krabičky na zboží?

Od: Datum: 16.09.14 17:35 odpovědí: 5 změna: 16.09.14 18:21

Ahoj, hledám obchod, kde by bylo možné koupit krabičky, vhodné jako obal pro zboží (nejedná se mně o kartonové krabičky pro přepravu poštou). Krabičky menší, třeba jako má živočišné uhlí nebo střední jako třeba tantum verde spray. Krabička aby byla nařízlá na A4ku, vhodná k potisku - následně připravená k závěrečnému sestavení. Víte někdo, KDE popsané nakoupit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.14 17:43

Česká pošta, papírnictví, PPL/DHL, reklamní agentura, tiskárna...

doplněno 16.09.14 18:04:

Tak by asi bylo vhodné říct, jaké zboží? prstýnek, auto, letadlo? to je dost podstatný rozdíl, jinak jakákoliv reklamní agentura nebo tiskárna, jde si udělat i vlastní motiv

doplněno 16.09.14 18:15:

Pardon, dělám víc věcí najednou, v tom případě jsem Vám odpověděl v druhé části mé druhé odpovědi. Navíc si i myslím ,že jako obchodní tah je lepší mít vlastní motiv než kopírovat od ostatních a cenově to vyjde stejně.

doplněno 16.09.14 18:21:

Adminovi se to líbit nebude, ale tady je pár odkazů na výběr

http://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=obaly+na+farmacia

"Obal prodává a ve farmacii a kosmetickém průmyslu toto pravidlo platí dvojnásobně. Obal, ve kterém se zboží prodává cílovému zákazníkovi, není pouhou ochrannou schránkou, nýbrž silným marketingovým nástrojem."

http://www.inapa.cz/farmacie-kosmetika/

Ohodnoceno: 1x
 
Od: maestro
Datum: 16.09.14 18:01

Hledám krabičky, jako obal zboží, nikoliv krabice určené na přepravu, které lze koupit u přepážky na poště.

Jedná se mně samozřejmě o konkrétní název firmy, která nabízí popsaný výrobek. Ať hledám jak hledám, výrobce nebo v krajním případě prodejce nenalézám.

Od: maestro
Datum: 16.09.14 18:06

Vše potřebné máte v otázce, jen je potřeba se naučit číst a neodpovídat za každou cenu. V otázce je uvedeno přesně o jaké krabičky se má jednat. Oblast farmacie. Máte uvedenu i velikost.

Datum: 16.09.14 18:13
avatar

Ne každý zná velikost balení určitých léčiv. No já našel třeba ekobal.cz. Doporučuji se ještě poptat na webtrh.cz, což je forum podnikatelů, takže i tam můžete dostat i určitou nabídku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.14 18:21
avatar

Sice moje odpověď není plně v souladu s pravidly, ale opravdu to nehodlám procházet a hledat. Co ti bude vyhovovat, víš stejně přesně jenom ty. Takže tip: Výrobců a dodavatelů papírových obalů je poměrně dost a každý nabízí trošku něco jiného. Hledej kartonáž a papírové výseky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.