Cesta do Paříže

Od: Datum: 14.09.14 20:55 odpovědí: 3 změna: 14.09.14 23:41

Zdravím, s kamarády (cca 4-5 lidí) se chystáme před vánoci odletět do paříže na 3 dni. Máte nějaký tip na leteckou společnost nebo hotel? A také jestli je lepší sehnat letenku bez zavazadla a jídlo si koupit na místě, nebo si připlatit za zavazadlo. Cestovky se nám využívat nechce, není v tom to dobrodružství :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.14 23:10

velmi dobré hodnocení jsem slyšel na hotely označené jako F1 cena za noc bývala 10e za osobu . Autem se tam dá dojet za 12h na jednu nádrž a máte tam mnohem větší svobodu kort v bandě 5 lidí

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.14 23:30

Zkuste využít portál HRS nebo Booking.com pro zjištění cen ubytování. F1 je standard,pro našince dostačující,ale s cenou nevím,minule jsem koukal ve Štrasburku a cena byla kolem 40-ti eur.

Letenky je možno skouknout např. na www.opodo.de

Jako téměř všude platí i zde,čím dříve,tím levnější.

Od: makytakybo*
Datum: 14.09.14 23:41

Ahoj,
k tvému dotazu přispěji pouze troškou, jelikož jsem byla v Paříži v září a jeli jsme autem (Felda to dala za 10 hodin *srdce* ) . Sehnala jsem hotel, jmenuje se F1. Je to síť nejlevnějších hotelů. V září nás to stálo nějakých 40éček na noc. Ale pozor - zajímavé je, že v pracovní dny jsou ceny vyšší. Oni jak se tam sjíždějí vesničani za prací, tak na tom vydělávají :) Kvalita pokoje byla dobrá. Bylo tam relativně čisto a klid. Na pokoji je umyvadlo a televize. Požadovali jsme dvojlůžko a dostali jsme pokoj letiště plus byla nad hlavou palanda. Dveře se otevírají na kód a uklizečka občas zapomene dovřít (nic se nám neztratilo). Koupelnu a záchod jsme naštěstí měli hned naproti pokoje - ano, ty nejsou součástí. Záchod popisovat nebudu, ale není to na dlouhé sezení a pro holky citlivky rozhodně ne. V koupelně byla jen sprcha a kout pro odložení věcí. Opravdu velmi minimalistické. Na těch pár dnů se to dalo vydržet. Snídaně v tomto hotelu stála 3-3,5éčka a jednalo se o tradiční mini bufet - kafe, čaj, juice, bageta, vločky, jogurt.
Nízká cena hotelu byla díky tomu, že byl až na okraji Paříže (Gennevilliers). Na metro to bylo něco přes 1km, což se dalo za 10 min krásně ujít. Cestou byl Lidl a ráno u něj stepovali důchodci :) Cesta do centra trvala cca stejně jako u nás ze Zličína na Můstek, ale neměřila jsem to. Jídlo tam v pohodě koupíš, ale pozor, v neděli mají zavřeno - všude.

Na další otázky klidně odpovíd dodatečně. Jinak pro letecko dopravu zkus standardní dopravce - Student Agency, Letuška, Cestuj levně ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.