Prodají mi lahvičku a kapátko v lékarně?

Od: Datum: 14.09.14 17:37 odpovědí: 5 změna: 14.09.14 19:27
avatar

Zdravím, potřebovala bych hnědou skleněnou hlavičku a kapátko, aby ta lahvička šla s tím kapátkem uzavřít. Něco jako nosní kapky, ale aby v nich nebyly ty kapky. Prostě aby to bylo prázdné. A aby ta lahvička měla o trochu větší objem než normální nosní kapky. Prodají mi něco podobného normálně v lékárně nebo kde to koupit? Nechci kupovat nosní kapky a pak je vylévat, protože je nepotřebuji. Díky za nápady a rady. Anzionka.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.09.14 17:56
avatar

Dobrý den, zdá se, že by to nebyl problém pořídit přes internet (ovšem, s poštovným). Jestli to vedou i v lékárně, tak by to chtělo lékárnu, která prodává i homeopatika - a to zase nevím, zda je prodává každá. Pokud je možnost oběhnout lékáren více, tak se snad zadaří (a možná hned v té první). Jinak, tato lahvička by mohla být i v prodejně, kde prodávají laboratorní potřeby nebo se prodává průhledná (plastová) tam, kde prodávají elektronické cigarety. Zdravím!

doplněno 14.09.14 18:01:

Vstupte do první větší lékárny a požadujte onu lahvičku - buď ji prodají nebo se zeptejte, kde jinde v Brně se zeptat a koupit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.09.14 17:59
avatar

Právě přes net ne, kvůli tomu poštovnýmu. Jsem v Brně, ale nemám tušení v jaké lékarně nebo místě by to měli.

Od: zztop*
Datum: 14.09.14 18:22

V Brně máš hned dvě prodejny kde by to mohli mít. Jedna na Cejlu u zastávky tramvají Körnerova zde je přímo prodejna zdravotních blbin od stříkaček přes další věci. A druhá možnost je na Orlí nebo Jánské teď už přesně nevím. Pokud půjdeš od Masarykovy tak je to na levé straně cca v půlce ulice.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.09.14 18:04
avatar

Podívej se ve zdravotnických potřebách, které máš nejblíž.

Ale i v lékárně míchají různé kapky a budou na to mít obaly.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.