První návštěva psychiatra

Od: Datum: 03.11.14 11:24 odpovědí: 4 změna: 03.11.14 14:59

Dobrý den, chtěl bych jít poprvé k psychiatrovi ,ale zároveň chci mít jistotu, že se o tom nedoví praktický lékař a ani např. budoucí zaměstanavatel. Jde to i takhle ,nebo se dělá nějaký záznam? K návštěvě mnou vybraného psychiatra nepotřebuji doporučení a hradí to pojišťovna.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.14 11:28
avatar

Ano, nemusíte se ničeho bát. Nechte se též ujistit psychiatrem, že se můžete spolehnout na jeho diskrétnost a nemusíte se toho obávat a nemá propojenou agendu s nějakým centrálním registrem, odkud by to viděl i váš obvoďák. Držím moc palce, aby pomohl a dejte mu čas, po jedné návštěvě problém nezmizí.

doplněno 03.11.14 13:26:

Není zač. Kéž vám to pomůže. A kdybyste si chtěl popovídat o tom, co vás trápí, otevřete si volnou diskuzi, i tady lidé umí pomoci, nemusíte se jich bát.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: donkarel*
Datum: 03.11.14 12:01

Dozvědět by se to neměl, ale je lepší se poptat. Nevím co máte za problém, ale nebylo by lepší zkusit nejdřív psychologa a když ten nepomůže tak jít teprve k psychiatrovi? Z mých zkušeností vám totiž psychiatr vnucuje prášky, které váš problém napraví. Jenže jakmile je doberete, tak se to zase vrátí. Mě trvale pomohl až psycholog.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: memem
Datum: 03.11.14 12:57

díky oběma :) psycholog už mi nejspíš nepomůže, zachází to dál ..

Od: wamp®
Datum: 03.11.14 14:59
avatar

Pokud to zachází dále,je nutný psychiatr a samozřejmě i léky s tím spojené.Také by byla dobrá nějaká forma psychoterapie,sezení,povídání,nebo nějaká dobrá manuální činnost,u které nemusíte moc přemýšlet...Dobré je třeba drhání,malování,pletení,šití,fotografování.,atd.,atd... A samozřejmě cvičební plán,ať už plavání,běhání i třeba rychlá chůze,a v neposlední řadě jóga či pilátes.Cvičením se Vám vyplavují endorfíny,tzv.hormony štěstí a co si budeme povídat,potřebujeme je vlastně všichni !

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.