Maluje tady někdo

Od: Datum: 14.09.14 11:54 odpovědí: 18 změna: 16.09.14 18:45
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.14 20:05

maluju a co je za problém?-barvy,plátno,ředidlo...i v lídlu jsem koupila supr pomůcky a barvy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.14 20:49

Ne tohle nepotřebuji,,ty jsi prodavač? Ne vážně maluješ a copak?Já sem tam něco.Jen bych chtěla zpřízněnou sduši,která to více umí.Já maluji na sololit,,plátno a vše okolo je drahé a pracné

Datum: 14.09.14 21:21

mám rád obyčej.tužku,ale někdy jdu i do barev.

doplněno 14.09.14 21:25:

...maluju pro lidi portréty,na krajinky či fantazie mě neužije.

Datum: 14.09.14 23:27

Tedy maluješ portréty,já tužkou nemaluji ,ale malovala jsem.

Datum: 15.09.14 14:54

Tužkou se nemaluje, tužkou se kreslí :)

Datum: 15.09.14 14:50

Maluješ portréty tužkou?Ono se to lépe stínuje že? Než barvama

Datum: 15.09.14 07:28

Jako mladší jsem malovala, ponejvíce temperami. Na olejové barvy jsem se nikdy nezmohla. Nebo mě bavily kresby tuší.

Na portréty nejsem vůbec šikovná. Bavily mě především krajinky a zátiší. Navštěvovala jsem i malířský kroužek při ROH.

Jenže to všechno odnesl čas. Dneska už mě to nějak netáhne, navíc s tou péčí o babičku ani není čas někde sedět na mezi a půl dne malovat svou vesničku. Jaga.

Datum: 15.09.14 11:20

babajaga,,,,,,tak nějaké kytky,,Jak se do toho pustíš ,,tak to půjde !

Datum: 15.09.14 08:25

Maluju olejem, ale i vodovkami, pastelkami, křídou... kreslím tuší, tužkou, progresem nebo i uhlem, prostě podle nálady. Ale jen na papír nebo sololit. Na plátno bohužel nejsou ani peníze ani zkušenosti. Většinou dělám nějaké fantasy věci nebo zvířata atd.

Datum: 15.09.14 11:18

kdokoli... já neumím zvířata.Já vesměs zátiší a kytky volně i ve váze.Tk uhlem tam nejde gumovat a tuší to vůbec nevím jak.Plátno je drahé,a na sololit se maluje dobe.Natřu ho latexem a pak něco splodím,,fantazii moc nedám ,škoda,že tu není něco na výstavku jen tak .A předat si rady..

Datum: 15.09.14 14:37

No, nemaluju moc podle předlohy. Víc kreslím než maluju a to od dinosaurů po různé "příšerky". Olejem nejvíc portréty, ale podle fantazie (ne podle lidí).

Datum: 15.09.14 18:58

kolikokoli Já se ptala o malování...takže nebudeme troškařit a poučovat.

Datum: 15.09.14 20:48

kouzlo tužky a měkké gumy(plastické)jsem objevila až nedávno,před tím jsem malovala portréty jen křídama protože stínování a ladění barev je s nima úžasné,ovšem ten bordel doma je pak taky suprto chce ale větší formáty a lidi chtějí menší do rámů ccaA3 jsou ideální,proto jsem začla s tužkou,kde je A3 pro mě na jeden portrét ideální.V křídě nebo oleji bych musela mít formát tak aspon A2 nejlépe A1.

Datum: 15.09.14 21:08

Tak to je překrásné,to neumím,,,více se mi líbí ta černá...Ale jste dobrá!

Datum: 16.09.14 16:55

dík...ale je to jen trénink,fakt si to myslím,člověk musí děnně trénovat a pořád něco črtat a pak to jde samo.Mi pomohlo zaměřit se jen na obličeje,líbí se mi,ráda je pozoruju i celá těla mě baví,autoportréty,karikatůry...Takže krajiny a fantazie byly ve škole jen z povinnosti.

A hlavně tím dělám radost lidem,spousta lidí má ode mě portréty dětí a visí jim na zdi a to je supr pocit,že se na to někdo denně dívá.

Datum: 15.09.14 20:55

...a takhle vypadá křída...

Datum: 15.09.14 21:19

Já to mám od roku 1967 zakázáno učitelkou výtvarné výchovy

Datum: 16.09.14 18:45

Ahoj, já maluju čerty na zeď, velkým odborníkem jsem na nástěnnou geometrii ( čárečky a kosočtverce ), ale taky sem tam něco napatlám na papír pastelem suchým, olejovým, tužkami a aquarelovými tužkami ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.