Poplatky u lékaře - dvojích 30Kč?

Od: Datum: 13.09.14 11:37 odpovědí: 9 změna: 14.09.14 21:33

Při vyšetření u lékaře zaplatím 30Kč, ve výpisu u zdravotní pojišťovny ovšem vidím také 30Kč.

Celkově je to 30 ode mě + 30Kč od pojišťovny, a nebo ve výpisu figuruje mnou uhrazených 30Kč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.14 11:59

Nikoliv, to si pan doktor něco pojišťovně naúčtoval.

Ohodnoceno: 2x

Od: 111®
Datum: 13.09.14 13:12

ve výpise je to co uhradíš u lékaře, nebo v lékárně..

Ohodnoceno: 3x

Od: dejv95*
Datum: 13.09.14 15:01

Já si myslel, že už se ty poplatky zrušily. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.14 15:42
Jen v nemocnici, jinak se platí stále za vše. I za pozdrav...

Datum: 13.09.14 16:32

Bez poplatků budeme už o ledna 2015.Ejchuchů

Datum: 13.09.14 23:34

Náhodou regulační poplatek reguluje výtečně. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že se hlavně na vesnicích čekárny obvoďáků stávaly společenským debatním místem, především pro babči, po zavedení poplatků se počet lidí v čekárně snížil odhadem třikrát, tedy i čekací doba šla dolu.

Od: julianka*
Datum: 14.09.14 00:31

Tvoje vlastní zkušenost a tvůj odhad! Staří lidé jsou více nemocní a nevěřím, že chodí k doktorovi si podebatovat a nemají zdravotní problémy jen proto,že by měli zaplatit poplatek. A ty babči, nad kterými ohrnuješ nos, jsou možná kvalitnější lidé než ty. Taky tě jednou stáří dostihne a přeji ti aby ti zdraví dobře sloužilo abys doktora nepotřeboval a někdo o tobě neříkal, že se chodíš do čekárny k lékaři společensky vyžívat.

Ohodnoceno: 1x

Od: tiamy
Datum: 14.09.14 17:18

Lékař mě změří tlak, za 1 min.práce platím 3O,-Kč, dalších 3O,-Kč v lékárně za předpis/nehorázné/ ! Mám velmi nízký důchod bez možnosti přivýdělku a těch 6O,-Kč, co od nového roku ušetřím / doufám/, tak mi pomůže velice.

Od: karel431
Datum: 14.09.14 21:33

Chudinko, skoro si me rozplakala...

Dnesni duchodci umi jen knourat a stezovat si.Co maj rikat dnesni 40-50 leti?Kdy pujdou do duchodu?V 70?Nebo ti, co jim ted je 20 - ti nepujdou vubec, na jejich duchody nebude.Ale vy - dnesni duchodci - umite jenom bulet a stezovat si.Uvedomte si , ze nejste priorita!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.