Chodím s muslimem, co bude dál?

Od: Datum: 06.09.14 13:01 odpovědí: 59 změna: 25.01.15 08:10

Je to skoro rok, co jsem poznala svého současného přítele, je to Africký černoch, je mu 38 a mě 19. Máme spolu volnější zato moc hezký vztah, on je věřící, ale když jsem se ho už kdysi s obavami ptala, zdali je muslim, tak mi jen řekl, že to je jedno, že bůh je bůh a anglicky se mu říká god, francouzsky taky nějak, a arabsky Alláh. No stejně jsem měla podezdření, ale do nábožennství mě vůbec nenutil. Nejí vepřové, nepije alkohol, asi jsem naivní, ale furt jsem si říkala že mu vepřové nesjpíš nechutná a je abstinent, já také nepiju alkohol, ale proto že mi prostě nechutná. Jinak je strašně hodný, vyhovuje mi i to, že se vidíme tak 1x do týdne, splní mi každý rozmar, chci do kina, tak jdeme, potřebuji telefon tak koupí, večeře venku je samozdřejmostí a auto také. Přiznám se, že mi to velice vyhovuje, takhle a nechci na tom nic měnit. někdy před měsícem mi řekl, že to semnou bere vážně a že by chtěl mít svatbu před bohem. Tak jsem mu vysvětlila, že jako studující mám nárok na alimenty a tím to, bych o to přišla. Pochopil to. Teď nastal ten problém, že mi na něm záleží, chci s ním chodit apod. Taky mi nabídl, že mě vezme do jeho země (pobřeží slonoviny), tak teď se toho bojím. :) Nikdy mi neřekl, abych konvertovala k islámu, věděl že se islamistů bojím a tak dost mi tajil i jeho náboženství. Jednou jsme se asi měsíc neviděli, mě řekl, že je to kvůli práci, přece jen jsem v tom měsíci potřebovala odvést, ale byl bezdůvodně chladný a odtažitý a osexu ani nemluvě, poprvé v našem vztahu! pak mě mamka upozornila na ramadám a pak mi to přiznal, když jsem mu volala. No takhle, budu upřímná, černocha jsem chtěla, baví mě prostě i to, jak jsou všichni kolem zvědaví a koukaj na nás. A taky se mi líbí jeho přístup a to, že je velkorysí ve finančních výdajích. Ale kdyby náhodou náš vztah se transformoval do nějaké hlubší roviny, například svatba. Stal by se z toho milého, nerozhodného muže, který mě nechá o všem rozhodovat, ten tipický muslim, pro kterého je žena méně cenná? Ten vztah je fajn, líbí se mi a nechci z něho couvat, ale zároveň mě děsí jeho víra. Co byste udělali?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 06.09.14 13:11

Jen s ním odjeď, jen si s ním užívej a udělej děti. Už se totiž těším na další dojemný příběh blbky co si vzala někoho z ciziny, odjela s ním a on ji pak začal nutit aby se chovala podle jejich místních pravidel. Je málo těch příběhů? Pokud jsi svéprávná vybereš si sama.

Ohodnoceno: 15x
 
Od: ben®
Datum: 06.09.14 13:17
avatar

Dobrý den, nechci být krutý, ale mám dojem, že ho máte jen jako exotického sponzora. A to je pro (normální) vztah snad málo (pokud nemyslím to hmotné). Zkuste si zjistit, zda už doma nějakou ženu nemá a jak se k ní chová. Myslím, že ramadán je "brnkačka" ve srovnání se vším, co Vás může čekat. Najděte si sponzora tuzemského (nebo si počkejte na rozum). Zdravím!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pob%C5%99e%C5%BE%C3%AD_slonoviny

doplněno 06.09.14 13:52:

expertos - ano, Vy jste hodně mladá, ale co Vaše maminka? Také tam nevidí nic horšího, než ramadán? A co na to tatínek - pokud nefunguje v domácnosti jenom jako sponzor?

doplněno 06.09.14 13:58:

expertos - zdá se, že maminka je rozumná, tak ji (ani sobě) nekomplikujte život.

doplněno 06.09.14 14:03:

expertos - patrně Vám chybí mužský vzor z rodiny a hledáte pochopení u starších pánů, kteří jsou majetní. Dejte si na to pozor a najděte si citlivého mladíka, který si Vás nebude kupovat, ale bude Vás milovat (byť se bude k bohatství teprve propracovávat nebo nebude důležité).

Ohodnoceno: 5x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 13:55

Té se to nelíbí, myslí si že bych měla chodit s bělochem. O tatínkovi vím jen, když pošle alimenty.

Od: expertos
Datum: 06.09.14 14:07

A jo, vy jste na to kápnul. Tohle by mě nenapadlo, ale asi je to pravda, nikdy mě nepřitahovali kluci v mém věku, alespoň o 10 let starší museli být. A když už jsem chodila s někým, kdo byl o 5 let tarší připadal mi nevyspělý, ale nevím jestli to je tímhle. Tohle bych nechtěla.

Datum: 06.09.14 13:20

Učebnicový příklad - zlatokopka a hodný muslim. Omlouvá Vás snad jedině Vaše mládí.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: fiona
Datum: 06.09.14 23:42

Hloupost není omluvitelná...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 13:27
avatar

Kdysi vodívaly dámy z velké společnosti s sebou na provázku opičky, aby se každý podivil, aby budily rozruch a aby vedle zvířátka vynikla jejich krása. Vy sama píšete: všichni kolem jsou zvědaví a koukají na nás. Takže Vás asi láká ta exotika. A taky, že je Váš velkorysý sponzor.

Uvědomte si, že až Vám bude jednou 50, jemu bude 70. Pak je ten věkový rozdíl propastnější, než dnes.

Pokud by si Vás vzal, stal by se z něho typický muslim, který by jen chodil se svým modlicím koberečkem a na ženu se příliš neohlížel. Rozlézají se tu jako švábi. Vám by možná koupil burku a pokud byste měli děti, byly by výhradně v jeho držení. On by rozhodoval o všem.

Opravdu buďte normální děvče, radši si pořiďte tu opičku, aby všichni koukali, když už Vám to dělá dobře a místo sponzora se raději naučte šetřit. V dalším Vašem životě to bude, jako když to najdete.

Známá při studiu VŠ poznala černocha ze Zimbabwe. Byla to láska, po čase otěhotněla. Ženich zmizel do Afriky. Když po něm rodiče nevěsty dali pátrat, zjistili, že ve své domovině je ženatý a má už 5 dětí. Tady si ti holomci, většinou jen užívají, pokud najdou naivní husičky. Asi tak. Jaga.

Ohodnoceno: 12x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 13:35

Máte pravdu, já se nechci vdávat, já to beru jen jako užívání také. Nejsem zlatokopka o ty peníze mi ani nešlo. Ale po vztahu se studentem, kde jsme trávili čas doma nebo někde zdarma ajezdili mhd, se mi tohle velice líbilo. Děkuju za radu. Burku nechci. :)

Datum: 06.09.14 14:01

Pak si ale protiřečíte. Vyprávíte, jak jste do něj zamilovaná a je Vám fajn x berete to jen jako užívání (takže spíš využívání - ale to je pravděpodobně vzájemné).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 14:05

No jsem s ním ráda a taky jsem ráda za to jak je náš vztah nastaven, ale nechtěla bych abych byla já ta poslušná žena, jako jsou zahalené muslimky. O tom to je, zároveň si teď uvědomuji, že s ním do budoucna pro běžnej hodně vážnej vztah nemohu a teda ani nechci, protože podřízenost mi je dost cizí. Některý názory, i když celkem i drsnější mě probraly.

Od: nekdojiny*
Datum: 16.09.14 21:28

Ať už si jen užívají a nechají tu kukačku pro nějakého blbce, který to pak bude živit (případně alespoň nakazí přítelkyni nějakou tropickou chorobou), a nebo tady zůstanou a založí zde rodinu, popřípadě si přivedou další členy "komunity", obojí většinou neprobíhá tak, jak bychom jako "domorodí obyvatelé" chtěli...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarda*
Datum: 06.09.14 13:31

To snad ani nemůžete myslet vážně...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 14:01

myslí :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 06.09.14 13:42

Kdybyste se přece jen rozhodla pro sňatek a společný život, zvolte prosím Pobřeží Slonoviny, nikoliv ČR. Děkuji.

doplněno 06.09.14 14:07:

On chce žít v Evropě? No to je ale překvapení!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 13:48

Asi těžko, když chce žít v Evropě. Ale nebojte vdávat se nebudu, jsem příliš mladá. ;)

doplněno 06.09.14 14:11:

Tak ať si každej žije, dle libosti, kde se mu zlíbí, když je stejně globalizace.

Od: kaca*
Datum: 07.09.14 12:20

A on vás má rád?
Pochybuji, muslimům jde jen o jediné... dostat se do Evropy a nejrychlejším řešením je sňatek. Jako bonus bude mít doma uvězněn exotický hadr na podlahu, kterým se po sňatku stanete. Jako konvertovaná muslimka budete pro jeho rodinu pouze jen ten hadr... Čeká vás podrobné studování koránu, dostanete nový šatník plný šátků a černých odpadkových pytlů, když budete mít štěstí, obřízku vám udělají skalpelem a ne pouhým střepem a třeba budete jeho oblíbená manželka, aspoň do doby, než si najde další...Jestli s ním přesto založíte rodinu, nemějte své děti ráda, nikdy vám nebudou patřit a jestli i přesto budete časem děti chtít pro sebe, nezapoměňte, že i pro pouhé podezření z nevěry vás manžel může veřejně ukamenovat...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nekdojiny*
Datum: 16.09.14 21:25

Globalizace sice je, ale někdo jak vidno na ní spíš pracuje a někdo si ji spíš užívá... takže souhlasím, volte prosím Pobřeží slonoviny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 14:04
avatar

Jeďte do jeho země, bude tam jistě hezky. Na nějakou víru se vykašlete, pokud ho máte ráda. On Vám koupí mobil, když si řeknete? Tak potom nechápu proč by to naopak nemělo fungovat. Až si řekne ať jedete s ním, tak jeďte :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 14:09

Zatím by to nešlo, před sebou minimálně ještě 5 let vysoký. A nevzdělaná být nechci.

Datum: 06.09.14 14:13

V jejich zemi Vaše vzdělání nikoho nezajímá. Místo toho, aby jste sem odepisovala, tak si radši přečtěte korán a zjistěte si něco o tom náboženství, pak pochopíte, proč Vám tu ostatní píšou to co píšou. Komu není rady, tomu není pomoci. Hezký den. *pivo*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.09.14 14:27
avatar

Vám je 19 a jemu 38? To by mohl být Váš otec věkově. Vyrůstala jste bez vlastního otce? Jestli ano, tak už to celé chápu, proč máte tak starého muže. Dívky jako jste Vy, si vlastního otce vynahrazují staršími partnery (staršími myslím 10 let rozdíl a více). Někdy jsem o tom četla článek. Nedokážu si představit, že bych byla s chlapem, který by mohl být můj otec. Matka na to nic? Celý Váš příběh je divný a asi budete divná i Vy sama. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 14:36

Podle mě ten příběh není divný, zřejmě je netipický akorát mám ráda starší muže, se kterými si můžu trochu užít. Dost tvrdě studuji, aybch pak mohla být sama nezávislá, tohle je dočasně, neboť jsem celkem netrpělivá, kdy to přijde. Mámě se to moc nelíbí, ale nic mi nezakazuje, jsem dospělá.

Od: eee
Datum: 06.09.14 14:34

jeho náboženství přikazuje,že žena má být doma,vařit a vychovávat děti.Nesmí do práce,jen být zavřená celý život doma a dělat mu služku.Když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají.Počkejte,až přejde jeho zamilovanosta apřijdou děti.Jak se změní.Když je v tom náboženství vychovávaný celý život,těžko změní náboženské předsudky.Ale to se dá poznat až když budete mít s ním děti,dřív ne.Ted je to jen zamilováná přetvářka.Klasický případ,jak zblbnout ženskou

Ohodnoceno: 1x
 
Od: expertos
Datum: 06.09.14 14:38

Děkuji, taky mě to napadlo. Tohle rozhodně necchi, naopak já jsem povahově velmi nezávislá žena, akorát jsem si chtěla užít. Děti nepřijdou, já sama je zatím neplánuji a pokud ano, tak pouze po dobrém hmotném zajištění, které dovedu sama. A pokud to dovolí kariéra. Tohle se s tím neslučuje, děkuji moc za odpověď, tohle jsem si trochu myslela, ale nechtěla jsem si to připouštět.

Od: tazajici001*
Datum: 06.09.14 15:39

z mého hlediska ti to hlavně vyhovuje jen že máš něco, co jiné ne. Přečti si po sobě co jsi napsala,jen že ti vyhovuje v tom co vše koupí,večeře ap. Ani 1x jsi neuvedla nic o tom že jsi zamilovaná. Myslím si, že musíš "dospět" mezitím si několikrát "narazit ústa" a potom si budeš vědět odpovědět sama. Nebo odjeď a zařadíš se do davu blbek co si myslí že s jí se to nemůže stát.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.09.14 15:51

Co bych udělala- já bych se hlavně nikdy nezabouchla do takového člověka- neosuzuji jiné rasy ...ale vždy mi naši říkali -alespoň mentalitou by si lidé měli být podobní .

Myslím, že je to pro tebe dobrodružsví, které nemusí dobře skončit. Hlavně máš pocit , že jste nějak vyjmeční ..ale on tě má jako hračku .Vem rozum do hrsti a hlavně se nehrň do vážného vztahu. Já bych to ukončila .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.14 18:04
avatar

Ten vztah je fajn, líbí se mi a nechci z něho couvat, ale zároveň mě děsí jeho víra. Co byste udělali? *modla* další slečna. Některá má ráda černocha, jiná egypťana. Z vašich odpovědí jsem vyčetla, že máte ve vztahu jasno, jste si navzájem hračkami. A vás až to přestane bavit, tak ze vztahu vycouváte. A pokud ne, zaručeně vás čeká komplikovaný život. Když budete mít chuť, mrkněte se na film http://www.csfd.cz/film/22267-bez-dcerky-neodejdu/.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: chuckym3
Datum: 07.09.14 00:14

Obyčejná zlatokopka co zakopla o exotiku, víš ono až si ho děvče vezmeš, on bude mít tady jistoty, pak ti to začne. A ještě větší prdel si zažiješ, až se bude cítit silný v kramflecích co se týče víry a jeho opory od ostatních. Jinak ti doporučuji pobřeží slonoviny, nezapomeň se rozloučit s rodinou a přáteli, vracet se už nebudeš, staneš se tam masem pro místní opičí smetánku .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janh
Datum: 07.09.14 01:19
V devatenacti mate pravo na jistou naivitu, ale vy nejste naivni, ale vypocitava. Z vaseho textu jsem pochopil, ze vas bavi prachy a byt stredem pozornosti. Napadlo vas nekdy, ze ta pozornost muze mit negativni podtext. Lasku v tom necitim zadnou. Zamilovany clovek i kdyby byl sebetolerantnejsi, si preje se svym protejskem travit co nejvic casu a ne jenom, aby koupil mobil nebo vas nekam odvezl. Mate snad nozicky a umite si koupit jizdenku na MHD..., ale to by jste nezamachrovala pred kamoskama, ze jo? Zapomela jste taky napsat profesi vaseho muslimskeho sponzora. Mozna by vam to usnadnilo rozhodovani. Vzpamatuj se holka. V devatenacti si uzivej, chod na mejdany, flirtuj s klukama a uzivej si i ten sex, ale tenhle vztah je nesmyslnej a muze mit smutnej konec. Penize se snaz vydelat sama, at nejsi na nikom zavysla a muzes byt na sebe hrda. Za vsechny odstrasujici priklady ti doporucuji precist nebo kouknout na film s nazvem: Bez dcerky neodejdu a dodavam, ze je to podle skutecne udalosti.
Ohodnoceno: 4x
 
Od: manzelka
Datum: 07.09.14 05:26

Mám také za muže muslima a jsem spokojená.
https://www.facebook.com/groups/274093826095038/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koroptev
Datum: 07.09.14 07:08
Chudak chlap! Mas Ty vsech pet po hromade, holka? Tady se ptas blbecku, co nevi nic o islamu, o Pobrezi slonoviny ani o Tvem priteli, co si o nem mas myslet? Pritom si nejsi schopna ani vygooglovat, jak to v Ivory Coast vypada? Jsem vdana za muze z te oblasti 15 let, mame 5 deti a uprimne mi ho zavidi kamaradky i sestrenice. Tamni muzi si zeny hyckaji, Africani totiz dokazuji lasku materialne. Do smrti Te bude zahrnovat darky a rozmazlovat. Zeny v Ivory Coast se nezahaluji, zadne satky, zadne burky. Jedine, pred cim by sis mela dat pozor, je jestli uz nema manzelku, ale pokud Te chce vzit do Ivory Coast a ukazat Te rodine, tak nema, nebo je rozvedeny. Mnoho Cesek tam zije nebo zilo par let. Kazdopadne je mi ho lito, takovou blbku si nezaslouzi.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: tirrilca
Datum: 07.09.14 09:29

Prolistuj si internet, těchto příběhů je tu opravdu na tisíce.. volné vztahy, krásné vztahy, milý, hodný, partnerka dokonce i rozhodovala o bytě a jeho zařízení, z návštěvy rodičů se nevrátila ani jedna, byly přinucené zůstat a doržovat jejich kulturu.. polovina z nich si našla cestu k internetu a na několika místech prosí o rady, jak se dostat zpět domů, jak získat své děti zpátky, pokud si ho jednou vezmeš, nebo nedej bože vlítneš do jiného stavu, tak se ti ten krásný vztah, jak to nazýváš, změní v jedné vteřině. Ano, dá ti všechno, jejich námluvy jsou v cizině slušné, takzvaně se všichni učí na svých seancích, že ženy cizinky, se nechají snadno koupit a ty mu to celkem umožňuješ, ještě přijde čas, kdy ti to spočítá. A budeš ráda, když ti to nenaúčtuje fyzicky. Na svůj věk už bys přece jen měla vědět, že v dnešní době je dobré být soběstačná a nic od nikoho nepotřebovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 07.09.14 09:46
avatar

Můžeme tu takovým naivkám radit co chceme,ale ,,Je to marný,,!, Je to marný,,!, Je to marný,,!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hrosik*
Datum: 07.09.14 11:10

Dobry den,

Ptat se zde lidi, co znaji maximalne film bez dcerky neodejdu, a muslima videli tak akorat na dovce v Egypte asi nebude to nejlepsi.

Muslimove nejsou homogenni skupina. Deli se na ruzne odnoze, tez je tu zde vliv zeme kde ziji, jeji kultury, situovani rodiny atd.

Vas dotaz akorat dokazuje vase predsudky ke vsem muslimum. Je videt, ze tomu absolutne nerozumite. Misto aby jste tu davala stupidni dotazy na urovni 13ti lete holky, tak by jste si mela projit net, spojit se s zenami, co s muslimem ziji, nebo zily, at vam daji priklady ze zivota, at uz pozitivni nebo negativni.

Uvedomte si, ze i kdyz se on zde chova evropsky, tak v jejich zemich se jejich chovani meni. Ne pouze z duvodu, ze najednou chce byt despota a neco vam zakazovat, ale ze jej k tomu tlaci spolecnost, rodina a tradice ( ne uz tak vira) a jejich cest v ramci komunity.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: islamoklast
Datum: 08.09.14 11:41

Ano muslimové jsou různí, ale Mohammed byl jen jeden. Navíc jestli je sunnita - tak sunnitský islám je klasický islám, který vidíte v mediích. Ortodoxně pojatý je to salafismus/wahabismus. Možná Vám neuřízne hlavu, ale na nějakou svobodomyslnou domácnost a rovnost mezi mužem a ženou zapomeňte. Existuje ještě jedna poučka:

Jsi s jedním muslimem - nic nenasvědčuje jejich nepřátelství, naopak
Jsi s dvěma muslimy - situace je vlažnější, občas vtipkují, ale ještě je klid je cítit jejich dominance
Jsi s třemi a více muslimy - volnost komunikace zmizela - je tu islám

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.14 11:24
avatar

Tak zase není třeba všechny házet do jednoho pytle... Mamčina teta žije již 20 let v Izraeli s muslimem, mají dvě děti a obě chodí na VŠ. Má sestřenice žije v Německu s Turkem (taky muslimem) a mají jedno dítě. Ani v jednom případě nedošlo k žádným problémům a ani jedna z těch žen není nějaká "služka, co se musí furt zahalovat".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rcyc
Datum: 07.09.14 12:51

no dobře ale žije v Německu,tam se musel přizpůsobit,tam těžko donutí manželku,aby mu dělala poskoka a nechodila do práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.14 07:57

Izraelec a německý Turek, to jsou dvě, takové jiné alternativy. Oni si moc vyskakovat nemůžou.

Jsou to jednoocí králové, mezi slepými...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: islamoklast
Datum: 08.09.14 11:34

Srovnávat Izrael a islámské státy. Jste vtipný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.14 11:47
avatar

Tím jsem jen chtěla říct, že je jedno, jestli je muslim nebo černoch nebo oboje. Problém bych viděla tam, že je z Pobřeží slonoviny... a to už je docela riskantní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: never
Datum: 07.09.14 12:54

Já myslím, že těch případů, kdy si ženská vzala muslima a po svatbě se vše totálně změnilo, lze nalézt víc než dost. Je všeobecně známé, že muslimové a zvláště ti cizinci ženské naslibují hory doly, pečují o ni jako o největší nádheru a miláčka světa ale jakmile jsou jejich (po svatbě), tak už ten vztah nabírá úplně jinačích směrů.

Je sice pěkné mít takového přitele, i ta exotika dělá svoje, ale po svatbě může být vše úplně jinak a věř tomu, že už to pak nepůjde vrátit. Dovolím si říct, že je to tak v 90% případech. Víte jak se to říká "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.14 13:39
avatar
Vas vztah neni laska. Je to v podstatě výměnný obchod - ty mu poskytujes sex za veci, co ti on poridi. A protoze mu mlada samicka, ktera se chce chlubit tim, ze sexuje s cernochem, vyhovuje, tak si te chce odvézt domu.
Prekrocenim prahu jehp domu zrejme ztratíš osobni svobodu a vyznam lidske bytosti. Budes stroj na delani deti a na praci.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.14 08:37

Madam zapni mozek i když u Pobřeží slonoviny je velmi nádherně

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edere
Datum: 08.09.14 21:13

Pro muslima jsi špína nezapoměn na to. S nemuslimkou si může dělat co chce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 11:36
avatar

Holky, holky to co máte hezký schovávejte jen pro nás, jen pro kluky český.

Už se nemusíš vracet *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: po
Datum: 10.09.14 12:40

Nechcete radši mne? Jsem sice tlustej, plešatej a chudej, ale aspoň nevěřím v žádného divného boha, který by mi nařizoval jak s vámi nakládat :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nekdojiny*
Datum: 16.09.14 21:44

Mimochodem po Vaší zkušenosti s černochem se asi dost bělochů bude štítit mít s Vámi dlouhodobý vztah a děti - to jen, kdybyste je náhodou někdy chtěla. Tak na jednu noc, to jo, k tomu budete dobrá pořád (dokud nezestárnete, pak už ani to), ale k ničemu jinému...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.14 21:48
avatar

Ona to snad nosí slečna tetované na čele? Boha jeho... kamarádka měla také vztah s černochem a dnes je šťastně vdaná, podotýkám, že je úplně normální holka.

doplněno 19.09.14 09:26:

Opustit někoho proto, že měl vztah s člověkem jiné barvy kůže?

Jo, to jste úplně mimo ten Váš Matrix.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nekdojiny*
Datum: 18.09.14 22:42

Co je to "úplně normální holka"? Jestli měla vztah s exotickým cizincem a teď je vdaná s někým "neexotickým", tak o tom manželovi buď neřekla a pak je to z její strany svinstvo (myslím, že o své minulosti by partneři měli prostě vědět a tohle je dost důležité) a bylo by zcela oprávněné, kdyby ji opustil. A nebo mu to řekla, ale jemu je to jedno natolik, že ji za svoji ženu pojal. Teda pokud cokoliv z toho má být "úplně normální", tak mě asi omylem zapoměli připojit do Matrixu, nebo nevím, proč mně to fakt normální nepřijde...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.09.14 09:40
avatar

Dobrý den, patrně budete patřit k těm mužům, kteří by uvítali, kdyby měla žena "tam dole" tachometr, záznamník a kameru. Byl by větší přehled, že? A použité nebrat, že? Nepátrejte a neřešte to. Doba je jiná a část žen už dokonce může na ulici bez doprovodu tchyně. Zdravím!

doplněno 19.09.14 09:50:

sebod - nechci, aby to znělo vulgárně, ale já nemám problém nakupovat v bazaru, zastavárně nebo "sekáči" - je-li zboží čisté a funkční. Snad jsem tím přirovnáním nikoho neurazil.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.09.14 09:45

Teda Bene. 100 bodů *palec*

Martino plný souhlas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.14 13:28
avatar

Děkuji, takový názor se možná razil před 30 lety. Včera jsem dokonce zjistila, že kamarádka, žijící v Německu a provdaná za černocha, čeká miminko, a docela se těším, jak bude vypadat malý míšenec :).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 16.09.14 22:01
avatar

Pokud jste silnější, tak si Vás vyhlídnul cíleně,takových párů vidím destíky... Buď to ukončete, nebo mějte navrch, a užívejte si toho, co nabízí, bez závázků, pak ho "odkopňěte"...

doplněno 25.01.15 00:12:

Jak řekl nějaký muslimský vůdce, pro vítěztví muslimů nad ostatními nepotřebujeme zbraně, vystačíme si s dělohami našich žen, když se "ošklivější, či silnější" holce bez sebevědomí začne družit exotický romantický muslim, tak podlehnou docela rychle, obvzlášť když je zve na místa, kde nebyly, atd.. jsou to jen bulíci na nose.. Muslim chce jen trvalý pobyt, co nejdřív dítě/děti, a už se manželka jede.. 2 bílé kámošky už mají burku..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.09.14 09:55
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zimm
Datum: 26.09.14 10:54

Po přečtení příspěvků "chytrých" slečen,si vážím ještě víc než dřív svojí přítelkyně. Naštěstí mám jistotu že by na sebe nikdy nenechala sáhnout muslima,černocha,roma... Pánové,vy kteří máte doma něco podobného co tady píše jak je to normální,vám tedy závidím. Nechtěl bych zjistit že jsem ženatý nebo nedej bože dokonce mám dítě s Blbkou se kterou si za mlada užíval černoch.muslim,rom... Jdu koupit kytku a poděkovat přítelkyni že nikdy nebyla tak "chytrá" a nemusím se jí štítit:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: arwi®
Datum: 24.01.15 17:53

Mladá,ale vypočítavá.Jenom ,aby jsi se nepřepočítala.A až se třeba opravdu zamiluješ a nebudeš muže posuzovat podle toho,co ti kupují,tak aby tě tvoje minulost nedohnala a aby se k tobě slušní kluci netočili zády.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.01.15 18:38
avatar

Hlavně je naprosto zcestné chodit s arabem / muslimem / černochem / asiatem atp. a plodit potomky. Každý, kdo míší svou rasu s rasou jinou má v hlavě akorát tak možná vidinu tučného konta a velký úd. Není to přirozené, nemá se dělat spojování a křížení ras, všechno je pak naruby. Říkejte si kdo chcete co chcete, ale tohle není rasizmus ani nic podobného, tohle je věc, která by se měla dodržovat všude na světě.

Teď k Vašemu problému:

Vemte si ho třeba tady a nenechte se vtáhnout jinam. Pokud by mu bylo jedno a nebyl by takhle založený, jak sám říká, poté by se ani nechtěl vracet do vlastní země za "prací", když má - podle Vašeho vyprávění - peněz jak želez. Ale záleží na Vás. On klidně může být takový, jaký sám říká, ale v té zemi se bude muset bohužel podřídit - tím pádem i Vy.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mynameis
Datum: 25.01.15 00:43

Problemy

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 08:10

Černoši jsou poměrně sexuálně dobře vybaveni, tak to berte všemi deseti, rovněž přejděte na jejich víru, budete věřit možná v posmrtný život a to stojí za to

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.