Potřebuji poslat jeden mail více lidem (20)

Od: Datum: 06.09.14 10:28 odpovědí: 2 změna: 07.09.14 17:53

V mé mailové schránce na SEZNAM.CZ jsem si v adresáři vytvořila skupinu mých přátel a nazvala jsem si ji LIDIČKY. To bylo jednoduché. Jenže když mám otevřenou stránku na psaní nové zprávy a chci z adresáře kliknout na LIDIČKY, vůbec v adresáři nejsou. Jinak když kliknu přímo no adresář, tak tam LIDIČKY jsou! Nechce se mi stále vyhledávat a klikat na ta správná jména v mém adrsáři. Díky!

doplněno 07.09.14 18:12:

Již jsem na to koooonečně přišla! Je vlastně třeba projít každou osobu dvakrát. Jednou se dá přímo do skupiny LIDIČKY a pak se ještě musí rozkliknout každý člověk zvlášť a zaškrtnout kolonku LIDIČKY, která vyjede, když u toho člověka klinku na ikonu představující skupinu. Snad jsem to pro případné laiky jako jsem já napsala trošku srozumitelně. Díky Bruno za ochotu a snahu pomoci ) !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 10:55
avatar

Jestli tomu dobře rozumím, tak v kontaktech máte jednotlivce a pak skupinu "lidičky". Při psaní e-mailu máte na levé straně adresního řádku vedle slova "komu" čtvereček s panáčkem. Klikněte na něj, otevře se vám adresář a v něm vyhledáte příslušnou skupinu nebo jednotlivce a kliknutím na ni (něj) se vám objeví i v adresním řádku.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: autorka
Datum: 07.09.14 17:53

Ano, to jsem zkoušela, takový krok dělám často. Jenže ta skupina LIDIČKY se mi takto nikdy nezobrazí-když kliknu na toho panáčka a ten otevře adresář. Jen když jdu přímo do adresáře, tak tam je. Nebude to zřejmě chyba u mě, na koho se mohu obrátit, že mi to nefunguje. Funguje mi to u jednotlivců, ale u té skupiny ne :( Díky za radu!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.