Nechtěné vzrušení u gynekologa

Od: Datum: 04.09.14 20:33 odpovědí: 31 změna: 08.11.15 17:19

Pěkné odpoledne,
předem říkám, že nejsem nevyblázněná puberťačka, která má potřebu si něco "fantazírovat."
Myslíte, že když se na gynekologické prohlídce nechtěně vzruším, má doktor šanci to poznat? Ženy, cítily byste se trapně? Mám přejít?
Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.14 20:41
avatar

Hm, chození k ženskému lékaři nepovažuji za akt hodný vzrušení. Ani když by mě prohlížel vnitřním ultrazvukem...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 04.09.14 20:43
avatar

Dobrý den, nejsem žena, ale nějak si to nedovedu představit - snad je to stejné, asi jako je muž "v klidu" na nudistické pláži. No, uvidíme, co na to ženy. Zdravím!

doplněno 04.09.14 20:58:

Snad raději běžte ke gynekoložce - buď Vás nebude vzrušovat nebo si o tom (jako ženy) hezky popovídáte a vyměníte zkušenosti.

doplněno 05.09.14 15:17:

martinaa - včera jsem přehlédl Vaší otázku. Já jsem myslel svůj příspěvek tak, že by při té návštěvě lékaře nemuselo k žádnému vzrušení dojít asi stejně, jako k němu nedochází u mužů (a zřejmě i žen) na nuda pláži. Možná to nebyl příklad nejlepší, ale Váš "návrh" je k zamyšlení. Ale ne, máte pravdu - představa nic moc.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.09.14 20:45

Nejsem žena, ale také považuji návštěvu u gynekologa za dost asexuální zážitek už samu o sobě. Nicméně i kdyby to bylo naopak, tak lékař je profesionál a kdo jiný než právě on ví jak tělo funguje a že je to úplně normální.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: 111®
Datum: 04.09.14 20:46

to se může stat, považujte to za normální..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.14 20:49
avatar

Prý vzrušení... *smich**haha*. No, pokud nejsi na sado-maso, tak určitě ne.

Ben - představte si, že ležíte na nuda pláži a přije pěkná, prsatá holka, začne Vám bolestivě tahat za přirození a do zadku Vám strčí gumovou hadici o průměru 4 cm. Bude to vzrušující? ;) *smich*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.09.14 17:44
avatar

joooooooooooo :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.14 20:50
avatar

zdravím, já myslím, že by to poznat neměl, tak proč se stydět a měnit doktora? - většina žen prohlídku u gynekologa jako příjemnou nevnímá, buďte ráda, že vy jo - proč si to neužít - váš pan doktor je asi sympaťák... ;)

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 04.09.14 21:22

Ahoj. Jako nejlepší mi přišlo vyjádření názoru od Mindy. Dávám za něj boda. Jen nevím, že by to pan doktor nepoznal, kdyby se to náhodou stalo? 111ctka je taky dobrá.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.14 21:24
avatar

Huráá, konečně zas jedna co tam bude chodit ráda. Roky chodím ke spolužákovi se ZŠ, jemu to ze začátku bylo trapné ale zvykl si a já si tam jdu pokecat a ani si nevšimnu, že proběhla nějaká prohlídka. Na rozdíl od zubaře, chodím na gyndu pravidelně a ráda. Nikam nepřecházejte co kdyby byl ten druhý ještě větší fešák.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 04.09.14 21:28
Jednou jedinkrát mi byla gynekologická prohlídka příjemná. To když neordinoval otec, ale jeho syn, moc hezký a sympatický mladý muž. Až jsem si říkala, že krasavci by měli mít tuhle práci zakázanou. Ale i tak bylo k nějakému vzrušení daleko. A i kdyby se stalo, než se žena vzruší tak, že je to vidět, nějaký čas to zabere a to už bude dávno nandavat gaťky v kabince.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: honzas
Datum: 08.09.14 12:27

a byl ten syn gynekolog vůbec? nebyl tam jen u tatíka na návštěvě a "vzal to" jako zajímavej záskok?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 04.09.14 21:34
avatar
Zdravím. Určitě bych se trapne necitila. A lékař by měl vzrušení poznat , prece jenom je to doktor a měl by poznat "vzrušené prirozeni", barva, vlhkost. Ale určitě to nebude komentovat. A me osobně tyto návštěvy taky nejsou neprijemne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.14 08:10
avatar

Já si myslím, že takhle se může zeptat jenom kluk anebo velmi mladé děvče, které ještě nikdy na gynekologickém stole nebylo. A navíc, vůbec netuší, co to je erotika, sex. Jak to funguje. ;) Já jsem si myslela, že už je po prázdninách a děcka budou mít jiné starosti. *plac*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.09.14 14:52
avatar

Jednoho vzruší 3hodinová předehra další se rád v plášti lidem vp arku ukazuje, jinej platí aby ho bili bičem, tak třeba dalšího vzruší doktor pohrabáč... všichni jsme stejní a přitom každý jiný...neodsuzujme individualitu...

A slečně snad, nebudeš první ani poslední - neřešit a klídek...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ferenc*
Datum: 10.09.14 05:55

A co muž když jde na urologické vyšetření a ordinuje uroložka-fešanda?Co ten má potom chudák dělat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 10.09.14 07:01
avatar

Dobrý den, pokud máte takto prudkou reakci, tak budete mít problém i u urologa. Většinu lidí snad zchladí už jen ten příchod do nemocničního prostředí, které je dost asexuální. Ale, Vás zřejmě vzruší v podstatě vše. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 10.09.14 07:40

Co myslíte "vzrušením" nechtěným? Pokud není doktor blbý, tak to pozná, jsou přece na těle jisté změny. A uvažovala jste, proč by jste byla vzrušená? Každý jsme jiný. To by nás asi mělo problémy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 09:32
avatar

Chlapi, neblbněte! Vy vůbec netušíte, jak vypadá gynekologická prohlídka. Jak strašné je být na vyšetřovacím křesle! A vůbec naprosto jak je celá prohlídka degradující! Ani netušíte, jak strašné to je. Jak přestanete být ženou a stanete se pouze a jenom stojánkem na rodidla! Nikoho v té ordinaci nezajímá nic jiného, než právě tohle místo. Sdudené, ocelové nástroje, více nebo méně bolestivé vyšetření. Na tomhle místě se prostě nikdo nemůže vzrušit! Ani omylem, ani kdyby byla úchylná, masochista nebo jakkoliv podivná. *bum* Ihned přestňte blbě reagovat na něco, o čem nemáte vůbec páru! Přestaňte nesmyslně fabulovat! *bum*

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 10.09.14 10:24
avatar

Asi tak.

doplněno 10.09.14 13:29:

Pb, mám lékaře klidného, příjemného, šikovného, taky se zasmějeme. Stejně ale vyšetření není příjemné, stydím se a připadám si prostě blbě. Zrcadla většinou bolí. Nebudu z toho dělat drámo, ale že bych to brala jako nákup rohlíků, to prostě ne ;.).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 10.09.14 11:45
Proboha, kam to chodíte? Když nepočítám kontroly v porodnici, vystřídala jsem gynekology 3, všichni muži. Ani u jednoho jsem nezažila, to co popisuje. Vždy jsme si normálně povídali a lékaři byli dost vtipní. Jeden povídá to víte, my jsme tady takový hambatý podnik. O nějakém ponížení nemůže být řeč. Když se ten váš příspěvek přečte nějaká adolescentka, co se chystá na první prohlídku, bude vystrašená a radši nikam nepůjde. Jestli to tak berete, prosím, každý má hranice jinde. Ale tenhle svůj názor bych neventilovala, mohlo by to někoho poškodit.
doplněno 10.09.14 14:09: Jak říkám, každý má hranice jinde. Nestydím se a nikdy jsem se nestyděla, zrcadla nikdy nebolela, jen většinou zabolel odběr na cytologii. Aby taky ne, když ryjí v čípku kartáčkem. Ale u posledního mlaďocha nebolelo ani to. Zkrátka nic, proč by se žena měla stresovat nebo snad cítit nějak ponížená. Jsou mnohem horší vyšetření.
Ohodnoceno: 6x
 
Od: gynekologamate
Datum: 04.11.15 18:56

Milé paní nejsem žena , ale vzrušení u gynekologa se stává dost často , vím to od mých partnerek s kterými jsem chodil které mne dost věcí řekli , protože toto téma mě vždy zajímalo , některým je to vyšetření i nepříjemné

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 20:29
avatar

Hm... tak ono je taky možné, že Vám partnerky chtěly udělat radost pikantními historkami, protože věděly, že Vás tohle zajímá... z mého pohledu mohu říci, že o vzrušení nemůže být řeči a že z gynekologického křesla do kabinky mizím rychlostí psa propuštěného z vany.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 04.11.15 20:46
avatar

Dobrý den, díky za pobavení - mizet rychlostí psa propuštěného z vany je úžasné, protože tato rychlost je veličina srovnatelná s rychlostí světla . Zdravím!

doplněno 05.11.15 18:16:

inzinyrka - no, mně se právě líbilo to přirovnání, které je trefné. A zná to snad každý, kdo se pokoušel o bezproblémové vykoupání pejska. Ovšem, propuštěný pejsek se nejdříve pořádně oklepe, zacáká okolí a až pak následuje koberec nebo trávník - tak, tam Vy máte ještě rezervu, protože to oklepání asi vynecháváte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.11.15 17:55
avatar

Dobrý večer, Bene - od všech lékařů, ale gynekolog a hned po něm zubařské křeslo vedou - mizím uvedeným způsobem. Dokonce jsem potom ve značné euforii a tak strašně mi to připomíná chudáčka pejska, kterého přes jeho štítivý odpor drželi ve vaně a teď mu řekli - běž... a on šťastně uteče, až bych se někdy vytírala blahem do trávníku.


doplněno 05.11.15 18:27:

Ano, máte pravdu, oklepávání bych mrzce vynechala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.15 18:25
avatar

Otázka je sice starší, ale pořád jsem se nedočetl co doktor. Jestli i on je vzrušený, pak je to tím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 05.11.15 19:19

Jen na odlehčení - u soudu se ptá soudce gynekologa- pane doktore proč jste tu lehkou děvu zabil? Pane soudce ordinuju od sedmi od rána do 6 odpoledne pacientky už ani nepočítám, oběd jsem zhltnul v šatně - studenej, večer v 7 jdu domů přes park a ta baba za mnou přijde a říká když mi dáš pětikilo tak ti ji ukážu, no nezabil by jste ji?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.11.15 00:40
avatar

Odpovedi vyse me pobavily.. Vidim to stejne a prekvapuje me, ze to dokaze i nekoho vzrusit, ale kazdej jsme jinej, alias jina..-)Pro me je to par minut naprosteho totalniho utrpeni, kdy se totalne stydim, ale do hlavy si vsugerovavam, ze takovych jako ja uz doktor videl a to me malinkato zklidni a pak z tama mizim meteleskum bleskum..-)) Myslim si, ze doktor vzruseni i pozna, ale jakozto profik by to nemel dat znat..-)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 07.11.15 08:55
avatar

Nedokážu posoudit, pocity při gynekologické prohlídce, ale nepřijde mi na tom nic divného, když takové nechtěné vzrušení nastane. A pro lékaře to určitě není nic neobvyklého. Stalo se mi, že jsem měl bouli na kalhotách na zubním, při vrtání stoličky. Hezká mladá doktorka malého vzrůstu na mě při vrtání doslova ležela a já odcházel z ordinace v nepřirozenném předklonu. Nikdy před tím bych nevěřil, jak může být vrtání zubu příjemnou záležitostí. Tak proč by se to nemohlo stát u gynekologa?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.15 16:59
avatar

Sonyboj, vy jste fakt ďábel! :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.11.15 20:22
avatar

Nedá mi to,ač se normálně otázek s tímto zaměřením nezúčastňuji, dělám dnes vyjímku, protože mám kamarádku, která se mi před lety důvěrně svěřila, že je jí příjemné vyšetření vnitřním ultrazvukem a že byla i jednou vzrušena.Cítila se provinile, ale gynekolog se projevil jak profík.Nehnul ani brvou a stále jenom koukal na monitor.Po vyšetření si ale neodpustil dvojsmyslnou poznámku. Tak paní ...ová, tak to máme za sebou,že. Dodnes ji vrtá hlavou,jak to vlastně myslel. Pan doktor je bohužel již po smrti, ale dokud ordinoval chodila k němu na prohlídky i nadále.Tož tak.

Za sebe mohu jenom řící,že mi pouhé gynekologické vyšetření nepřipadá zas tak strašné, jak zde někteří popisují. Je nepříjemné, to jo, ale bolestivé? No každá máme tu hranici bolesti hold jinde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.15 17:19

ahoj všem , gynda není pro mne taky místo kam bych se těšila . ale chci vám jen napsat malou historku. Kamarádka mi jednou řekla že viděla mou dceru s velice atraktivním mužem , já se dcery ptám kdo že ten fešák byl a ona klidně odpověděla " jo to myslela Honzu , to je můj gynekolog. mě z toho málem zaskočilo jako by řekla to je můj zahradník. Potutelně se usmála a bylo vidět že ji je s ním fajn... No nic z toho nebylo jenom krásný románek... no nakonec by to nebylo tak špatné mít v rodině gynekologa, je nás celkem šest žen a čtyři holčičky ...potenciální pacientky...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.