Jak sbalit holku ze školy?

Od: Datum: 03.09.14 15:14 odpovědí: 7 změna: 03.09.14 18:55

Ahojte,

je mi 16 let a mám problém ://

Sem spíš introvert a líbí se mi jedna holka ze školy :3 Je strašně hezká, ale vůbec ji neznám, nevim, jak se jmenuje, co má ráda, neznám ani její fb, do jaký třídy chodí, prostě vůbec nic

Poradíte prosím někdo, jak s ní nejlíp navázat rozhovor a sbalit jí? Předem všem mooc děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: allysa*
Datum: 03.09.14 16:06

Co takhle nejdřív říct jí ahoj a hlavně se přesvědčit, že za to stojí, protože to klidně může být nemyšlená fiflena. Nu a dál jí můžeš pozvat do cukrárny nebo na kávu/čaj, prostě do kavárny. Myslím, že sladký zabírá vždycky:)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.09.14 17:05

(pozdravil sem :D ale o to nejde teďka)

Mě by hlavně zajímalo, jak s ní mám navázat úplně první rozhovor a o čem se s ní bavit?

Od: allysa*
Datum: 03.09.14 17:29

Otázka je jestli spolu máte něco společného. Třeba stejnou zálibu. Nebo jestli jste si řekli jen "ahoj" a tím to skončilo. Pak by asi nezbylo než prostě říct si buď a nebo, dodát si trošku odvahy a říct jí třeba "Ahoj. Pochválit jí šaty nebo vlasy, hodit pár neutrálních otázek (jak se dneska máš...) a pak se dostat k tomu, "co dneska děláš a nechtěla bys třeba dneska jít tam a tam". No a pokud se ty líbíš i jí, tak to stačí ne?:)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.09.14 17:29

Vždyť píšeš, že o ní nic nevíš a že bys chtěl vědět. Tak se jí zeptej na jméno, do jaké třídy chodí atd. Jakmile ti jednou odpoví, tak máš vyhráno a můžeš pokračovat v otízkách. Snad víš, co by tě o ní zajímalo.

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 03.09.14 17:23

Musíš se odrazit od toho bodu,který máte momentálně společný,tzn.od školy.Zeptat se jí,zda se jí tam líbí,jaký dělá obor,co kantoři,atpod.A pozor,sbalit hezkou holku,to je tvrdý oříšek...Pokud máš co nabídnout,není problém ;) No,a následovně pokračuj v nabídce do cukrárny,do kavárny,do kina...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.09.14 18:47

a to k ní mám prostě jenom přijít a říct ahoj, atd.?

Datum: 03.09.14 18:55

Ja vim, je to sakra tezky orisek pro introverta, mi to vysvetlovat nemusis. Ale jestli mas o ni opravdu zajem, pak se musis prekonat a jit dotoho hlava nehlava. Za pozdrav a prohozeni par vet nic nedas a sam uvidis jestli se slecan chytne, nebo ne. Tady ti nikdo vice neporadi. Nemusis ji zvat rovnou na rande. Hodne stesti.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.