Bývalá práce - jít do ní znovu?

Od: Datum: 03.09.14 14:19 odpovědí: 3 změna: 03.09.14 14:50

Zdravím nevím kam to nacpat, ale potřeboval bych poradit.

Před rokem a fous jsem pracoval v jedné firmě. Byl jsem tam jako agenturní pracovník. O prázdninách rušili směny a i já jsem musel odejít. Od té doby nemůžu o normální práci ani zavadit, dostalo mě to do depresí, sebepoškozování a žeru prášky. Před pár dny jsem našel, že bývalá agentura opět hledá zaměstnance a to do stejné firmy. Jen na jinou pozici než jsem byl. Část kam hledají zaměstnance byla a je proslulá tím, že se velice mění zaměstnanost (lidi se propouštějí a nabírají pěkně rychle). No napsal jsem tam a z agentury mi napsali, že mě berou (zjevně na pohovor a vstupní testy). Já se toho, ale trošku (hodně) obávám. Ne kvůli lidem, ale kvůli celkovému příštupu. No i kvůli lidem, protože to tam vede taková parta buzíků co drží spolu. A taky abych si za chvíli nehledal znovu práci. Nevím zda do toho mám jít nebo ne.

Jde o firmu Daikin a agentur Dialloque (dříve Oramon).

Při propouštění mi milostivě agentura nabídla práci někde v čechách což je pro mne daleko, neznám to tam. Prostě nešel jsem do toho. No a skončil jsem tam kde jsem. Na práškách.

Co si myslíte vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.14 14:23

Tak je samozřejmě jen na Vás jak moc potřebujete práci.

Pokud chcete peníze a jinou nabídku nemáte, tak bych se moc dlouho nerozmýšlel...

Nikdo Vás nenutí tam být do konce života. Klidně si během toho můžete hledat jinou a lepší práci.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.09.14 14:31

Právě pořád nad tím přemýšlím, ale chtěl bych slyšet i někoho jiného. Od rána co jsem si tu zprávu přečetl jsem si už musel vzít dva prášky na uklidnění. O peníze zatím zas tak moc nejde.

Trochu vysvětlím teď jsem na nemocenské a pobírám sumu X. Když půjdu pracovat dostanu sumu Y-jízdné a případně další náklady no a hlavně mi začne ze sumy Y strhávat exekutor peníze, blokovat účet, který nyní nepotřebuju.

Říkám to na rovinu. A pro ty co uznávajíc rovnici udělal si dluhy = musí je zaplatit tak jen dodám. Rád bych je zaplatil, ale jak? Pokud už někde začnu dělat tak za prvé se prvně objeví s tím aby zaměstnavatel strhával peníze a za druhé se objeví na účtu a celý ho bloknou a domluva s ními není žádná.

Datum: 03.09.14 14:50

Jestli chcete být pod kontrolou psychiatra nebo se nechat okrádat bývalým "zaměstnavatelem"tak nastupte.Ale je to skoro všude stejný.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.