Jakse zbavit hnid

Od: Datum: 23.08.14 16:34 odpovědí: 5 změna: 23.08.14 19:54

holka to chytla ze školky a šampon na vši nezabírá už s tím bojujem pár týdnů,zajímá mě jak se zbavit hlavně hnid,vyčesávání nepomáhá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.14 16:59

Dobrý den,tady pomůže asi jen koupi přípravek proti vším,k tomu hřeben všiváček a po umytí použít kondicionér a vyčesávat a vyčesávat.taky jsem s tím bojovali docela dlouho. Pokud máte hnidy blízko pokožky hlavy,je ve vlasech dospělá veš.Tu je třeba najít a zabít.Prostě probírat se hlavou a hledat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.08.14 17:20

používáme šampon na vši i kondicioner také hřeben všiváček ale ani s ním nejdou hnidy vyčesat jsou až skoro u pokožky a nechtějí z vlasu pustit potvory,slyšel jsem že stačí koupit alkohol třeba vodku a nalít to né do hlavy haha ale na hlavu no ale nevim,nechci s pětiletým děckem experimentovat,kdyby to byl kluk ostříhám ho do hola ale co s holkou ach jo

Datum: 23.08.14 17:54

no a nemůžete se zbavit vší nebo hnid? na vši mám dobrou zkušenost s přípravkem Diffusil Jonathan pro psy s karbarylem - narozdíl od lidských přípravků je v něm insekticid, nicméně narozdíl od lidských přípravků (u mých dětí) zabírá. s karbarylem dřív býval i lidský Diffusil, než před pár lety insekticidy v lidských přípravcích zakázali. hnidy se každopádně musí vybírat ručně, vyčesat se moc nevyčešou, mrtvé či vylíhlé hnidy odrůstají společně s vlasy a jsou na vlasech docela pevně uchyceny. jako nějaké pustí, ale víc jich zůstává a česat dlouhé vlasy všiváčkem, to už bylo rychlejší vybírat ručně. já děti vždycky posadila před pohádku a vybírala a vybírala, třeba týden každý den *zed*

Datum: 23.08.14 19:45

Zcela dávám jednoznačně za pravdu lesi2311, jinak to asi nepůjde - a nebo dohola...

Datum: 23.08.14 19:54

já slyšel , ponoření hlavy do tvrdého alkoholu nebo octu a postupně i česat na 15-20 minut , ale nwm , když jsme měli jednou na škole vši já se nechal ostříhat a nechytl jsem je . ale u měnšího děcka to bude možná chtít i jinak ..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.