Častá nemoc

Od: Datum: 31.08.14 18:32 odpovědí: 4 změna: 31.08.14 23:38

Zdravím, je mi 14 let, mám 3 letou sestru a 4 letýho bráchu a oni jsou furt nemocný :( a já to furt chytám od nich, myslíte že když jsem furt nemocný muže mě to třeba později ovlivnit? Myslím jako na kráse nebo zdravotní problémy. Děkuji všem za odpověd :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 18:49

Co se pokusit posílit imunitu? Dobrou cestou je otužování.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.08.14 19:37

POkud chodí do školy, tak je to úplně normální, děti se slabší imunitou jsou nemocné každý třětí týden.

Pro tebe doporučím Betaglukan, Preventan a kapsle s Hlívou ústřičnou a rakytníkem (loni jsme si je s kolegyněmi kupovaly do školy a ani jedna z nás nebyla přes zimu nemocná:) ), je dobrý na imunitu, a pokud trpíš na časté nachlazení, angíny, bolesti v krku apod., tak je vynikající Bioparox, na předpis. Můžeš mít totiž oslabenou imunitu taky, pokud často užívám antibiotika a jiné podobné produkty.

Ohodnoceno: 2x

Od: pb®
Datum: 31.08.14 23:38
Bioparox je volně prodejný, snad jako jediné antibiotikum.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.08.14 20:25

Nemoc chytíš, pokud jsi překyselený. V kyselém prostředí se bakterie a viry množí mnohem rychleji než v prostředí spíš neutrálním a zásaditém - často se namnoží tak rychle, že imunitní systém nestihne tak rychle zareagovat a potom přichází nemoc. Co nejvíc překyseluje? Veškerá chemie, vše s cukrem - barvené limonády, cola, alkohol, drogy, atd. Zásadité nebo spíše neutrální jsou třeba rýže, celkově obiloviny (jáhly), zkus třeba občas česnek, ten posiluje a působí trochu antibioticky.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.