Okamžité vyhození z nájmu

Od: Datum: 31.08.14 16:29 odpovědí: 3 změna: 31.08.14 21:19

Měla bych dotaz ohledně okamžitého vystěhování nájemníka z bytu. V bytě jsem od půlky měsíce, zaplatila jsem nájem za zbývající část měsíc a půlku kauce. Další nájem jsem měla platit do 28.dne, ale jsem mojí blbostí ve skluzu a nájem bych zaplatila hned další týden. Majitel bytu mě ale teď chce okamžitě vystěhovat. Má na to právo? Jen tak ze dne na den mě vyhodit? Podle něj, je smlouva, když jsem nezaplatila celou kauci, neplatná.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 16:59
avatar
Hodně záleží na tom, jak je postavená smlouva, ale v podstatě pokud jste ji ani nezačala plnit, tak má nárok se vás zbavit. Vy máte ale nárok dostat předtím tu zálohu zpět. Bez toho bych neodcházel.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: meandr
Datum: 31.08.14 19:46
a pokud mám ve smlouvě toto? v případě ukončení nájmu formou odstoupení od smlouvy pronajímatelem, je nájemce povinenv yklizený byt pronajímateli předat ve lhůtě do dvou měsíců ode dne doručení písemného odstoupení pronajímatele nájemci.Bude-li nájemce v prodlení s platbou o více než 10 dní, má majitel možnost okamžitě od této smlouvy odstoupit.
Datum: 31.08.14 21:19
avatar
A jste? V prodleni? Asi ano, takže máte smůlu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.