Čím vás zaujme potenciální partnerka?

Od: Datum: 31.08.14 01:00 odpovědí: 6 změna: 31.08.14 21:04

Co je pro muže důležité při výběru partnerky pro vážný vztah? Čím vás dokáže zaujmout a čím nikoliv? Je při výběru důležitý vzhled a postava, inteligence a způsob vyjadřování se, kariéra a vzdělání, společenské postavení a majetek? Dají raději přednost svobodné před rozvedenou či ovdovělou, bezdětné před ženě s dětmi, záleží také na počtu a věku dětí? A proč?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 01:05
avatar

To je mnoho otázek a přitom každý muž je jiný. Odpovědět můžu tedy jen za sebe. Štíhlá, usměvavá se všeobecným přehledem a smyslem pro humor. Ale ještě jsem jí nepotkal... *smich*

Vzdělání, děti, majetek atd. Nepodstatné.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 31.08.14 01:31
avatar

Dobrý den, možná je důležité, zda myslíte první dojem, kdy o té ženě nic nevím, ale pouze ji vidím. Tam je na prvním místě vzhled (oči, ústa, vlasy a postava) - takže, možná povrchní hodnocení, ale zcela v souladu s přírodou. Později se přidávají další vlastnosti (raději kladné).

Důležitá je inteligence (více, než vzdělání), něžnost, příjemné vystupování, smysl pro humor a musí z ní vyzařovat ženskost. Odrazuje její koketnost, vystupování jako "slepice", přehnané sebevědomí i přezíravost, "diblíkování", typ zlatokopka nebo typ přívěsek. Ideální by byl oblíbený pojem z inzerce "vyřešená minulost", ale kdo to o sobě může říci - rozumný člověk musí přijmout i partnerovu minulost.

Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.08.14 09:24
avatar

jj, lidským problémem je příliš dominantní zrak, hlavně z těchto důvodů:

1/ zrak se dá ošálit. 2/ krása pomíjí. 3/ hloupost je věčná, časem roste a roste a zrakem se těžko rozpoznává.

Z osobní zkušenosti doporučuji vybírat partnery hlavně sluchem. Sluch se tak snadno ošálit nedá. Je to právě způsob vyjadřování, který vám o vyhlédnutém protějšku napoví nejvíc. Když ještě k tomu vyhlédnutý protějšek dobře vypadá, má solidní postavení a majetek, pak tím lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.14 09:36

Myslím, že při první pohledu nebudete řešit zda to bude vážný vztah...to poznáte právě až později. Ale srdce a mozek napoví- tím si butťe jistý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lmgify
Datum: 31.08.14 10:09

Tazatelka je zena :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.08.14 21:04
avatar

Obecně nesnáším líné hloupé povrchní slepice - poznají se podle důrazu na povrchní vzhled (1 cm mejkapu na obličeji, neustálé blbnutí v koupelně a chodbě před zrcadlem, ale pneumatika z traktoru kolem pasu), velkým sebevědomím, smradem z voňavek kdy jsou cítit přes troje zavřené dveře, vysedáváním s kamarádkama a kecáním pouze o naprostých blbostech. Nemají tendenci cokoliv aktivně dělat, spíš se jen poflakují u televize, facebooku, po kavárnách. Neumí většinou vařit, nerady uklízí. Co s takovou ženskou, když není naděje, že by se v budoucnu dokázala dobře postarat o rodinu?

Potenciální partnerka musí být hlavně inteligentní, vzdělání mě nezajímá, protože s inteligencí nemá prakticky souvislost, postavení a majetek taky ne, zajištění hmotných potřeb rodiny a bydlení by mělo být úkolem chlapa. U rozvedených nebo svobodných matek je nebezpečí, že se rozhodují ukvapeně a při prvních potížích ihned zvedají kotvy místo hledání řešení nebo jsou naopak nepřiměřeně důvěřivé - to je pro vážný vztah dost nebezpečné, pokud se nechá partnerka ukecat od každého chytráka do každé blbosti.

S inteligencí podle mě souvisí i vzhled. Těžko bude inteligentní holka vážit 200 kilo nebo bude třeba na první pohled vypadat jako "sexuální pracovnice". To se ale většinou pozná až poté, co promluví. Taky hodně napoví něco čemu se říká "řeč těla", prostě jak stojí, jak se pohybuje, gesta, atd. Něco se dá naučit, ale všechno rozhodně ne. A abych nezapomněl - nesmí být samozřejmě kuřačka nebo ožrala.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.