Zkušenosti s agenturou Amboseli s.r.o

Od: Datum: 30.08.14 22:12 odpovědí: 2 změna: 31.08.14 14:20

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda máte někdo jakékoliv zkušenosti s agenturou Amboseli s. r.o. ,která zprostředkovává zaměstnání. Předem děkuji za každé info.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.14 22:56

Agenturu sice neznám, ale na jejím webu jsem našla informaci, že zaměstnance pronajímá. Tzn., že byste měla smlouvu uzavřít s agenturou, která by Vás pak vysílala k zaměstnavateli.

Máte-li jen trochu na výběr, nenechte se zaměstnat agenturou. Přestože mají mít agenturní zaměstnanci nárok na totéž, co kmenoví zaměstnanci, málokterý zaměstnavatel to dodržuje.

Agenturní zaměstnanci "bývají biti" i po finanční stránce. Do práce chodí jen, když je zaměstnavatel potřebuje, ale náhradu mzdy většinou nedostanou. Smlouva buď na dobu určitou nebo skončí bez odstupného ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.08.14 14:20
Bohužel na výběr nemám.Jako každý jiný člověk,potřebuji alespoň nějaký příjem a naskytla se jen tato možnost.Bude to mé první zaměstnání.Den před nástupem mám podepsat smlouvu.Bohužel o tom nemám moc páru,tak nevím na co si dát ve smlouvě pozor.Byl mi slíbený plat cca 67kč/hod.Kmenový zaměstnanci mají asi 85kč/hod.Nově se pojede nepřetržitý provoz,tak doufám alespon v mzdu 10tis.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.