Brýle u partnerky, vadí vám?

Od: Datum: 30.08.14 11:06 odpovědí: 10 změna: 31.08.14 10:09

Pěkný den,

líbí se vám brýle u partnerky, nebo spíš ne? Dejme tomu, že by byla partnerka štíhlá, hezká, ale měla brýle. Snížilo by jí to u vás na atraktivitě?

Díky, těším se na vaše odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zebricka*
Datum: 30.08.14 11:09

Dnes už jsou brýle dokonce módním doplnkěm, kdybych byla muž určitě by to u mě nesnižovalo atraktivitu. Záleží jak se žena bude chovat, jestli je milá hodná...

Ohodnoceno: 1x

Od: dejv95*
Datum: 30.08.14 11:13
Záleží jak na kom. Někomu slušej a někomu ne.
Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 30.08.14 11:22

Ahoj Já osobně nosím brýle jako módní doplněk.Prý sluší a moc *hi*

Ohodnoceno: 0x

Od: tp®
Datum: 30.08.14 11:23

Dobrý den

Moje přítelkyně brýle nosí a je sexy,sluší jí,hodně záleží jaké jsi koupí,jestli jsou decentní nebo výraznější.

Mě osobně brýle nevadí,a pokud žena umí brýle nosit a stará se o ně,tak je to spíš zvýrazní.

Přeji příjemný den.

Od: lmgify
Datum: 30.08.14 11:32

Bryle mi rozhodne nevadi. Chce to ale koupit si nejake pekne (co to znamena "pekne" je asi individualni). Pak je to opravdu spise na urovni modniho doplnku nez zdravotniho handicapu. Pekne bryle vypadaji moc sexy.

Datum: 30.08.14 13:05
Pokud si je v posteli sundá, je to pro mě v mém věku dokonce výhoda...

Datum: 30.08.14 14:01

Brýle nosím já, partnerka ne. Ale když si je vezme, tak je děsně sexy ... *hi**cert*. Samozřejmě někomu to slušet bude, někomu ne, u někoho je to jen otázka, než si na to člověk zvykne.

Datum: 30.08.14 14:15

retro brejle velký,kulatý a copánky to mě přivádí k šílenství je to sexy

Od: richi
Datum: 31.08.14 02:08

Já mám taky brejle a na holkách mi nevadí, jen někdy při líbaní je to trochu problematičtější.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.08.14 10:09
Přítelkyně nosí brýle občas na čtení nebo když je notebooku a mně se v jich líbí. Párkrát jsem jí i požádal, aby si ty brýle nechala na hrátky v posteli. Bylo to takové zpestření. Vypadá v nich jako sexy učitelka. :)
Takže bych tohle neřešil, dneska brýle většinou holkám sluší.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.