Sex 4-7x týdně? TAK MOC?!

Od: Datum: 29.08.14 09:26 odpovědí: 21 změna: 26.09.14 21:55

Zdravím,

je mi 21 let a nikdy jsem neměl přítelkyni.

Chci se jen zeptat, zda je opravdu pravda, že lidé v mém věku se milují přibližně 4-7x týdně (slyšel jsem to od více zdrojů vč. dobrých přátel). To je pro mě strašně moc a přijde mi to přehnané. Co je na tom pravdy? Vždyť i já osobně mám potřebu si to udělat cca 1x týdně a pak mám celý týden klid a ani mě nijak ten týden po tom slečny nepřitahují...

Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: martink*
Datum: 29.08.14 09:34

Až si najdete přítelkyni/přítele tak to ze začátku bude klidně i 4x denně ..

Ohodnoceno: 10x

Datum: 29.08.14 10:09

Souhlas.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.09.14 01:28

Pokud si ovšem první přítelkyni nenajde ve čtyřiceti... :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.08.14 10:14

Jóó v jednadvaceti to bylo *ua* Ale každý je jiný někdo 2x denně někdo 2x za rok. Musíte si s partnerkou prostě "sednout" nebo se přispůsobit

Ohodnoceno: 2x

Od: jantara
Datum: 18.09.14 16:45

Přesně tak,mě to taky moc nebavilo ve dvaceti,ale postupem času v normálu...

Datum: 29.08.14 11:30

Pokud se ti holky líbí, v tvém věku žádný problém. Až na to přijdeš, budeš chtít pořád. Ono je něco jiného sám sobě a něco jiného s hezkou slečnou, která se nestydí.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 29.08.14 12:20

Každý má potřeby nastavené jinak. To se nedá zevšeobecňovat. Mě třeba /pár let před důchodem/ by jednou týdně ani náhodou nestačilo.

Hlavně musíte zvolit partnerku, které bude vyhovovat vaše frekvence.

Datum: 29.08.14 17:17

Každý to má jinak nastavený, jak píše ringo , mě je 50 a jsem spíš v druhé části Vašich čísel, v 21.letech, raději se ani nerozepisovat.

Od: iv®
Datum: 29.08.14 18:00
Moc? V jednadvaceti? Ja mam momentalne období kdybych se tomu dennímu cvičení nebranila A je mi jiz pres 35. Bohuzel partner si zrovna vybira obdobi kdy mu to stačí 1x tydne Ale neni všem dnům konec a situace se treba obrati. Uvidite sam, i Vase chutě se budou měnit a co neni dnes muze byt jiz zítra. Nikdy nevíte.

Od: vladimir93
Datum: 30.08.14 08:10

Nevím no, jak říkám, nemám zas tak velkou potřebu a tím, že se ukájím rukou, pak nemám ani nutkání si přítelkyni hledat... je to takový začarovaný kruh...

Od: agathexp*
Datum: 30.08.14 11:28

Přítelkyně není jen od toho, aby ti nahradila ruku. ;)

Ohodnoceno: 4x

Od: mylady33
Datum: 03.09.14 16:56

Přítelkyně a případný sex v tobě tak neuvěřitelně vybouří hormony, že to začne fungovat jako droga. Jakmile začneš aktivně sexuálně žít, už nebudeš chtít přestat... týden bez sexu si neumím představit :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.09.14 06:33

Zdravím,

ano,skutečně je tato potřeba u každého jiná,je to individuální záležitost.Já v necelých 40-ti letech můžu každý den:))

Datum: 05.09.14 07:37
Já před 70 mohu, kdykoliv se mi zachce!
Je pravda, že letos se mi ještě nechtělo...
Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.09.14 07:53

Ještě v padesáti jsem mohl každý den i třikrát.

Datum: 05.09.14 10:51

Kdyby jsi se divil 7x denne, tak to pochopim, ikdyz i to drive slo. Zalezi na chuti partneru. A prirovnavat masturbaci k milovani a zkoumani tela partnerky proste nemuzes, uvidis sam

Datum: 12.09.14 01:31

Jak kdo, třeba dost lidí je na tom jako Vy a nemiluje se vůbec. A kdyby jen ve Vašem věku, ale ještě dlouho poté...

Datum: 18.09.14 19:31

jo, klidně i 9x..ale to se časem usadí. Ve fungujícím vztahu je sex tak často, jak máte oba chuť. Nemá smysl se věšet z toho, že je to méně nebo více než se někde dočtete. Klidně to může být několikrát denně a pak čtrnáct dní nic, je to průměr a navíc, každý člověk je jiný.

Datum: 18.09.14 20:09

Je zbytečné poslouchat na toto téma jiné zdroje, ať je to cokoliv a kdokoliv. V novinách musejí o něčem psát a lidi si zase rádi vymýšlejí. Samozřejmě, že je všechno okolo sexu individuální a na nic neexistují ty správné tabulky a počty. Akorát je dobré do budoucna najít si takovou holku, abyste si v sexu vyhovovali jak do počtu, tak do způsobu provedení celého aktu. To je celá věda. Takže jsi úplně normální, věř tomu.

Datum: 20.09.14 16:55

ja mel sex poprvy v 21letech a byl sem s ni 3dny u ni doma a muj rekord tenkrat byl 5x-7x denne. ZIJ A UZIVEJ A NEPTEJ SE...ZIJES JEN JEDNOU!

Ohodnoceno: 3x

Od: lotus*
Datum: 26.09.14 21:55

Pro každého je normální něco jiné...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.