Výrobky postižených-kde?

Od: Datum: 28.08.14 12:52 odpovědí: 6 změna: 28.08.14 21:16

Ahoj! Neporadíte internetový obchod s produkty vyrobenými zdravotně postiženými lidmi? Hledala jsem, ale asi špatně, tak budu ráda za doporučení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.14 12:58
avatar

http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?akk=4 Bohužel jsou tak postižený že nic nedělají ale plátíme je všichni :( A teď upřímně pokud chcete podpořit postiženého nedělejte to přez žádného prostředníka. Koukněte třeba na Bazoš myslím že tam je jeden neslyšící co prodává zboží :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matysa
Datum: 28.08.14 13:05

hehe :) No ne že bych je chtěla přímo podpořit, ale sháním určitou věc a zdravotně postižení mají většinou hezké výrobky na trzích apod, bohužel však skoro vždy předražené.

Datum: 28.08.14 13:13
avatar

Předražené pro to že oni nedělají mnoho produktů a ztráví nad jedním mnohem více času než při běžné strojové výrobě. Prostě nevidělavájí obratem jak tomu je u všeho. Navíc je to rukodělná výroba a kdyždý kus je doveden k dokonalosti u strojové výroby se prohlíží až xxx-tý výrobek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.14 14:14
avatar

No,nevím kde na trzích nakupujete.Vím,že hezké věci dělaji postižení v dílnách,které patří pod město.Nájem se vším všudy město zaplatí,ale na suroviny si musí vydělat z prodeje výrobků.Vím,že prodávají pod cenou a sháněji kde se dá,aby měli vůbec z čeho vyrábět.Ptejte se ve Vašem městě,kde jsou chráněné dílny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.14 21:00
avatar

Podívejte se na obchůdek textilní dílna www.bona o.p.s. v Praze v Žitné ulici 23. Webové stránky www.dvojisvet.cz, nebo i na fler.cz/dvoji-svet. Ze záběrů z obchodu a z výloh uvidíte plno hezkých věcí. Ani se mi nezdály tak drahé. Koupila jsem tam toho dřevěného, šedého, jednoduchého koníka a měl úspěch. Ani se mě nezdálo, že by byli drazí a i kdyby, beru to jako charitu. Nějaký produkt a něco do kasičky navíc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.14 21:16
avatar

Zdravíčko, velmi ráda doporučím výrobky našich Chráněných dílen Znojmo, byla jsem tam kdysi na praxi, úžasní milí lidé, co mají šikovné ruce. Několik výrobků mám dodnes doma :)

http://www.sansimon.cz/chrdilnyznojmo/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.