Založení platební karty

Od: Datum: 28.08.14 10:43 odpovědí: 1 změna: 28.08.14 13:02

Dobrý den, je mi 16 let a chci si založit studenský účet s možností výběru přes platební kartu, kde bych měla peníze pohromadě. S jakou bankou máte zkušenosti a doporučili by jste mi ji nebo kterou naopak ne? Děkuji za každou odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: matysa
Datum: 28.08.14 13:02

Ahoj,

určitě si sama dokážeš najít banku, která ti bude vyhovovat. Předpokládám, že pro tebe, jakožto studentu je nejdůležitější, aby bylo vedení účtu zdarma, takže tady máš srovnání : http://www.mesec.cz/produkty/ucty-pro-mlade/ . Nicméně důležité je také vybírání peněz z bankomatu zdarma, tak si na to při vybírání banky dej pozor. Lepší stránka než ta předchozí bude spíše tato: http://student.finance.cz/finance-slevy/studentske-ucty/. Na tomto odkaze máš ty nejběžnější banky v ČR. Osobně mám Fresh účet pro mladé u České spořitelny a nemám s tím žádné problémy. Vedení účtu je zdarma, výběr z bankomatu české spořitelny je taktéž 2x za měsíc zdarma(více výběrů je zpoplatněno, ale to má tak nastavené každá banka). Máš k dispozici internetové bankovnictví, které je k dispozici 24hodin denně a můžeš tak zjistit kdykoliv, kolik máš na účtě peněz. Navíc, v internetovém bankovnictví si můžeš rozložit peníze na ty, které běžně potřebuješ a na tzv. peníze stranou. Tyto peníze stranou se nedají čerpat platební kartou, ale můžeš si je kdykoliv sama převést na běžné peníze(zabere to asi 5minut, pohodička) a zase je můžeš čerpat jak chceš. Já mám v penězích stranou odložené peníze na dovču :) Dostaneš bezkontaktní platební kartu, bezkontaktní nálepku.. Jak říkám, česká spořitelna je klasika, má nejvíce bankomatů atd, ale můžeš se poohlédnout i po jiných.

P.S: zdůrazňuji, že pod 18let musíš mít při vyřizování účtu s sebou i zákonného zástupce.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.