Cesta do Zoo Leipzig autem na p+r a dale mhd

Od: Datum: 27.08.14 20:46 odpovědí: 1 změna: 27.08.14 21:47

Ahoj,

rad bych syna vzal do zoo v Lipsku. Zjistil jsem, ze autem nemuzu do centra kvuli emisnim zonam (splnuji max euro 2). Nedari se mi najit cestu, ze bych zaparkoval nekde na P+R na kraji mesta, a pak mhd. Nemate nekdo zkusenosti, pripadne doporuceni jak se vydat? Tram/vlak a jak dlouho to tak trva a stoji.

diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 27.08.14 21:47

P+R Lipsko zde a zde.

Vyhledal bych vam i ceny a autobusy, ale obe stranky se mi ted nacitaji neuveritelne pomalu a ja zase nemam tolik casu.

doplněno 27.08.14 22:20:

Ceny vstupneho najdete tady.

doplněno 27.08.14 22:32:

I kdybyste splnoval Euro3 (resp. staci pouze Euro1), tak do centra bez te nalepky za 5EUR byste stejne nemohl ("Auch Fahrzeuge mit ausländischem Kennzeichen benötigen eine Plakette.").

ZOO Lipsko nabizi navody, jak se k nim dostat tramvajemi, ale jak jsem psal, stranka lvb.de (MHD Lipsko) se mi prakticky vubec nenacita, takze nemuzu zjistit, ktere linky jezdi ke kterym konkretnim P+R :(

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.