Bohatší holka

Od: Datum: 27.08.14 19:50 odpovědí: 16 změna: 31.08.14 17:44

Dobrý den,

začal jsem chodit s jednou holkou. Zatím nám vše klape, máme společné koníčky, pohled na svět aj. Je také velmi krásná a skvěle si rozumíme, takže v tom problém není. Jenže dneska jsem zjistil, že je hodně bohatá. Bydlí ve velké vile, otec jezdí v Audi A8 a ona sama má "jen" novou Fabii do začátků (je nám oběma 18). Její otec vlastní velkou realitní firmu a rodinný majetek je ve výši řádově stamiliónů. Já naopak pocházím z rodiny, která se řadí spíše do vyšší střední třídy (otec ředitel středně velké firmy a matka daňová poradkyně) a jsem zvyklý žít relativně skromně. Napadlo mě jakou vůbec šanci mám u holky mám u holky co nosí hadry za tisíce a je zvyklá na vyšší životní standart? Já nemám na to kupovat ji nějaké drahé dárky. Má ten vztah vůbec cenu? Jinak pro doplnění, ona vůbec nedává najevo nějakou nadřazenost nebo něco a nedává bohatství nijak najevo. Ale přesto... Díky za všechny odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 27.08.14 19:55
Jednoducha rada : pokud se milujete neni co řešit. Pokud mate společne zájmy, rozumite si a je vam spolu dobre, tak je jedno jak bohati kdo jste.
Ohodnoceno: 0x

Od: ben®

Dobrý den, pokud je ta slečna v pohodě, tak to neřešte. Klidně může mít i proletářský pohled na svět a bohatstvím svého otce opovrhuje. Zeptejte se jí, jaký má názor na svůj život, jaké sny i touhy a podle toho to poznáte. Hlavně, že nemá nosík nahoru. Zdravím!

Vztah nestojí na dárcích. A pokud ano, není to ta pravá. Pokud by vyžadovala nějaký luxus, dala bych jí jemně najevo, že nemám tolik peněz, ale jestli není hloupá a záleží jí na Vás, ví to a bude se podle toho chovat. Samozřejmě to cenu má, pokud bude ona takto rozumná a vy nebudete zlatokop ;) teoreticky je možné, že pokud se dostanete dál, nebudete se moc líbit její rodině, ale ne každí boháči myslí nejdříve na peníze a až pak na štěstí svých dětí.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.08.14 20:05

Pokud se musite takhle ptat, pak tu sanci nejspis nemate. Ja chodil se slecnou, jejiz vyplatni paska mela pravdepodobne o nulu vic, nez ta moje, a nikdo to neresil. Pokud nekdo hodnoti darky podle ceny, pak by je radsi nemel davat a uz vubec ne dostavat.

Od: wamp®
Datum: 27.08.14 20:09

Tedy promiň,ale připadá mi,že se nám tady vytahuješ do výšin ! A ještě k tomu ta tvá věta,že pocházíš z vyšší střední třídy...A že jsi zvyklý žít skromně ! Potěš koště *zed*

Ohodnoceno: 5x

Datum: 27.08.14 20:36

Zdravím. Pokud vám spolu vztah klape, proč do toho pletete fakt, že děvče má bohaté rodiče? Pokud je jí 18 let, ona sama si sotva asi vydělala na drahé auto, vilu atd. Není to její zásluha, do čeho se obléká. Vztah si děláte jen vy dva, nepřepočítávejte ho na "bohatství" a "chudobu". Každý pocházíte z jiné rodiny, ale jen na vás záleží, jakou rodinu si jednou pořídíte vy dva spolu. O nic jste se zatím sami nezasloužili, tak k čemu je to dobré, mít přehled o tom, co má nebo nemá její rodina? Spíš věnujte pozornost tomu, jak je děvče vychované, jak se k Vám chová a jestli Vás má ráda. Po tom, v jakém autě jezdí její otec Vám nic není a nijak se Vás to netýká. Pokud máte hezký vztah, nepleťte do něho majetek vašich rodičů. Sami ještě žádný nemáte...A jestli má váš vztah cenu nebo ne, musíte vědět vy dva. Ale majetek vašich rodičů bych do toho fakt nepletla. Záleží na tom, jaký životní standart si jednou zařídíte vy dva...

Ohodnoceno: 5x

Od: buss®
Datum: 27.08.14 20:46

A to se už bude řešit, kdo z čeho pochází? Ještě si to jako za I. republiky dávat do inzerátů. Jsi ze střední třídy, padneš na hubu a budeš pod mostem hochu. Jiní z chudé rodiny a kam se vyhrabali. Jestli tak uvažuješ, jdi od toho, poměřovat vztah prachama. Kolik lidí odešlo do horších poměrů, asi nejde všem jen o prachy.

Datum: 27.08.14 21:05

Souhlasím s Amadeem, jestli se takhle ptáte, nemusí být všechno v pořádku (hlavně z Vaší strany).

Od: lotus*
Datum: 27.08.14 21:10

Bohatší holka není problém. Podle toho, jak to popisuješ, je ten problém spíš na tvé straně - že vztah přepočítáváš na peníze...

Datum: 27.08.14 22:31

Jestli se takto musíš ptát, tak je jasné, že ti něco vadí. A to něco ti bude vadit pořád a později ještě více a více a více...až... doplň si sám.

Od: ff
Datum: 28.08.14 20:37

záleží na povaze.Ale městské fifleny většinou skromné nejsou.A kdo má vysoký standard těžko zvyká na obyčejný jako mají normální lidé.

Datum: 28.08.14 21:22

Neřeš nic a dávej dovnitř,ono se to vystříbří.

Datum: 28.08.14 21:35

Vidím jako velmi rozumné, že má slečna Fabii do začátků. To totiž může znamenat, že to není klasický rozmazlený zbohatlický fracek, ale slušně vychovaná slečna, ke které rodiče přistupují rozumně (věřte, znám takové ty milionářské děti, co mají od 18let nadupaný BMW a pak se chovají, jako by jim patřila silnice i svět).

Je ale pravdou, že z vyššího standartu se velmi těžko padá do nižšího, těžko se na to zvyká. Na druhou stranu - chceš s ní chodit kvůli dárkům, nebo kvůli tomu, jaká je? :) Přítel je taky z lépe situované rodiny a bývalo mi trochu trapně, když jsem viděla ty drahé dárky a já jsem dala spíš od srdce, než aby to bylo drahé. Ale co, zvykla jsem si a neřeším. ;).

Od: aja*
Datum: 31.08.14 14:54

No, já bych ju nechtěla, to tak v dnešní době a v ČR? To hrozí- vraždou, odstřelením, bombou, krádežemi, komplotem, organizovaným přepadením, únosem.. atd... Leda spolu zdrhněte za hranice, v ČR takoví lidé nemívají dlouhého žití, páč je tu více socek a trestanců ze zahraničí nakvartýrovaných, než kdekoliv jinde a hyenismus a podvody tu jen kvetou, leda by měl fotřík spadeno na nemovitosti rodiny potenciálních partnerů, které by mu šikovná dcerunka dohazovala.., což je v dnešní době normál.., ale kdyby fakt šlo o lásku- jděte od rodičů co nejdál a žijte život svůj, raději..

doplněno 31.08.14 15:34:

Ale Audi A8 není zrovna prvotřídní vozítko ;))..Taky mohou mít dobré známé na Policii a mezi lékaři, kromě té poradkyně na daně..no a pak, udělají z člověka, co ho chtějí vytunelit po dohodě- ruka ruku myje- blázna a je vymalováno, zavřou Tebe, nebo Tvé příbuzné do klecí v Bohnicích a kradou dál vesele... ;)..bacha na takové!

doplněno 31.08.14 15:41:

A když to týrání v Bohnicích přežiješ, řeknou, že si blázen a nikdo Tě nevykradl a že si nic neměl a udělají z Tebe ještě většího cvoka, nebo Ti policajti budou ubližovat dál... tj. reálný postup dnešních "podnikavců" ...

Datum: 31.08.14 17:00

aja. Přestaň se méně koukat na seriály a stupidní kriminálky. Radši se jdi misto toho projít někam ven. Uvidíš, že se na svět začneš koukat trochu jinak. A když ne, tak to začni u sebe urychleně řešit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.08.14 17:44

A v kolika statech jste jeste zila, ze s takovou jistotou tvrdite, ze u nas je to nejhorsi?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.