Bolest břicha po dni nejedení

Od: Datum: 27.08.14 11:53 odpovědí: 6 změna: 27.08.14 15:38

Dobrý den, včera mi nebylo dobře a nejedl jsem celý den, neměl jsem ani chuť k jídlu. A od rána mě bolí břicho a mám průjem. Poraďte mi prosím co mám udělat aby to přestalo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 27.08.14 12:05

Poradím,zajdi si k lékaři ! My ti do žaludku nevidíme.Také jsi nenapsal,cos před tím jedl...Nebo můžeš mít střevní chřipku...Co pomáhá na průjem? Mně zaručen zabírá Endiaron,k dostání v lékárně bez předpisu.A samozřejmě nic nejíst,alespoň dnes.Po malých doušcích pij ledovou colu.

doplněno 27.08.14 12:59:

Dodávám rádcům viz níže.Za prvé průjem je spojen s bolestmi břicha a za druhé,mně cola vždy pomohla. Nejsem sama ;) http://www.ontola.com/cs/di/c…o-je-v-cole-lecive-na-zaludek

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.14 12:16

Nic nejíst, no nevím. Suché piškoty neuškodí, jinak buď ten endiaron, imodium, živočišné uhlí. Pokud to neustane do zítřka, tak návštěva lékaře.

doplněno 27.08.14 12:32:

ledová cola je prý dobrá na bolest žaludku, nikoliv na průjem

doplněno 27.08.14 14:53:

wampíku, na mě má cola, resp. sycené nápoje opačné účinky, takže bych si ji při průjmu nedal

Datum: 27.08.14 12:19

ledová cola? Já jako děcko a i dnes při podobném problému usrkávám hořký čaj po malých lžičkách. Na colu bych asi neměl žaludek a to doslova.

Od: kutlulu
Datum: 27.08.14 13:09

Tak tak, usrkávat colu po douškách, jeden prášek Imodium a druhý den je člověk fit ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: hj
Datum: 27.08.14 14:55

Cigaretu jste měl?

Od: tajemnej*
Datum: 27.08.14 15:38

CocaCola je dobrá na zvracení protože je v ní kyselina forsforečná která sklidňuje žaludeční stěnu.. Ale na průjem bych si jí asi opravdu nedal, mám s tím špatnou zkušenost

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.