Pusa s jinou holkou

Od: Datum: 25.08.14 23:05 odpovědí: 9 změna: 26.08.14 15:40

Mám problém jsem s přitelem 2,5 roku ted čekame ditě. Ve vztahu to myslím klape skvěle. spím sními když mam i zachvilku porod na krku. Jenže se stala taková věc. Sel si zahrat s kamaradem k Vltave na kytary ...nemam proti tomu nic. Ja nechtěla sedet doma vyrazila jsem k mame ,že u ni přespím. A ejhle v nedeli Přijdu domu uklizeno,navařeno říkam co se děje ...same kecy typu( lasko,pusinko atd.) a rikam je divny rika mi tak ale ne casto. Pak mi rika jak jsem mu chybela a, že me mě Miluje. Další den přisel z PRACE jako každy den si dal kafe,koukne na serial Earl...a pak jsme si sli nachvilku lehnout jenže vstala jsem drive on jeste spal...hruza jeho telefon mi byl do oka a rika koukni se :( huuuups musela jsem!

Kouknu tam a pise mu nejaka slečna...a typicke zpravy co dělas po praci...a on na to budu hodny a pujdu domu...a ona aha...pak ji upozornil že nekoho ma ale zajit by si nekam muzou kdyby chtela...a ona na to no vím že mas psa... :-D,pak že dofa že snad nema jeste 3 deti...dal sem se nedostala. Vstal.

Byla jsem dost vydesena co se to děje...Tak jsem se ho zeptala zda me ma rad a zda me miluje porad stejne tvrdil že jo. Neresila jsem to dal...

Pak odesel ven a ten telefon mi rika koukni se znovu.

Kouknu a tam zprava :Nechapu proc ta pusa a vyměna čísla když někoho mas.

huppps

ja sem se stoho složila ...pusa s jinou holkou? proc co se stalo?

pak jsem se ho ptala jestli me nekdy podvedl NE,rikam ani s pusou NE lhal mi

Prisel na to že jsem se mu hrabala v telefonu řekl že je potkaly u te vltavy a že si pokecaly a že v tom nic neni. JENŽE si sní pise porad i kdyz maže zpravy tak doručenky ne a to me trosku trapí zda ze me nedela vola...

Od te doby mam divný pocit...kamkoliv jde sam mam pocit ,že jde za ni.

Bojim se ,že me podvede. Nebo uděla něco podobného :( kdyz ho vidim s telefonem v ruce bije mi srdce o zivot...pise ji nebo ne?

Nevím co dělat poradte mi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.14 23:11

no bud jenom uletel a tebe miluje tak v cajku , pokud ho to sni laka a pritahuje tak pruser na svete... ted zalezi jen na nem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.08.14 23:23

Vzájemná důvěra je ve vztahu nezbytně nutná. Tu Vaši nahlodalo jeho chování. Ale neznáme vás a poprat se s tím musíte jen vy dva. Jen nezapomeňte při tom myslet i na to, že dítě, které spolu čekáte, má právo na oba rodiče. Sedněte si spolu a v klidu si věc vyjasněte. Je v mobilu se mu nehrabejte, na to právo nemáte. Pokud mu nedokážete důvěřovat, řekněte mu to na rovinu...Když Vás bude chtít podvést, udělá to kdykoli. Třeba i za rok, za pět, deset let společného života...Záleží na tom, jaký spolu máte vztah, jak si jeden druhého vážíte atd..Jen žádné ukvapené závěry. Myslete na dítě, které vás bude potřebovat oba dva...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 25.08.14 23:32

To mě ale velmi mrzí :(

Přesně vím jak Vám asi teď je. Je to dost těžké, rozhodnout se správně a udělat ten správný krok. Pokud maže zprávy, tak něco asi tají. Dřív je nemazal?

Promluvte si...bude to nejlepší.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.08.14 23:42

Pokud Vás ted takhle oblbuje, kolikrát vás asi oblboval v minulosti? Když se ho zeptáte jestli toto bylo první jeho selhání, jistě řekne, že ano, ale pravda je si myslím úplně někde jinde a ve většině případů jen u "pusy" nezůstane..

Jak zde již bylo řečeno, vztah musí být založený na vzájemné důvěře a je jen na vás, jak se zařídíte.

Datum: 26.08.14 00:44

Možná to přehnal, ale stejně by nebyl šťastný se stíhačkou co mu šmejdí v mobilu. Jste oba stejní. To se prostě nedělá!

Ohodnoceno: 4x

Od: lotus*
Datum: 26.08.14 12:45

To zní blbě. Věřila bych mu, že to byl jen úlet, ale že si s ní dál píše, to už je divný. Bohužel neporadím, asi on by měl poradit, co dělat - se vztahem.

Datum: 26.08.14 13:23

Z čeho děláte vědu, pusa neznamená vůbec nic a příště " co oči nevidí, to srdce nebolí" nehrabte se v cizím telefonu a nepátrejte. Bojíte se, že vás podvede? Záruku že ne, nebudete mít nikdy ani za 50 let manželství. Společně se těšte na miminko a přestaňte se týrat pochybnostmi a vyšetřováním, moc otázek obyčejně vede k rozpadu vztahu.

Datum: 26.08.14 15:22

Kdysi jsem bývala stejně naivní, věřila a byla slepá. Když si chlap maže odeslané zprávy, tak ne asi, ale 100% nejedná fér a lže. Kdybys nebyla těhotná, je řešení nasnadě - někdo to možná skousne, ale já s lhářem žít neumím.

Buď to můžeš překousnout a smířit se s tím, že někteří chlapi jsou prostě blbci, a bohužel jich je dost. Bývalý šel jednou ke kámošovi do dílny - tak jsem se šla do města projít a potkala ho na dostaveníčku s "kamarádkou".

Nebo od něj můžeš odejít. Ano, jak zde bylo řečeno, dítě potřebuje oba rodiče. Ale potřebuje je v harmonickém spokojeném vztahu, ne ve vztahu hádek, nedůvěry, podvádění apod. To je lepší být od sebe.

Já bych mu jasně a narovinu řekla, že si nepřeji, aby si se slečnou dál psal. Nechala bych to nějaký čas uklidnit a podle výsledku bych zvážila další jednání.

Ohodnoceno: 1x

Od: jinx®
Datum: 26.08.14 15:40

Ono tiež nie je problem ísť k mobilnemu operatorovi a požiadať o výpis hovorov,SMS za posledné obdobie...mesiac prípadne viac.Potom je to už len o vypátraní čísla a sledovať komunikáciu.Ak klame bude tam to číslo aj neskôr.Sledujte si dátumy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.