Tchýni utrápí

Od: Datum: 23.08.14 12:54 odpovědí: 4 změna: 23.08.14 14:29

moje tchýně je moc hodná nedávno ji zemřel manžel a její syn -můj švagr bydlí v baraku nad ní ..nedávno se sní pohádal začal ji nadávat a i přišla facka až tchýně upadla a je samá modřina .dva dny na to ji její snacha napadla když přišla z hospody napitá a zmlátila jí.take ji zabyli všechny slepice ,které tchýně chovala.a ještě tvrdí že oni jsou ty utiskovaný.jak ji mám pomoc?díky za pomoc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.14 13:33
avatar

Volat policii!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.14 13:37
avatar

Zdravím, neuvádíte, zda jste muž nebo žena. Pokud žena, znamenalo by to, že máte na manžela druhého syna tchyně, a ten by pak mohl zjednat pořádek. Pokud je to opačně, bude to o něco těžší. Já jsem většinou pro přímou konfrontaci.

Nemohli byste si tchyni vzít k sobě? Třeba jen na přechodnou dobu?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.08.14 14:15
avatar

Situaci by měl řešit tvůj manžel a ty bys měla být schopná ho k tomu přimět. Ovšem pokud tchýně sama nebude chtít, tak s tím nikdo nic nenadělá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 23.08.14 14:29
avatar

Existuje linka pro seniory, tam bych se obrátila a řešila to touto cestou přes ochranu seniorů.Pokud tam útočníci mají trv.bydliště, nebude to lehké, ale jinak bych okamžitě volala záchranku a policii,ať máte záznam o tom , co se děje.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.